Ultherapy – آخرین روش لوازم آرایشی و بهداشتی در غیر جراحی و غیر تهاجمی پوست محکم کردن

[ad_1]

Ultherapy, داغترین نام جدید در لوازم آرایشی و بهداشتی زیبایی. این یک نوع جدید از غیر جراحی غیر تهاجمی برای صورت است که با استفاده از سونوگرافی و بدن خود فرایند درمان طبیعی برای بلند کردن تن و سفت کردن پوست شل.

FDA-پاکسازی دستگاه مورد استفاده در این روش با بهره گیری از, امن, زمان آزمایش انرژی اولتراسوند برای تحریک عمیق ساختاری پشتیبانی از لایه های پوست-از جمله کسانی که به طور معمول خطاب در یک جراحی کشیدن-بدون اخلال در سطح پوست.

چه Ultherapy?

Ultherapy غیر جراحی صورت درمان است که با استفاده از اولتراسوند به واقع بلند و لحن شل و یا افتادگی پوست بدون هیچ گونه خرابی.

چه منحصر به فرد در مورد این روش ؟

Ultherapy تنها درمان غیر تهاجمی است که می تواند به طور خاص هدف قرار دادن عمیق بنیاد در زیر پوست است که خطاب در عمل جراحی زیبایی بدون برش و یا اخلال در سطح پوست. همچنین این تنها روش برای استفاده از سونوگرافی تصویربرداری است که به ما اجازه می دهد در واقع این لایه از بافت هدف ما در طول درمان و اطمینان از انرژی سپرده است دقیقا به جایی که آن را بیشتر موثر خواهد بود. در حالی که لیزر به طور معمول مسائل در لایه سطحی پوست (به عنوان مثال خطوط ریز و چین و چروک و تغییرات رنگدانه), Ultherapy آدرس عمیق پوست و لایه بنیادی لایه خطاب در عمل جراحی زیبایی است که بالابر و حمایت به پوست است. این دو تکنولوژی کاملا مکمل!l

چه نوع از تکنولوژی Ultherapy استفاده کنید ؟

Ultherapy با استفاده از سعی و درست فن آوری اولتراسوند که دریافت کرده است, ترخیص کالا از گمرک FDA برای استفاده در این نوع جدید از روش پزشکی.

است Ultherapy جراحی ؟

هیچ. بر خلاف چهره آسانسور Ultherapy یک روش غیر تهاجمی است که آدرس های پوست و پشتیبانی از لایه های زیر آن مستلزم این نیست برش و یا اخلال در سطح پوست.

می Ultherapy جای آسانسور چهره?

Ultherapy است “بالا بردن” نه “face lift.” در حالی که آن است که جایگزینی برای عمل جراحی است یک گزینه قابل دوام برای کسانی که آماده برای لیفت صورت و یا کسانی که به دنبال اثرات طولانی از عمل جراحی زیبایی.

است Ultherapy امن است ؟

روش پاک شده است توسط FDA پس از نشان دادن ایمنی در مطالعات بالینی و ده ها هزار نفر از درمان های انجام شده با خیال راحت در سراسر جهان است. در ضمن سونوگرافی انرژی دارای یک پیشینه ثابت با استفاده در زمینه پزشکی برای بیش از 50 سال است.

چه کسی نامزد خوبی برای Ultherapy?

کاندیدای خوبی برای Ultherapy است کسی که با پوست است که “آرامش” را به نقطه و اغلب احساس کمتر شرکت است. کاهش و ابرو خط و یا افتادگی پوست پلک به عنوان مثال اغلب اولین نشانه “بلوغ” پوست. به طور معمول کسانی که در سی سالگی خود را و بالاتر که خفیف تا متوسط پوست سستی نامزدها.

در حالی که Ultherapy است و نه یک جایگزین برای جراحی لیفت صورت وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهند برخی از بلند کردن اجسام اما آماده برای عمل جراحی به صورت ذهنی و مالی و یا لجستیکی. نیز وجود دارد که افراد جوان که می خواهند به “ماندن بگیرید پیش از بازی” را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به دنبال اثرات طولانی از عمل جراحی زیبایی.

