Posts Tagged With 'شبکه آموزش'

ورود تخصصی شبکه‌های سیما به فصل تابستان/ مسابقه “ناهار فامیلی” و پخش 4K انیمیشن “چیا”- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

ژوئن 20, 2020
ورود تخصصی شبکه‌های سیما به فصل تابستان/ مسابقه "ناهار فامیلی" و پخش 4K انیمیشن "چیا"- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه‌های آموزش، قرآن و معارف، افق، سلامت، مستند، کودک، مرکز پویانمایی صبا و شبکه جهانی جام‌جم برنامه های متنوعی را با شروع فصل تابستان برای پخش آماده کرده و روی آنتن می‌فرستند.

شبکه آموزش سیما

* «مدرسه تابستانی ایران» نیز در ایام تابستان روزانه حدود 5 ساعت با کلاس های آموزشی مخاطبان این شبکه را همراهی می‌کند.

* برنامه «رویش»، یک مجله مهارتی در حوزه کشاورزی، دامداری و شیلات است که روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 19 به روی آنتن شبکه آموزش می‌رود.

 * برنامه زنده «پرسشگر» با ساختار گفتگو محور و با محوریت تحول بنیادین در حوزه آموزش و پرورش و نقد بررسی مدیریت آموزش‌های رسمی هر هفته جمعه‌ها ساعت 22 با هدف بهبود آموزش پخش می‌شود.

* برنامه تولیدی «میز مهارت» با موضوع مهارت‌های زندگی و حرفه‌ای و معرفی کسب و کارهای آسان در هر قسمت با 10 دقیقه مهمان مخاطبان است.

* مجله صبحگاهی و پر مخاطب «صبحی دیگر» با اجرای نیما کرمی و تهیه‌کنندگی سید رامین ‌موسوی ملکی با محوریت خانواده، سبک زندگی و … با تغییر ساعت پخش همه روزه از ساعت 09:30 تا 11 به روی آنتن این شبکه می‌رود.

* برنامه پزشکی و پرسابقه «دکتر سلام» که سال‌هاست پزشک را به خانه مردم برده است در تابستان امسال با موضوعات مختلف و مبتنی بر سؤالات بینندگان پخش می‌شود.

* شبکه آموزش در نظر دارد در فصل تابستان طی فراخوانی خاطرات و داستانک‌های دانش آموزان و خانواده ها را در زمان تعلیم دروس مختلف که از برنامه «مدرسه تلویزیونی ایران» پخش می‌شد را با دریافت، جمع‌آوری، تحلیل و بررسی این خاطرات ناب را سوژه‌یابی کند و پس از نگارش توسط نویسندگان و تبدیل به قصه در فرصت مناسب برای تولید آثار مستند در اختیار مستندسازان قرار گیرد.

شبکه قرآن و معارف سیما

* «طرح ملی قرآنی 1454» با محوریت قرآن، خانواده و آرامش از برنامه‌های شبکه قرآن در ایام تابستان است. این طرح عظیم سترگ قرآنی امسال را بر حوزه مفاهیم و آیات کاربردی قرآن متمرکز شده است و از 31 خرداد تا 31 شهریور در تمامی استان‌ها اجرا می‌شود.

 عنوان کلی طرح ملی قرآن امسال، «قرآن، خانواده و آرامش» است و براساس آن برای هر روز هفته موضوعی انتخاب شده که هر هفته هفت آیه کاربردی متناسب با آن موضوع بیان می‌شود. علاوه بر این هشت شبکه رادیویی و معاونت فضای مجازی و معاونت امور استان‌ها نیز در این طرح حضور دارند.

«طرح ملی 1454» به صورت تولیدی خواهد بود و آیتم‌های جذاب و متنوعی از جمله دعوت از خانواده‌ها و کارشناسان در استودیو به برنامه اضافه شده که راجع به مفاهیم قرآنی گفت‌و‌گو می‌شود. همچنین یک بخش نمایشی برای بیان مفهوم آیه به طرح ملی قرآن 1454 اضافه شده که بتواند علاوه بر جذابیت بصری، مفهوم آیه را با بیانی ساده‌تر به مخاطبان ارائه کند و یک بخش تفسیر هم در برنامه ها وجود دارد.

مسابقه پیامکی از دیگر گزینه‌هایی است که به صورت سراسری در معاونت ها اجرا می‌شود. یک مسابقه دیگر به صورت هفتگی و به صورت فراخوانی برگزار می‌شود و کسانی که در حوزه مختلف هنری شعر، ادبیات و .. فعالیت دارند می‌توانند در مورد مفهوم آیه، آثار خود را ارسال کنند که پس از داوری جوایزی هم به نفرات برتر اهداء می‌شود.

* سری جدید «خوشبخت» با اجرای اسماعیل تبار با محوریت خانواده در ایام تابستان روی آنتن می‌رود.

* «منم بچه مسلمان» برنامه دیگری است که برای کودکان و خردسالان تهیه شده و پخش می‌شود.

* برنامه آموزش قرآن کریم برای مقطع ابتدایی در فصل تابستان نیز از دیگر برنامه‌های شبکه قرآن است که در روزهای تابستان روی آنتن می‌رود.

شبکه افق

* سری جدید مستند مسابقه «ناهار فامیلی» روی آنتن شبکه افق خواهد رفت. این مسابقه در فصل نخست، با محوریت هنر آشپزی در اقصی نقاط کشور، تولید و پخش شده بود.

در هر برنامه، یک پدربزرگ و مادربزرگ حضور می‌یابند و طی قرعه‌کشی از میان همه بچه‌ها و نوه‌هایشان، دو خانواده را برای مسابقه آشپزی انتخاب می‌کنند؛ از اینجا به بعد رقابت اصلی شروع شده و هر خانواده سعی در پختن غذایی خوشمزه‌تر خواهد داشت.

شرکت‌کنندگان «ناهار فامیلی» از شهرهای مختلف ایران‌اند؛ چهار گروه که هر یک شامل 4 شهرند رقابت خود را آغاز می‌کنند و در مرحله دوم از هر گروه یک خانواده به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا خواهد کرد.

این فامیل‌ها هستند که با امتیاز دادن به هر خانواده، برنده را مشخص خواهند کرد همچنین دو مهمان خارجی هم در این مسابقه حضور دارند که دوست دارند مزه غذاهای ایرانی را بچشند.

