Possibles کیسه

[ad_1]

تعریف یک “Possibles کیف” است که احتمالا “هر آنچه شما می خواهید برای حمل در آن”.

در اوایل سال 1800's این Possibles کیسه فقط یک تخت مستطیل شکل کیسه فلپ که انجام شده بود در زیر بازو و یا بسته بندی شده به زین کیسه. همانطور که همه چیز پیشرفت کوه مردان یا خز Trappers نصب یک بند تا کیسه می تواند انجام بیش از شانه. این کیسه ها حاوی لوله توتون و تنباکو دارو و دیگر اقلام ضروری است که این مردان ممکن است نیاز به استفاده از خود را در گردش به حیات وحش.

مختلف Possibles بوکس شد ایجاد شده توسط بومی زنان هندی برای حمل انواع اقلام است. این Possibles کیسه می آیند در اندازه های مختلف و خواهد بود تزئین شده در گردنبند با بند.

از Possibles کیسه تکامل یافته است به چیزی که کاملا متفاوت از روزهای اولیه به دلیل در حال حاضر آنها می آیند مجهز به حلقه کمربند و در حال انجام بر روی کمربند. در درجه اول این اتخاذ شده توسط Bushcraft برادری به دلیل نیاز و نیاز به حمل اقلام اضافی برای کمک به بقای خود در حیات وحش.

برخی از موارد انجام شده در Possibles کیسه در حال کیت کمک های اولیه و آتش و ساخت کیت ابزار برش و مجموع طناب های کشتی.

این فهرست بی پایان است و هر فرد باید خود را در موارد خاص که آنها را حمل در این Possibles کیسه. به طور معمول این کیسه های ساخته شده از چرم یا مرطوب تشکیل و یا با استفاده از جعبه دیوار روش ساخت و ساز هستند و با هم دوخته شده با پارچه کتانی موضوع برای واقعی تر نگاه کنید.

استفاده از کتانی موضوع ندارد it's اشکالاتی به عنوان دوخت فاسد خواهد شد در زمان به خصوص اگر Possibles کیسه به طور مداوم مرطوب شود. مدرن موضوعات مانند ببر موضوع بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود به دلیل این است که یک مرد ساخته شده از الیاف و پوسیدگی خواهد شد در طول زمان است. دیگر به استفاده از مواد مصنوعی است تار و پود آن از چند رشته و این تقسیم به توان مورد استفاده برای کوک Possibles کیسه با هم و دوباره این پوسیدگی نداشته باشد.

تعطیلی برای Possibles کیسه دوباره متفاوت از پستی ساخته شده از شاخ یا شاخ گاو وحشی به برنج سام براون خاتم طریق به سگک یا ساده لباس چرم که می گذرد از طریق سوراخ به نگه داشتن فلپ بسته و مورد داخل خشک است.

[ad_2]