Men's کیسه پوشک

[ad_1]

آیا مردان واقعا نمی حمل کیسه پوشک? زمان در حال تغییر و خیلی بیشتر وجود دارد آقای مادران در خارج وجود دارد ، بسیاری از زنان اولیه نان برندگان و مردان در حال گرفتن این فرصت را به ماندن در خانه به منظور بالا بردن کودکان, بنابراین من می توانید ببینید که وجود دارد باید یک بازار برای کیسه پوشک برای مردان است. شما don't می خواهید برای ارسال انسان خود را خارج وجود دارد با یک نقاشی با مداد رنگی کیسه پوشک تزئین شده با شخصیت های کارتونی. او واقعا باید چیزی بیشتر مردانه.

پوشک شخص است که یک نام تجاری است که آدرس این موضوع است. مخترع آن خسته شدم از حمل نوزاد خود چیزهایی در اطراف ورزشگاه کیسه یا کوله پشتی و در عین حال او در تمام کیسه پوشک در بازار طراحی شده بودند نسبت به یک زن's حس سبک. از این رو پوشک شخص متولد شد. شما می توانید دسترسی به همه چیز در این کیسه ها بدون در نظر گرفتن آن ، پدران بسیار بیشتر درگیر در مراقبت از نوزاد نسبت به سال گذشته پس از آن را حس می کند که یک پدر جدید طراحی شده چیزی است که کاربر پسند و جذاب است. پوشک شخص است که هنوز هم در حال تحول است اما گسترش محصولات شامل یک بر روی بروید کیت کمک های اولیه, یک پتو پیک نیک و “کمی D's” در یک کیسه رسول. این کیف ساخته شده از نایلون با دوام و آمد در نیروی دریایی و خاکستری است. آن را قطعا نمی صدمه دیده است که بسیاری از پدران مشهور شده اند عکس حمل این کیسه.

پدر و دنده همچنین دارای یک خط خوب از پوشک کیسه کوله پشتی و پوشک جلیقه ساخته شده فقط برای مردان است.

آنها در انواع تیپ و آسان برای تمیز کردن سبک است که بسیاری از مردان دوست دارم. خود بیل هیئت مدیره رسول کیسه کیف و کوله پشتی ساخته شده از بازیافت تابلوهای تبلیغاتی. آنها بزرگ طرح های گرافیکی و همه یکی هستند و از یک نوع است. وجود کیسه های که دوچرخهسواری پدر و دوست دارم کامل با شعله های آتش و جمجمه. پدر و دنده نیز شیک پشم گوسفند وجانوران دیگر پوشک جلیقه و کت. در حال حاضر شما ممکن است فکر می کنم که این جلیقه می تواند باور نکردنی بزرگ اما هوشمندانه طراحی شده در داخل جیب اجازه پدران به انجام همه چیز آنها نیاز به دور از چشم و دست. پدر و دنده کیسه پوشک برای مردان در دسترس هستند در بسیاری از جامد رنگ راه راه و یک خیلی باحال طراحی گرافیک سری. من دیدم چند من حمل خودم.

نیز وجود دارد که برخی بسیار خوب چرم کیسه پوشک که بیشتر شبیه یک پایان بالا موارد. من فکر می کنم هر مرد می تواند دور با حمل یکی از انواع بسیار متنوعی از کیف شیک امروز در دسترس است.

به عنوان مردان بیشتر درگیر در بالا بردن نوزادان, it's بزرگ به یک انتخاب خوب از پوشک کیف های مردانه در بازار است.

[ad_2]