«ناهار فامیلی» در چهارمین جشنواره تلویزیونی جام جم به عنوان بهترین مسابقه تلویزیونی انتخاب شد، مسابقه‌ای که تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را بلال الفت بر عهده دارد.

* «حرفشم نزن» عنوان دیگر برنامه تابستانی شبکه افق خواهد بود که در سری جدید با حضور مخاطبان و طنزپردازان جبهه انقلاب اسلامی تولید و پخش می‌شود.

این برنامه با توجه به لزوم پرداختن به مشکلات و مسائل روز جامعه با نگاهی متفاوت و هنرمندانه تولید خواهد شد؛ در این برنامه و از دریچه طنز، موضوعات روز کشور و جهان در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی مطرح و نقد می‌شوند.

* دیگر برنامه‌ای که تابستان امسال روی آنتن شبکه افق می‌رود، «جمهوریت» نام دارد که به صورت مجله هفتگی سیاسی و با اجرای محمد صالح مفتاح و حضور کارشناسان برجسته این حوزه پخش خواهد شد.

* سری سوم مجموعه مستند «ملازمان حرم» گفت‌وگو با 12 نفر از همسران شهدای مدافع حرم هم که چند قسمت از آن تاکنون روی آنتن رفته است، در تابستان امسال و به صورت هفتگی پخش می‌شود؛ اجرای این فصل از برنامه را فضه سادات حسینی بر عهده دارد که پنجشنبه‌ها ساعت های 17:30 و 21:30 روی آنتن می‌رود.

* همچنین قرار است مستند مسابقه «بریم بسازیم» هم تابستان امسال از شبکه افق پخش شود.

این مسابقه اولین رئالیتی‌شوی محض تلویزیون است و از نظر محتوایی نیز تاکنون در هیج برنامه‌ای ساخت و ساز و سازندگی برای روستاها و مناطق کم برخوردار تجربه نشده است.

«بریم بسازیم» محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و مرکز بسیج سازمان صداوسیما است و فصل اول مجموعه در 10 قسمت به کارگردانی مهدی ماهان و مجید عزیزی و تهیه‌کنندگی احمد شفیعی از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

* شبکه افق سیما برای تابستان امسال، پخش مستند مسابقه «کارساز» را نیز در دستور کار قرار داد. این مسابقه در حقیقت شتاب‌دهنده‌ای است که راه مخاطبان را به سوی موفقیت در دنیای کارآفرینی هموار می‌کند.

ورود به دنیای کسب و کار و کارآفرینی، نیازمند آموختن مهارت‌های متعددی است و مسابقه کارساز تلاش می‌کند مطالب متنوع و کاربردی و جذابی در حوزه کارآفرینی و در قالب ویدیوهای آموزشی و … در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد.

شبکه سلامت

شبکه سلامت با توجه به شیوع ویروس کرونا در دنیا در نظر دارد تا در تابستان امسال برنامه‌های خود را با هدف پیشگیری و مراقبت مردم تهیه و پخش کند. در این برنامه‌ها با ارائه مطالب متنوع در موضوع کرونا تلاش می‌شود ضمن آگاهی‌بخشی به مخاطبان در مورد خودمراقبتی در مقابله با ویروس کرونا، با شعار با تابستان علیه کرونا، تابستان مفرحی را رقم بزند.

* برنامه تخصصی «سلام دنیا» در قالب ترکیبی و به مدت 50 دقیقه هر شب ساعت 19:00 روی آنتن می‌رود. این برنامه با موضوع ابعاد مختلف سلامت مادران باردار که به صورت گفت‌وگوی مجری کارشناس مهمان و آیتم های متنوع از جمله نمایشی، مستند، اینفوگرافی تهیه شده است.

* مسابقه «مافیا و شهروند 3» هر شب ساعت 23 پخش می‌شود. این مسابقه چگونگی تمرین و تلاش کردن را می آموزد تا واقعیت‌ها آن‌گونه که هست، دیده شود. این مسابقه به جستجوی حقیقت افراد است و به موضوعات ظاهری بسنده نمی‌کند.

* برنامه ترکیبی «حال خوب» هر شب ساعت 21:00 پخش می‌شود. این برنامه به تقویت باورها و مهارت های زندگی سالم با تأکید بر ارتقای سطح سلامت اجتماعی، روانی و معنوی افراد می‌پردازد.

* برنامه گفت‌وگو محور «کشیک سلامت» با چالش های مرتبط با حوزه سلامت و مطالبات مردم با حضور مسئولین و کارشناسان هر روز ساعت 18:00 پخش می‌شود.

* برنامه «مثبت سلامت» با محوریت ارتباط با مخاطبان، معرفی برنامه‌های شبکه و پرداختن به موضوعات سلامت روزانه در 6 بخش 10 دقیقه‌ایی روی آنتن می‌رود.

 همچنین با استفاده از تصاویر ارسالی شهروندان و خبرنگاران، یک موج اجتماعی صحیح و اصولی در مورد مسائل مربوط به سلامت اجتماعی ایجاد می‌کند. این برنامه نگاه ویژه‌ای به مطالبات مردم در زمینه سلامت اجتماعی دارد و تلاش دارد و بسترسازی برای بررسی موضوعی مطالب و اتفاقات را برای دیگر برنامه‌های شبکه فراهم آورد و در عین حال تریبون گویای مطالبات مردمی باشد.

* برنامه زنده «ایران فعال» با نگاهی متفاوت به ورزش همگانی و تأثیر انجام ورزش همگانی و حرکات صحیح ورزشی در سلامت جامعه، آسیب‌های ورزشی، نوع تغذیه ورزشی و معرفی قهرمانان ورزشی از دیدگاه متفاوت و معرفی فعالیت‌های متناسب با تابستان و ایام شیوع بیماری کرونا مانند کوه‌نوردی و حرکات ورزشی در خانه پخش می‌شود؛ این برنامه یک روز در میان ساعت 13:00 روی آنتن می‌رود.

* برنامه ترکیبی «شب خوبی داشته باشید» به تهیه‌کنندگی احسان نیلی و منصور ضابطیان، برنامه‌ای است با هدف آرامش مخاطبان و سلامت روان آنها و برای پخش در ساعات پایانی شب طراحی شده است و شامل گفت‌وگوی زنده استودیویی به همراه 13 عنوان آیتم تولیدی است. این برنامه هرشب ساعت 24 روی آنتن می‌رود.

