Mt. Napulak – نوک بالا

[ad_1]

Mt. Napulak ارائه منحصر به فرد و زیبایی های طبیعی است. بالای کوه خود را در مجموع تعجب می کنم. Napulak اساسا به معنی “شیر بالا”. آن را به شکل یک زن's پستان بزرگ, سنگ خاکستری, nestled در اوج ترین بخش است. آن است که تنها کوه در فیلیپین است که شکل گرفته است در این بسیار جذاب به شیوه ای.

Mt. Napulak یک نقطه مناسب برای کوهنوردان و علاقه مندان به محیط زیست. این یکی از بالاترین قله در Igbaras, Iloilo: در مورد 3,936 پا در ارتفاع بالاتر از سطح دریا. در قله کوه شما می توانید یک پانوراما از مجاور و شهرهای نزدیک عتیقه استان شهرهای اطراف از ایلوئیلو و حتی منظره کوه. Kanlaon از نزدیکی جزیره در نگرس استان است.

ممکن است شروع کردن دنباله مسیرهای:
Barangay Tigbanaba – بازحمت حرکت کردن مدت برای رسیدن به اوج ممکن است از 4 تا 7 ساعت
Barangay Bagay – بازحمت حرکت کردن مدت برای رسیدن به اوج ممکن است متفاوت از 5-8 ساعت

بازدید از تن. Napulak در طول ماه های آوریل – سپتامبر شما ممکن است پیدا کردن بزرگترین گل جهان: Rafflesia arnoldii محلی شناخته شده به عنوان “uruy”. چندین گونه از Rafflesia arnoldii رشد در متنوع سبز مناطق جنگلی از Igbaras. این گل در نظر گرفته شده است به عنوان یکی از نادرترین و گونه های منقرض شده در جهان امروز است. شما به عنوان پیاده روی در امتداد دنباله شما ممکن است به دیدار با یکی از بسیاری از جوانه زدن و شکوفه گونه از این گل نادر.

طلوع آفتاب است و بهترین شاهد در قله کوه. Napulak. از نفوذ اشعه از شکوه خورشید ایجاد یک ترکیب رنگارنگ در قسمت شرقی آسمان است. اوج است و همچنین یک محل مناسب برای مدیتیشن و تحقق خود برای روح جستجوگران. اتصال با طبیعت می تواند بهترین تجربه در یکی از این بالاتر اساس Igbaras.

همه چیز را در رفتن به بالا (کسانی که تمایل به اقامت شبانه):
تکمیل کمپینگ مجموعه ای در کوله پشتی خود را
تامین آب آشامیدنی
چادر
کیسه خواب
ترمال
کیت کمک های اولیه
طبخ مجموعه
مینی اجاق گاز
تامین مواد غذایی و دنباله غذاهای

یک شب ماندن در قله کوه. Napulak است و نه پیشنهاد. شاهد طلوع تا غروب آفتاب در بالای جهان ارائه می دهد و یکی از یک نوع تجربه سالم و بی خطر که همیشه منحصر به فرد به آن محل خاص است.

ترجیح زمان برای بازدید Mt. Napulak است در طول فصل تابستان به احتمال زیاد در طول ماه های آوریل تا ژوئن. اما آمدن به تن. Napulak در هر زمان از سال است که یک مشکل نیست به هر حال. تا زمانی که آسمان روشن است, شما همیشه می توانید چشمگیر مشاهده شگرف زیبایی های طبیعی که در اطراف قله.

چند چیز وجود دارد به حل و فصل در برنامه ریزی برای بازدید از تن. Napulak مانند اجازه به بازدید از آن خواهد شد به شهر's گردشگری و به, برنامه, برای, یک راهنمای. ترجیح داده است که شما را به این فرآورده ها حداقل از چند روز قبل از شروع سفر. حمل و نقل یک مشکل نیست; این چیزی است که می تواند حل و فصل در هر زمان.

[ad_2]