تا چه زمان سونوگرافی درمان را ؟

صورت کامل درمان 45 تا 60 دقیقه طول می کشد و بخشی از صورت و یا بالا کشیدن ابرو درمان می تواند حدود 30 دقیقه-نه با هر گونه خرابی.

چه مناطق مشکل می کند Ultherapy هدف ؟ چه نوع از نتایج را فراموش می کنید ؟

Ultherapy آدرس خفیف تا متوسط شل یا افتادگی پوست. به طور خاص با نگهداری و تجدید پوست از درون Ultherapy خواهد لیفتینگ ابرو, که به نوبه خود باعث کاهش بیش از حد پوست در درب باز می شود تا چشم ها می دهد و تجدید تر نگاه کلی.

چه مدت تا زمانی که من دیدن نتایج ؟

بیماران ممکن است لذت بردن از برخی از اولیه اثر اما ultimate lifting و پررنگ برگزار خواهد شد بیش از 2-3 ماه به عنوان خسته کلاژن است که با جایگزین, جدید, بیشتر الاستیک و کلاژن. به عنوان این کلاژن سازی روند ادامه پیشرفت های بیشتر ظاهر می شود و تا 6 ماه پس از عمل.

چه مدت نتایج گذشته است ؟

بیماران تحت درمان با Ultherapy هنوز تازه جوان کلاژن بعد از یک سال زمان بعد از عمل, اما پوست به سن ادامه می دهد. آینده را لمس کنید تا درمان می تواند کمک به نگه داشتن سرعت با روند پیری متفاوت است که توسط فرد است.

آیا من نیاز به بیش از یک درمان ؟

اکثر بیماران فقط نیاز به یک درمان; با این حال ممکن است برخی از مزایای بیش از یک درمان (بسته به چه مقدار سستی آنها و بدن خود را بیولوژیکی پاسخ به سونوگرافی و کلاژن سازی فرایند).

وجود دارد هر گونه خرابی ؟

Ultherapy کاملا غیر تهاجمی و به عنوان مثل وجود دارد بدون خرابی. شما قادر به بازگشت به فعالیت های عادی خود را از حق دور است و هیچ اقدامات خاص شما نیاز به.

احساس می کنم سونوگرافی در طول درمان ؟

بله. آنچه شما احساس در طول درمان است که در واقع مقادیر کمی از اولتراسوند متمرکز انرژی بودن سپرده در زیر سطح پوست است.

چه آن را مانند احساس?

بیماران اشاره کرده اند که می تواند وجود داشته باشد برخی از ناراحتی در حالی که سونوگرافی انرژی تحویل داده شود اما این موقتی است و یک سیگنال مثبت که کلاژن سازی فرآیند آغاز شده است.

است Ultherapy دردناک است ؟

راحتی آستانه متفاوت از بیمار به بیمار, اما وجود دارد می تواند برخی از ناراحتی در حالی که سونوگرافی انرژی ارائه شده است. این موقتی است و یک سیگنال مثبت که کلاژن سازی فرآیند آغاز شده است.

با پزشک خود مشورت خواهد با شما قبل از درمان پوست را به تجربه خود را به عنوان لذت بخش که ممکن است. بیماران به طور معمول ترک راحت و هیجان زده در مورد مزایای آمده است!

وجود هر گونه عوارض جانبی?

ممکن است قرمزی خفیف تا یک ساعت یا بیشتر پس از درمان و درصد کمی از بیماران ممکن است خفیف و تورم و احساس سوزن سوزن شدن یا حساسیت به لمس است اما این خفیف و موقت در طبیعت است. همیشه این احتمال وجود دارد برای دیگر کمتر شایع پست-رویه اثرات آن با پزشک خود بررسی خواهد شد با شما.

با ما تماس بگیرید در (626) 285-0800 برای یک قرار ملاقات برای به دست آوردن شخصی خود را ارزیابی.

[ad_2]