* برنامه تأمینی «شهر شب» با انتخاب موسیقی‌های فاخر کلاسیک ایرانی و خارجی و ترکیب آن با تصاویر زیبا از طبیعت و حیوانات سعی برای ایجاد آرامش (ریلکسیشن) در مخاطبان در ساعات پایانی شب پخش می‌شود.

* علی صادقی تهیه‌کننده «ایران فعال» همچنین از تولید برنامه‌ای با هدف استعدادیابی در میان معلولان برای ایام تابستان خبر داد. در هر برنامه چهار معلول در زمینه‌های ورزشی و هنری و… به رقابت خواهند پرداخت و سه داور حاضر در برنامه نفر برتر را از میان آنها انتخاب می‌کنند.

در هر قسمت یکی از شرکت‌کنندگان نیز به انتخاب بینندگان برنامه معرفی می‌شوند، به این ترتیب دو نفر در هر مسابقه به مرحله بعد راه پیدا می‌کنند.

* تأمین برنامه شبکه نیز مستندهایی همچون «چگونه جوان بمانیم»، «انتخاب غذا»، «اختلال وسواس اجباری»، «واکسن ها و لزوم تزریق آنها»، «جنون مصرف ویتامین»، «چه قدر می‌توانیم باهوش باشیم»، «مضرات خوردن گوشت قرمز»، «نقص بیش فعالی»، «فناوری‌های جدید-تیغ دولبه»، «از دکتر بپرس» و… را آماده پخش کرده است.

شبکه مستند

* چهارمین جشنواره تلویزیونی مستند با پخش آثار راه‌یافته به بخش مسابقه از اواخر تیرماه در شبکه مستند آغاز می‌شود.

این جشنواره در بخش‌های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری برگزار می‌شود و هنرمندان مستندساز و خبرنگاران عرصه رسانه تا 10 تیرماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.festdoctv.com ضمن ثبت‌نام و ثبت اثر در این جشنواره ملی شرکت کنند.

* خانواده‌ها در قالب رقابتی جذاب بر اساس آیتم‌هایی متناسب با زیست‌بوم انتخاب‌شده و در 11 قسمت «بوم‌گرد» به رقابت با یکدیگر می‌پردازند، این مستند پنجشنبه‌ها ساعت 22 از شبکه مستند روی آنتن می‌رود.

مستند مسابقه «بوم‌گرد» برپایه سه سرفصل مهم گردشگری با محوریت بوم‌گردی و در نظر گرفتن اقتضائات فرهنگی هر منطقه، اشتغال و کسب‌وکار روستایی با در نظر گرفتن ظرفیت‌های مغفول و در نهایت ارزش بخشی به سنت‌ها و آداب‌ و رسوم هر منطقه و هویت‌بخشی به هر بوم و قومیت تولیدشده است.

در هر فصل از مستند مسابقه «بوم‌گرد» سه خانواده در قالب رقابتی جذاب بر اساس آیتم‌هایی متناسب با زیست‌بوم انتخاب‌ شده در 11 قسمت به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. تصویربرداری فصل نخست در مدت‌زمانی حدود 2 ماه در منطقه قاسم‌آباد و ییلاق جواهردشت در حوالی لنگرود صورت گرفته است.

مستند مسابقه «بوم‌گرد» با طراحی و کارگردانی تورج کلانتری و امیر منیری در مؤسسه اوما فیلم تهیه‌شده و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.

* مجموعه مستند «بزرگان دوبله و صدا» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابوالفضل توکلی در شبکه مستند تولیدشده است و  پنجشنبه‌ها ساعت 21 روانه آنتن می‌شود.

توکلی در هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی 13 قسمتی به زندگی یک چهره معروف دوبله و صدا پرداخته است.

این کارگردان با پرداختن به زندگی چهره‌های شناخته‌شده‌ای مثل بهروز رضوی،  جلال مقامی، ایرج رضایی، ناصر ممدوح، غلامعلی افشاریه، محمود قنبری، ابوالحسن تهامی ، اکبر منانی، عباس نباتی، ناهید امیریان، منوچهر آذری، سعید مظفری و حمید منوچهری سعی می‌کوشد بینندگان را با پیشکسوتان دوبله و صدا آشنا کند.

پخش این مجموعه در شبکه مستند آغاز شده و  بازپخش آن جمعه‌ها ساعت 9 خواهد بود.

* شبکه مستند در فصل تابستان به پخش آثار مستند جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران که هرسال آذرماه برگزار می‌شود می‌پردازد. پخش این مجموعه نیز به‌زودی در شبکه مستند آغاز می‌شود.

* گروه تأمین برنامه شبکه مستند نیز در ایام تابستان برای علاقه‌مندان به رشته‌های ورزشی مجموعه مستندهای ویژه‌ای را در نظر گرفته است که جمعه‌ها ساعت 16  روی آنتن می‌روند.

در این باکس مستندهای فوتبالی از باشگاه‌های بزرگ فوتبال در دنیا نظیر دورتموند، بوکاجونیورز همچنین مستندهایی از رشته‌های دیگر مثل دوچرخه‌سواری، اسکی، سنگ‌نوردی، صعود به قله‌های مرتفع دنیا و … پخش می‌شود. 

در حال حاضر مجموعه جذاب و دیدنی از مسابقات اتومبیلرانی فرمول از این باکس روی آنتن می‌رود و  مستند پرتره‌هایی از ورزشکاران بزرگ هم از دیگر برنامه‌هایی است که  در ایام تابستان از این شبکه پخش می‌شوند.

* مجموعه برنامه «ضدگلوله» مسابقه‌ای ترکیبی از آمادگی جسمانی و هوش است که در فصل تابستان از شبکه مستند پخش می‌شود.

شبکه کودک

شبکه کودک برای مخاطبان خاص خود در ساعت 14 روزهای گرم تابستانی، فیلم ها و انیمیشن‌های جذاب و دیدنی را تدارک دیده است. مخاطبان شبکه کودک همراه با خانواده‌هایشان می توانند به تماشای فیلم های جذاب بنشینند.

مرکز پویانمایی صبا

محصولات فرهنگی مرکز پویانمایی صبا حاوی 3100 دقیقه و حدود 51 ساعت و 45 دقیقه، و برنامه‌های جدید تحت عنوان 16 مجموعه در تابستان امسال از شبکه‌های مختلف پخش شود.

