Transconjunctival Blepharoplasty پایین پلک

[ad_1]

یک پرولاپس مداری چربی در پلک پایین تر است, شایع ترین دلیل برای بیماران مبتلا به درخواست برای کاهش bleph. تنها در موارد بسیار نادر برداشتن پوست لازم است و به همین دلیل در پلک پایین تر من ترجیح می دهم یک transconjunctival به جای یک روبينومتری رویکرد است.

علاوه بر این در transconjunctival blephs هیچ قابل رویت اسکار بنابراین: بدون بخیه قرار داشته باشد (و یا حذف شده!) و عضلات مدور می کند حکاکی شده بود. به همین دلیل خطر بعد از عمل جراحی ectropium و/یا صلبیه نشان می دهد تنها حداقل است. در واقع: نه تنها بیش از حد پوست برداشتن می تواند باعث ectropium. حتی ساده برش در عضلات مدور یا مداری سپتوم به تنهایی می تواند باعث جمع شدن و shemale ectropium یا صلبیه نشان می دهد! از سوی دیگر ایجاد یک برش بسیار vascularised تارسال ملتحمه می تواند قابل توجه خونریزی به خصوص در بيماران مبتلا به کوتاهی پلک پایین تر و undeep کول د ساس که در آن بافت سنگ به راحتی در دسترس است. من روش transconjunctival blephs از پلک پایین تر تلاش می کند برای مقابله با همه این جنبه.

بیهوشی: هنگام انجام عمل جراحی تحت بی حسی موضعی شروع می کنیم با تزريق Xylocaïne 2% با اپی نفرین. سپس پلک پایین تر است everted با استفاده از یک Desmarres منقبض و پس از آن Xylocaïne 2% با اپی نفرین تزریق subconjunctivally. هدف از این subconjunctival تزریق quadriple: – اضافی بیهوشی. – انقباض عروق با تشکر از epinephrin. – Hydrodissection ملتحمه و منقبض کننده عضلات است. – خیس کردن بافت با تزریق بی حسی تسهیل radiosurgical برش. به همین دلیل است همچنین در بیماران تحت بیهوشی عمومی من همیشه تزریق Xylocaïne 2% با اپی نفرین subconjunctivally.

اگر چه از لحاظ نظری جراحی می تواند انجام شود هر دو تحت محلی و بيهوشی من ترجیح می دهم دوم: transconjunctival برش به نظر می رسد بیشتر stressy برای بسیاری از بیماران است. این القاء می تواند فشار خون افزایش یابد در نتیجه باعث خونریزی بیشتر. مداخله تحت بیهوشی عمومی است لذا نه تنها امن تر اتوبوس نیز راحت تر هم برای جراح و بیمار! علاوه بر این مطابق با anaesthesiologist فشار خون کاهش می تواند حداکثر در طی بیهوشی عمومی.

روش جراحی: پایین درب جلوگیری شوخ طبعی یک Desmarres درب منقبض. اضافی Xylocaïne 2% با اپی نفرین تزریق subconjunctivally و به عنوان سطحی که ممکن است. با تشکر از هر دو کشش پایین پلک با درب منقبض کننده و اثر اپی نفرین تقریبا بدون خونریزی در منطقه ایجاد شده است به بیشتر کاهش خونریزی در طول مداخله. کشش از درب نیز تسهیل برش درب لایه هر لایه. راهنمایی برای Radiosurgeon: برای radiosurgical برش در د ملتحمه من با استفاده از یک نسبتا ضخیم الکترود با واحد در برش/لخته شدن حالت می دهد که 50 درصد برش و 50 درصد انعقاد.

ضخیم تر الکترود از یک استفاده می شود که برای پوست برش می دهد اضافی انعقاد طوری که برش تقریبا نمی خونریزی در همه. اگر عروق و یا bleeders دیده می شود آنها را می توان با یک پنس و منعقد کردن با لمس کردن پنس با الکترود و فعال این واحد در مدت کوتاهی. برش: برش در ملتحمه بسیار سطحی به موازات کاهش تارسال مرز اما چند میلی متر پایین تر است. برش ملتحمه برداشته شده است با پنس و سپس مشابه برش ساخته شده است از طریق منقبض کننده عضلات و پس از آن مداری سپتوم. درب منقبض و سپس حذف شده است. حذف چربی: با فشار دادن کمی در جهان, مرد چاق در حال حاضر خواهد پرولاپس. چون سپتوم چند لایه ساختار گاهی اوقات اضافی غشاء نیاز به برش قبل از این جیب چربی پاپ از مدار.

برای حداکثر اتساع زخم یک زخم قلاب با بلانت در لبه های جمجمه طرف و یک پنس در دم جانبی استفاده می شود. با واحد در برش/لخته شدن حالت مستقیم برداشتن چربی بدون استفاده از یک گیره امکان پذیر است. این مهم به کاهش بسیار به آرامی به حداکثر انعقاد اثر است. ضخیم تر خونی مواجه می شوند که می تواند منعقد قبل از برش در همان راه به عنوان شرح داده شده برای conjunctival برش. ما باید مراقب باشید به مالیات غیر مستقیم تنها خالص ، در واقع: تحتانی عضلات مايل دروغ بین بینی و مرکزی چربی جیب و نباید آزار! چربی برداشتن باید بسیار محافظه کار: جیب در پلک پایین تر هستند و نه ناشی از بیش از حد چربی است اما تنها با یک دقیقا از تشریحی جیب چربی. علاوه بر این: مقدار مداری چربی کاهش می یابد با سن و ما باید به مراقبت به علت ‘غرق شده’ چشم! ما در حال جستجو برای یک روش ایده آل برای تشریح چربی بدون خونریزی یک تا دوباره موقعیت آن و متمرکز آن را بدون هر گونه نیاز به مالیات غیر مستقیم ، مراحل نهایی: در پایان مداخله ما بررسی زخم برای نهایی bleeders. با یک پنس درب کشیده به سمت بالا به شل نهایی چسبندگی. من نمی بخیه ملتحمه در همه اما تنها قرار دادن برخی از پماد آنتی بیوتیک.

Tranexamin به صورت داخل وریدی تجویز شده است و یک خنک کننده فشرده سازی قرار داده است در چشم. Posoperative چک: یک سرپايي بررسی های انجام شده پس از 6 روز. در این لحظه آن را غیر معمول نیست برای اطلاع برخی از conjunctival oedema. پوست می تواند نسبتا چروکیده. اگر چین و چروک باقی بماند سطحی پوست را می توان پس از یک ماه. تنها در موارد بسیار نادر یک (محافظه کار) عمل پوست مورد نیاز است. این می تواند در ترکیب با یک تعلیق عضلات مدور به periostium از زمانی برتر مرز مدار.

[ad_2]