The Vampire آسانسور – جدید غیر جراحی صورت و سینه و بدن آسانسور گزینه

[ad_1]

برای قرن ها در جوامع شده اند با وسواس چشمه جوانی. علم مدرن که با فولاد چهره آسانسور. عمل جراحی لیفتینگ صورت مطرح بسیاری از خطرات; عفونت بی حسی و عصبی آسیب. در واقع به طور رسمی وجود دارد حدود 26 جداگانه خطرات مرتبط با جراحی صورت آسانسور. آن تعداد شگفت آور و آن را هیچ جای تعجب است که بسیاری از مردم هنوز هم در جستجوی چشمه جوانی.

The Vampire بلند, همچنین شناخته شده به عنوان RegenPlasma یا Selphyl یک راه جدید برای به دست آوردن یک بالابر غیر جراحی در صورت و سینه و یا در سراسر بدن خود را.

معتبر

The Vampire بالابر یک انقلاب تکنولوژی های جدید توسعه یافته توسط یک شرکت سوئیسی به نام رگن Labs است که مورد تایید بهداشت کانادا و FDA. این فن آوری استفاده شده در دیگر مناطق برای بیش از 10 سال شده است و در دسترس برای استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی در فرانسه و ایتالیا و بریتانیا از سال 2003.

نتایج

در اصل خون آشام لیفت غیر جراحی پوست صورت و بدن و بالابر گزینه است. آن را می دهد به پوست جوانی و سرزندگی را بهبود می بخشد تراکم ساختار و رنگ پوست است. مهمتر از آن تغذیه و بازسازی پوست است. به طور متوسط بیماران نگاه 10 سال جوانتر!

چه چیزی باعث خون آشام بلند منحصر به فرد

بر خلاف دیگر غیر جراحی کشیدن صورت گزینه های مانند Juvederm, Revanesse و بوتاکس, خون آشام بلند باعث می شود پوست فیزیولوژیکی جوان. آن را نمی پر کردن چین و چروک آن می شود خلاص شدن از شر آنها. بهترین از همه این روش پشتیبانی از تولید کلاژن جدید.

روش

در مورد 30ccs از خون گرفته شده از بیمار و سپس چرخید و در یک سانتریفوژ برای جدا کردن پلاکت ها است. سپس گلوکونات کلسیم اضافه شده است به پلاسمای غنی از این تحریک پلاکتها به تولید فاکتورهای رشد. این تحریک درم به بازسازی اجازه می دهد پوست به دست آوردن مجدد آن انرژی و زنده دلی. این مخلوط سپس تزریق به مناطق که در آن شما می خواهم برای دریافت یک بالابر غیر جراحی.

درمان مناطق

از آنجا که شما با استفاده از خون خود را, شما می توانید تقریبا درمان هر منطقه است. محبوب ترین مناطق عبارتند از: صورت و گردن و رخ و دست. به طور متوسط یک فرد باید بین 1 تا 3 جلسه با فاصله 4 -6 هفته از هم جدا برای دریافت مزایای کامل. شما دیدن نتایج فوری روز بعد و در ادامه برای دیدن پیشرفت های سراسر 3 هفته بعد از هر جلسه.

عوارض جانبی

کوچک کبودی در نزدیکی سایت های تزریق شایع ترین عوارض جانبی. خطر ابتلا به عدم تحمل یا آلرژی بسیار کم از آنجا که شما با استفاده از خون خود را. مطمئن شوید که به بحث در این باره با پزشک خود/لوازم آرایشی و بهداشتی متخصص قبل از ادامه کار با این روش و افشای هر گونه و همه داروهایی که مصرف می کنید.

[ad_2]