* سری جدید «مهدکودک حیوانات» که در 13 قسمت تهیه و تولید شده است.

* مجموعه «همه جور ماجرا» در 13 قسمت 8 دقیقه‌ای برای مخاطبان در تابستان امسال پخش خواهد شد.

* «قاصدک» که مخصوص خردسالان است برای نخستین بار پخش می‌شود. این مجموعه در 312 قسمت تولید می‌شود که سری اول آن که حدود 52 قسمت است در تابستان پیش رو پخش خواهد شد.

* مجموعه «چیا» که با کیفیت 4K در بهمن 1398 رونمایی شد، 13 قسمت آن آماده شده و پخش می‌شود.

* برنامه «نقاش کوچولو» در 26 قسمت ، «مثل نامه» مخصوص کودکان در 46 قسمت تهیه و تولید شده است.

* مجموعه برنامه‌های «مهارت‌های زندگی» که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای 500 قسمت تولید خواهد شد.

* «آقا محله و بچه محل» در 13 قسمت  و مجموعه جذاب «کلیله و دمنه»  در 26 قسمت از دیگر تولیدات مرکز پویانمایی صبا است.

* مجموعه انیمیشن «خروس زیرک و روباه کلک» که انیمیشن موزیکال است و در 13 قسمت جدید در تابستان به روی آنتن می‌رود.

* «رعنا، دختر دهقان» که سری‌های قبلی آن پخش شده امسال هم با 13 قسمت جدید مهمان کودکان می‌شود. 

* مجموعه شاخص «شکرستان» در 13 قسمت، تابستان امسال مثل‌ها و روایت‌های ایرانی را به زبانی ساده برای مخاطبان عزیز بیان می‌کند. 

* یک مجموعه دیگر «شکرستان» در مدت زمان‌های کوتاه 2 دقیقه در حوزه سلامت و بهداشت برای کودکان عزیز آگاه‌سازی می‌کند.

* «تندر، یوز ایرانی» در 13 قسمت تولید شده و انیمیشن علمی است و تلفیقی از فیلم‌های رئال و واقعی است که کودکان را با پدیده‌های علمی آشنا می‌کند.

* مجموعه «جوانمردان» هم که پیش از این با اقبال مخاطبان همراه شده بود تابستان امسال قسمت دوم آن پخش خواهد شد.

شبکه جهانی جام‌جم

شبکه جهانی جام جم با شروع فصل تابستان برنامه‌های روتین، زنده، کودکانه و تأمینی خود را به سمت نشاط و سرگرمی منعطف خواهد کرد.

* برنامه‌های «روز خوش» و «جمع ایرانی» با افزایش آیتم‌های شاد و دعوت از مهمانان خاص به موضوع فراغت می‌پردازد.

* برنامه کودکانه «جهانگرد» و «فرزندان ایران» به طور خاص به ویژگی‌های آموزش، مسافرت، گردشگری اطلاع رسانی  و … اختصاص یافته است.

* پخش میان برنامه‌های تأمینی شاد و سرگرم‌کننده، مسابقه، موسیقیایی و‌ ادبی از دیگر تدارکات شبکه جهانی جام‌جم برای ایام تابستان است.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی چهارشنبه 14 خرداد- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

ژوئن 02, 2020
جدول زمانی آموزش تلویزیونی چهارشنبه 14 خرداد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جدول مدرسه تلویزیونی ایران برای روز چهارشنبه 14 خرداد 99 اعلام شد.

شبکه ‌آموزش:

متوسطه دوره اول:

ساعت 9.05 تا 9.25 درس آمادگی دفاعی  ‌ پایه 9  

ساعت 9.25 تا 9.45 درس علوم تجربی پایه 8   

ساعت 9.45 تا  10.05 درس علوم تجربی پایه 7

ساعت 10.05 تا 10.25  درس ریاضی  پایه 9

برنامه دوره ابتدایی :

ساعت 10.30 تا 11 درس ریاضی  و زندگی‌ پایه اول

ساعت 11 تا 11.30 درس ریاضی و زندگی  پایه دوم

ساعت 11.30 تا 12 درس مهارتهای اجتماعی  و زندگی  پایه سوم

ساعت 12 تا 12.30 درس علوم تجربی و زندگی  پایه چهارم

ساعت 12.30 تا 13 درس علوم تجربی و زندگی پایه پنجم

ساعت 13.15 تا 13.45 درس ریاضی و زندگی  پایه ششم

 متوسطه دوم : 

ساعت 14.40 تا 15.10  درس  ریاضی 3 پایه 12 رشته علوم تجربی              
 ساعت 15.10 تا 15.40 درس زیست شناسی 3 پایه 12 رشته علوم تجربی       

ساعت 15.40 تا 16.10 درس هندسه 3 پایه 12 رشته ریاضی فیزیک             
 ساعت 16.10 تا 16.40 درس دین و زندگی 3 پایه 12 رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی             

ساعت 16.40 تا 17.10 درس  سلامت و بهداشت  پایه 12 رشته ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی      

 ساعت 17.10 تا 17.40 درس عربی زبان قرآن 3 پایه 12 رشته ادبیات و علوم انسانی         

 شبکه 4 :
رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه‌ای وکاردانش:

ساعت 7 تا 7.25 استاندارد کاربر فلش -پایه 12- مبحث صداها -رشته‌های کامپیوتر -شاخه کاردانش 
  
ساعت 7.25 تا 7.50  استاندارد قالی بافی درجه 2- پایه های 10و11-مبحث عیوب فرش- رشته همسفرش -شاخه کاردانش  

ساعت 7.50 تا 8.10 طراحی انواع نقشه های معماری پایه 11 و 12-رشته نقشه کشی معماری- شاخه فنی و حرفه ای   

ساعت 8.10 تا 8.50 پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و طراحی وب-پایه 11-رشته شبکه و مردم افزار رایانه ای- شاخه فنی و حرفه ای   
  
 ساعت 8.50 تا 9.25 سیستم سوخت  رسانی -پایه 12- مبحث دیزل – رشته مکانیک خودرو -شاخه فنی و حرفه ای 

  ساعت 9.25 تا 10  دانش فنی تخصصی – پایه 12- رشته تاسیسات مکانیکی -شاخه فنی و حرفه ای.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی یکشنبه 4 خرداد- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

مه 24, 2020
جدول زمانی آموزش تلویزیونی یکشنبه 4 خرداد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جدول مدرسه  تلویزیونی ایران برای روز یکشنبه  4 خرداد 99 اعلام شد.
 
 شبکه 4:
رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه‌ای وکاردانش:

ساعت 7 تا 7.25  استاندارد  کاربر Flash -پایه 12-مبحث دکمه ها رشته‌های  کامپیوتر -شاخه کاردانش 
  
ساعت 7.25 تا 7.50 درس  پرورش و تولید حبوبات پایه 10 مبحث برداشت – رشته امور زارعی -شاخه فنی حرفه ای

ساعت 7.50 تا 8.15  درس رنگ کاری روی چوب پایه 11 و12- رشته صنایع چوب و‌مبلمان -شاخه های فنی حرفه ای و کاردانش 

ساعت 8.15 تا 8.40  درس  عملیات تکمیلی اصلاحی ورزش ها -رشته تربیت بدنی -پایه 12- شاخه فنی حرفه ای

 ساعت٨:4 تا 9.05 درس نصب و راه اندازی سخت افزار و شبکه -پایه 12-رشته نرم افزار و رایانه -شاخه فنی حرفه ای .

 ساعت 9.05 تا  9.30 استاندارد معماری داخلی -پایه 12- رشته معماری داخلی -شاخه کاردانش 

ساعت 9.30 تا 10 درس جامعه شناسی3- پایه 12 ادبیات و علوم انسانی       

ساعت 10 تا 10.30 درس تاریخ  3  -پایه 12- رشته ادبیات و علوم انسانی            

ساعت 10.30 تا 11 درس هویت اجتماعی پایه 12- رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی یکشنبه 14 اردیبهشت- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جدول زمانی آموزش تلویزیونی دانش آموزان برای روز یکشنبه 14 اردیبهشت 99 اعلام شد.

شبکه آموزش 

ساعت 7.45 تا 8 درس تربیت بدنی دوره متوسطه 

متوسطه دوره اول:

ساعت 8.05 تا 8.25 درس ادبیات فارسی  پایه 9  

ساعت 8.25 تا 8.45 درس مطالعات اجتماعی  پایه 8 

ساعت 8.45 تا  9.05 درس زبان انگلیسی  پایه 7 
ساعت 9.05 تا 9.25 درس  علوم تجربی پایه 7

برنامه دوره ابتدایی :

ساعت 10.30 تا 11 درس بازی و ریاضی پایه اول

ساعت 11 تا 11.30 درس فارسی و‌ نگارش  پایه دوم

 ساعت 11.30 تا 12 درس فارسی و نگارش پایه سوم

ساعت 12 تا 12.30 درس علوم تجربی و تفکر پایه چهارم

ساعت 12.30 تا 13 درس مطالعات و مهارتهای اجتماعی ‌پایه پنجم

 ساعت 13.15 تا 13.45 درس فارسی و‌نگارش پایه ششم

 متوسطه دوم 

ساعت 14.30 تا 15 درس فیزیک 3 پایه 12 رشته ریاضی و تجربی 

 ساعت 15 تا 15.30 درس حسابان 2 پایه 12 رشته ریاضی فیزیک 

ساعت 15.30 تا 16 درس فارسی 3 پایه 12 تمام رشته ها  

 ساعت 16 تا 16.30 درس عربی،زبان قرآن 1 پایه 10 رشته ریاضی و تجربی

ساعت 16.30 تا 17 درس شیمی 3 پایه 12 رشته ریاضی و تجربی 

 ساعت 17 تا 17.30 درس فارسی 1 پایه 10  تمام رشته ها  

شبکه 4 :
رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه‌ای وکاردانش:

ساعت 7  تا 7.25 درس ارتباط موثر  – اصول و فنون مذاکره  – پایه 10 – زمینه خدمات – شاخه فنی حرفه ای و کاردانش 

  ساعت 7.25 تا 7.50 درس کنترل فرآیندهای شیمیایی  – پایه 11 -رشته صنایع شیمیایی  – شاخه فنی حرفه ای 

ساعت 7.50 تا 8.10 درس مبلمان کودک و نوجوان   – پایه 10 – رشته چوب و‌مبلمان  -شاخه فنی حرفه ای  

ساعت 8.10 تا 8.35 درس حسابداری مقدماتی  – پایه 10 –  رشته حسابداری  – شاخه کاردانش.

ساعت 8.35 تا  9  درس طراحی وب -پایه 11 – تولیدکننده و توسعه دهنده پایگاه اینترنتی  – شاخه کاردانش 

ساعت 9 تا 9.30 درس متره و برآورد -پودمان5 –  پایه 12 – رشته نقشه کشی معماری – شاخه فنی حرفه ای

 ساعت 9.30 تا 10 درس عربی،زبان قرآن 1 پایه 10 رشته علوم انسانی 

ساعت 10 تا 10.30 درس جامعه شناسی 3 پایه 12 رشته علوم انسانی 

ساعت 10.30 تا 11 درس عربی،زبان قرآن 1 پایه 10  رشته ادبیات و علوم انسانی.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی چهارشنبه 10 اردیبهشت- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

آوریل 29, 2020
جدول زمانی آموزش تلویزیونی چهارشنبه 10 اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جدول مدرسه  تلویزیونی از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز چهار شنبه  10 اردیبهشت 99 اعلام شد.

شبکه ‌آموزش:

متوسطه دوره اول:

ساعت 8.05 تا 8.25 درس ریاضی پایه 9  

ساعت 8.25 تا 8.45 درس علوم تجربی  پایه 7 

ساعت 8.45 تا  9.05 درس زبان انگلیسی  پایه 9 

ساعت 9.05 تا 9.25 درس ریاضی پایه 8

برنامه دوره ابتدایی 

ساعت 10.30 تا 11 درس بازی و ریاضی  پایه اول

 ساعت  11 تا 11.30 درس بازی و ریاضی پایه دوم

ساعت 11.30 تا 12 درس فارسی و نگارش پایه سوم

ساعت 12 تا 12.30 درس بازی و ریاضی  پایه چهارم

 ساعت 12.30 تا 13 درس علوم تجربی و تفکر پایه پنجم

ساعت 13.15 تا 13.45 درس بازی و ریاضی پایه ششم

متوسطه دوم:

ساعت 14.30 درس شیمی 1 پایه 10 رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی 

 ساعت 15 درس آمادگی دفاعی  پایه 10 تمام رشته ها   

ساعت 15.30 درس زبان انگلیسی 2 پایه 11 تمام رشته ها 

ساعت 16 درس فارسی 2  پایه 11 تمام رشته ها  

ساعت 16.30 درس  زبان انگلیسی 3  پایه 12 تمام رشته ها     

ساعت 17 درس فیزیک 1 پایه 10 رشته ریاضی فیزیک     

 شبکه 4:
رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه‌ای وکاردانش:

ساعت 8 تا 8.30 درس تاریخ 2 پایه 11 رشته ادبیات و علوم انسانی     

ساعت 8.30 تا 9 درس فلسفه 2 پایه 12 رشته علوم انسانی و معارف اسلامی  
    
ساعت 9 تا 9.30 درس اقتصاد  پایه 10 رشته علوم انسانی و معارف اسلامی      

ساعت 9.30 تا 9.55 درس دانش فنی پایه – فناوری های نوین – رشته کامپیوتر پایه 10 – شاخه فنی حرفه ای

ساعت 9.55 تا 10.25 درس فیزیک – پایه 10 و 11 – جریان و مدار الکتریکی – شاخه فنی حرفه ای

 ساعت 10.28 تا 10.50 درس  عناصر و جزئیات – پایه 11 – رشته نقشه کشی معماری – شاخه فنی حرفه ای

ساعت 10.50 تا 11.15 درس ریاضی3- پایه 12 زمینه صنعت -تشخیص صعودی و نزولی بودن توابع-شاخه فنی حرفه ای

ساعت 11.15 تا 11.40 درس نقشه برداری، پیاده سازی و کنترل-پایه 12 -رشته ساختمان-شاخه فنی حرفه ای

 ساعت 11.40  تا 12درس مبانی هنرهای تجسمی-پایه10-کنتراست رنگ ها-رشته گرافیک-شاخه فنی حرفه ای.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی سه‌شنبه 9 اردیبهشت- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

آوریل 27, 2020
جدول زمانی آموزش تلویزیونی سه‌شنبه 9 اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جدول زمانی مدرسه  تلویزیونی ایران از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز سه شنبه  9 اردیبهشت 99 اعلام شد.

شبکه ‌آموزش:

متوسطه دوره اول

ساعت 7.45 تا 8.00 درس تربیت بدنی دوره دوم متوسطه 

ساعت 8.05 تا 8.25 درس کاروفناوری پایه 9

ساعت 8.25 تا 8.45 درس عربی  پایه 8  

ساعت 8.48 تا  9.05 درس ریاضی پایه 7 

ساعت 9.05 تا 9.25 درس زبان انگلیسی پایه 8 

برنامه دوره ابتدایی

ساعت 10.30 تا 11 درس فارسی و نگارش پایه اول

 ساعت 11 تا 11.30 درس فارسی و نگارش پایه دوم

 ساعت 11.30 تا 12 درس مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه سوم

ساعت 12 تا 12.30 درس پیام ها و هدیه های آسمانی پایه چهارم

 ساعت 12.30 تا 13 درس فارسی و‌ نگارش  پایه پنجم

 ساعت 13.15 تا 13.45 درس مطالعات و مهارتهای اجتماعی  پایه ششم

متوسطه دوم:

ساعت 14.30  درس ریاضی  پایه 12 رشته علوم تجربی    

ساعت 15 درس ریاضی 1 پایه 10  رشته ریاضی و علوم تجربی  

ساعت 15.30 درس فیزیک 2  پایه 11  رشته ریاضی 

ساعت 16 درس ریاضی 2  پایه 11  رشته علوم تجربی 

ساعت 16.30 درس دین و زندگی 2 پایه 11 رشته ریاضی و تجربی    

ساعت 17  درس انسان و محیط زیست پایه 11 تمام رشته ها    

 شبکه 4
رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه ای وکاردانش:

ساعت 8 تا 8.30 درس اصول عقاید 1  پایه 10 رشته معارف اسلامی    
 
ساعت 8.30 تا 9 درس علوم و فنون ادبی 2 پایه 11 رشته علوم انسانی و معارف اسلامی  
    
ساعت 9 تا 9.30 درس تاریخ اسلام 1 پایه 10 رشته معارف اسلامی      

ساعت 9.30 تا 9.55 درس نقاشی ،نمایش و تاریخ  پایه 12-رشته گرافیک -شاخه فنی و حرفه ای  

ساعت 9.55 تا 10.25 درس عربی 2-پایه 11 درس مشترک تمام زمینه ها 

ساعت  10.25 تا 10.50 درس حسابداری  خرید و فروش -پایه 10  – رشته حسابداری بازرگانی- شاخه فنی و حرفه ای 

ساعت 10.50 تا 11.10 درس آب ،خاک و گیاه  – پایه 10 – درس مشترک  زمینه کشاورزی -شاخه  فنی و حرفه ای

ساعت 11.15 تا  11.40 درس نقشه برداری،پیاده سازی و کنترل  – پایه 12-رشته ساختمان – شاخه فنی و حرفه ای   

 ساعت 11.40 تا 12 درس مبانی هنرهای تجسمی  – پایه 10 -کنتراست رنگ ها رشته گرافیک   – شاخه فنی و حرفه ای   

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی دوشنبه 8 اردیبهشت- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

آوریل 27, 2020
جدول زمانی آموزش تلویزیونی دوشنبه 8 اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جدول مدرسه  تلویزیونی از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز دوشنبه 8 اردیبهشت 99 اعلام شد.

شبکه ‌آموزش:

متوسطه دوره اول:

 ساعت 7.45 تا 8 درس تربیت بدنی  دوره دوم متوسطه 

ساعت 8.05 تا 8.25 درس ریاضی پایه 9

ساعت 8.25 تا 8.45  درس مطالعات اجتماعی پایه 7  

ساعت 8.45 تا  9.05 درس ادبیات فارسی پایه 7

ساعت 9.05 تا 9.25 درس علوم تجربی  پایه 9

برنامه دوره ابتدایی :

ساعت 10.30 تا 11 درس علوم تجربی و تفکر پایه اول

 ساعت 11 تا 11.30 درس پیام ها و هدیه های آسمانی  پایه دوم

ساعت 11.30 تا 12 درس بازی و ریاضی پایه سوم

ساعت 12 تا 12.30 درس فارسی و نگارش  پایه چهارم

 ساعت 12.30 تا 13 درس بازی و ریاضی پایه پنجم

 ساعت 13.15 تا 13.45 درس بازی و ریاضی پایه ششم

متوسطه دوم:

ساعت 14.30 درس هندسه 2 پایه 11 رشته ریاضی فیزیک

ساعت 15 درس عربی،زبان قرآن 3  پایه 12 رشته ریاضی و  تجربی  

ساعت 15.30 درس جغرافیای ایران  پایه 10 تمام رشته ها  

ساعت 16 درس زیست شناسی 1 پایه 10 رشته علوم تجربی   

ساعت 16.30 درس عربی،زبان قرآن 2 پایه 11 رشته ریاضی و تجربی    

ساعت 17 درس زیست شناسی 3  پایه 12 رشته علوم تجربی   

 شبکه 4
رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه ای وکاردانش:

ساعت 8 تا 8.30 درس ریاضی و آمار 1 پایه  10 رشته علوم انسانی و معارف اسلامی    
 
ساعت 8.30 تا 9 درس جغرافیا 2  پایه 11 رشته علوم انسانی  
    
ساعت 9 تا 9.30 درس ریاضی و آمار 3   پایه 12 رشته علوم انسانی و معارف اسلامی      

ساعت 9.30 تا 9.55 درس  نرم افزار اداری تکمیلی رشته کامپیوتر -پایه-  شاخه کاردانش 

ساعت 9.55 تا 10.25 درس متره و برآورد رشته نقشه کشی معماری -پایه 12 –  شاخه  فنی و حرفه ای 

ساعت  10.25 تا 10.50 درس فیزیک -پایه 11 – درس مشترک شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش

ساعت 10.50 تا 11.10 درس ریاضی3 – پایه 12 -محاسبات مشتق   – درس مشترک  شاخه های  فنی و حرفه ای و کاردانش

ساعت 11.10 تا 11.35 درس ارتباط موثر  – پایه 10-درس مشترک زمینه خدمات شاخه فنی و حرفه ای   

 ساعت 11.35 تا 12 درس دانش فنی تخصصی  پایه 12-رشته ساختمان  – شاخه فنی و حرفه ای   

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی یکشنبه 7 اردیبهشت- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

آوریل 25, 2020
جدول زمانی آموزش تلویزیونی یکشنبه 7 اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جدول مدرسه  تلویزیونی از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز یکشنبه 7 اردیبهشت 99 اعلام شد.

شبکه ‌آموزش:

متوسطه دوره اول:

ساعت 7.45 تا 8 درس تربیت بدنی  دوره ابتدایی

ساعت 8.05 تا 8.25 درس عربی  پایه 9 

ساعت 8.25 تا 8.45 درس مطالعات اجتماعی پایه 8

ساعت 8.45 تا  9.05 درس  زبان انگلیسی پایه 7 

ساعت 9.05 تا 9.25 درس علوم تجربی پایه 7

برنامه دوره ابتدایی 

ساعت 10.30 تا 11 درس بازی و ریاضی  پایه اول

 ساعت 11 تا 11.30 درس  فارسی و‌نگارش  پایه دوم

ساعت 11.30 تا 12 درس فارسی و نگارش  پایه سوم

ساعت 12 تا 12.30 درس علوم تجربی و‌تفکر پایه چهارم

 ساعت 12.30 تا 13 درس مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه پنجم

ساعت 13.15 تا 13.45 درس فارسی و نگارش پایه ششم

متوسطه دوم:

ساعت 14.30 درس زبان انگلیسی 1 پایه 10 تمام رشته ها   

ساعت 15 درس زیست شناسی 2 پایه 11 رشته علوم تجربی  

ساعت 15.30 درس حسابان 1 پایه 11 رشته ریاضی فیزیک 

ساعت 16 درس دین و زندگی 1 پایه 10 رشته ریاضی و  تجربی  

ساعت 16.30 درس فیزیک 3 پایه 12  رشته ریاضی و تجربی   

ساعت 17 درس فارسی 3  پایه 12 تمام رشته ها  

شبکه 4
رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه ای وکاردانش:

ساعت 8 تا 8.30 درس دین و زندگی 2  پایه 11  رشته علوم انسانی   
 
ساعت 8.30 تا 9 درس عربی،زبان قرآن 1  پایه 10 رشته علوم انسانی  
    
ساعت 9 تا 9.30 درس جامعه شناسی 3  پایه 12 رشته علوم انسانی     

ساعت 9.30 تا 9.55 درس آشنایی با بناهای تاریخی – رشته نقشه کشی معماری پایه 10 – شاخه فنی حرفه ای.

ساعت 9.55 تا 10.25 درس عربی تمرین های درس سوم – پایه دهم – درس مشترک شاخه های فنی حرفه ای و کاردانش.

ساعت  10.25 تا 10.50  درس شهروند الکترونیکی ادامه فصل 5 و6 – رشته کامپیوتر پایه 10 – شاخه کاردانش.

ساعت 10.50 تا 11.15 درس ریاضی 1 – پایه 10 نسبت های مثلثاتی  – درس مشترک  شاخه های  فنی و حرفه ای و کاردانش

ساعت 11.15 تا 11.35 درس حسابداری تکمیلی  – پایه 11- بدهی ها و تعهدات  بصری  –   شاخه کاردانش   .  

ساعت 11.35 تا 12  درس حسابداری مقدماتی  – پایه 10- بستن  حساب های موقت و دایم   –  شاخه کاردانش.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی جمعه 5 اردیبهشت- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

آوریل 23, 2020
جدول زمانی آموزش تلویزیونی جمعه 5 اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ جدول مدرسه  تلویزیونی از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز جمعه 5 اردیبهشت 99 اعلام شد.

 شبکه آموزش:

متوسطه دوره اول:

ساعت 9.05 تا 9.25 درس مطالعات اجتماعی پایه 9

ساعت 9.25 تا 9.45 درس عربی پایه 8 

ساعت 9.45 تا  10.05 درس ریاضی پایه 7 

ساعت 10.05 تا 10.25  درس ریاضی پایه 9

برنامه دوره ابتدایی :

ساعت 10.30 تا 11 درس  بازی و ریاضی پایه اول

 ساعت 11 تا 11.30 درس فارسی و نگارش پایه دوم

 ساعت 11.30 تا 12 درس  هدیه ها و پیام های  آسمانی پایه سوم

ساعت 12 تا 12.30 درس  فارسی و نگارش پایه چهارم

 ساعت 12.30 تا 13 درس هدیه ها و پیام های  آسمانی  پایه پنجم

 ساعت 13.15 تا 13.45 درس فارسی و نگارش پایه ششم

متوسطه دوم:

ساعت 14.30 درس فیزیک 3 پایه 12 رشته  ریاضی و تجربی  

ساعت 15 درس آمار و احتمال  پایه 11  رشته ریاضی فیزیک  

ساعت 15.30 درس هندسه 1  پایه 10 رشته ریاضی فیزیک 

ساعت 16 درس فیزیک 2 پایه 11  رشته علوم تجربی  

ساعت 16.30 درس زیست شناسی 3 پایه 12 رشته علوم تجربی    

ساعت 17  درس عربی،زبان قرآن 1 پایه 10 رشته ریاضی و تجربی  

 شبکه 4
رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه ای وکاردانش:

ساعت 8 تا 8.30 درس دین و زندگی 1 پایه 10 رشته علوم انسانی 
 
ساعت 8.30 تا 9 درس ریاضی و آمار 3 پایه 12 رشته علوم انسانی و معارف اسلامی  
    
ساعت 9 تا 9.30 درس جامعه شناسی 3 پایه 12 رشته علوم انسانی    

ساعت 9.30 تا 10 درس ریاضی و آمار 2  پایه 11 رشته  ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی 

ساعت 10 تا 10.30 درس جامعه شناسی 2  پایه 11 رشته علوم انسانی 

ساعت 10.30 تا 10.55  اخلاق حرفه ای  – پایه 12 – درس مشترک  شاخه های  فنی و حرفه ای و کاردانش . 

ساعت 10.55 تا 11.15 درس عربی 3  – پایه 12 – مبحث معرفه و نکره – درس مشترک شاخه های   فنی و  حرفه ای و کاردانش  

ساعت 11.15 تا 11.40 درس ریاضی 2 – پایه 11 – مبحث لگاریتم  – درس  مشترک شاخه های فنی و حرفه ای وکاردانش .  

 ساعت 11.40 تا 12  درس کارگاه نوآوری و کارآفرینی – پایه 11 – بازاریابی و فروش کسب و  کار نوآورانه – درس مشترک – شاخه های  فنی و حرفه ای و کاردانش.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More

جدول زمانی آموزش تلویزیونی روز پنجشنبه 4 اردیبهشت- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم

آوریل 22, 2020
جدول زمانی آموزش تلویزیونی روز پنجشنبه 4 اردیبهشت- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جدول  مدرسه  تلویزیونی از طریق شبکه آموزش و چهار سیما برای روز پنجشنبه 4 اردیبهشت 99 اعلام شد.

شبکه آموزش:

متوسطه دوره اول:

ساعت 8.05 تا 8.25 درس علوم تجربی پایه 9 

ساعت 8.25 تا 8.45 درس مطالعات اجتماعی پایه 8  

ساعت 8.45 تا  9.05 درس  مطالعات اجتماعی پایه 7 

ساعت 9.05 تا 9.25 درس زبان انگلیسی پایه 9 

برنامه دوره ابتدایی

ساعت 10.30 تا 11 درس فارسی و نگارش  پایه اول

 ساعت 11 تا 11.30 درس علوم تجربی و تفکر  پایه دوم

 ساعت 11.30 تا 12 درس بازی و ریاضی پایه سوم

ساعت 12 تا 12.30 درس مطالعات و مهارتهای اجتماعی پایه چهارم

 ساعت 12.30 تا 13 درس بازی و ریاضی  پایه پنجم

 ساعت 13.15 تا 13.45 درس پیام ها و هدیه های آسمانی پایه ششم

متوسطه دوم:

ساعت 14.30 درس هندسه 1 پایه 10 رشته  ریاضی فیزیک  

ساعت 15 درس تفکر و سواد رسانه ای پایه 10 تمام رشته ها 

ساعت 15.30 درس شیمی 2 پایه 11 رشته ریاضی و  تجربی 

ساعت 16 درس نگارش 2 پایه 11 تمام رشته ها  

ساعت 16.30 درس ریاضیات گسسته پایه 12 رشته ریاضی فیزیک    

ساعت 17 درس  فیزیک 3 پایه 12 رشته علوم تجربی 

ساعت 22 درس شیمی3 پایه 12 رشته ریاضی و تجربی    
  
ساعت 22.30 درس فارسی 3 پایه 12 

 شبکه 4

رشته های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی و فنی حرفه‌ای وکاردانش:

ساعت8تا 8.30 درس تاریخ  اسلام 2 پایه 11 رشته معارف اسلامی 

 
ساعت 8.30 تا 9 درس جامعه شناسی 1 پایه 10 رشته علوم انسانی و  معارف اسلامی  
    
ساعت 9 تا 9.30 درس تاریخ 1 پایه 10 رشته علوم انسانی   

ساعت 9.30 تا 10 درس اصول عقاید 2  پایه 11 رشته معارف اسلامی

ساعت 10 تا 10.30 درس روانشناسی  پایه 11 رشته علوم انسانی و معارف اسلامی 

ساعت 10.30 تا 10.55 ریاضی 1 – پایه 10 -نسبت‌های مثلثاتی – درس مشترک شاخه های فنی حرفه ای و کاردانش . 

ساعت 10.55 تا 11.15  درس پرورش و تولید غلات و گیاهان صنعتی – پایه  12  -رشته امور زراعی-شاخه  فنی و حرفه ای 

ساعت 11.15 تا 11.40 درس فناوری های نوین – پایه 11 – از ایده تا محصول – درس  مشترک شاخه های فنی و  حرفه ای و کاردانش    

 ساعت 11.40 تا 12 درس ارتباط موثر    پایه 10  – مکاتبات اداری و آراستگی -رشته های زمینه خدمات -شاخه فنی و حرفه ای .

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

Read More