Katey چک لیست

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از فیلم ها در یوتیوب و بسیاری از اطلاعات در کتاب ها و دیگر رسانه ها در مورد به طور کلی آمادگی در رابطه با شرایط اضطراری و بلایای طبیعی و بحران اقتصادی. بسیاری از اطلاعات مفید است. برخی از آن غیر عملی است. اما همه مردم ارائه اطلاعات در اعضای بقا بحث vip انجمن به طور کلی مردم در اعتقادات خود و صادقانه در تمایل خود را برای کمک به دیگر مردم آماده شده است.

وجود دارد یک منطقه است که به نظر نمی رسد به خطاب بسیار و یا در همه در مانده توصيه ها: است که, آنچه که مردم در حال رفتن به استفاده از پول به عنوان برای خرید آیتم های آنها به't باید یا اجرا از طول زمان اضطراری است .

مردم یا نادیده گرفتن عواقب یک فاجعه اقتصادی مانند این واقعیت است که دلار قابل ملاحظه ای از دست می دهد به خرید مقدار آنها بر این باورند که آنها می توانند در داد و ستد کالا یکی از اقلام دیگر مانند مواد غذایی برای مهمات یا مهمات برای اولین لوازم کمک های اولیه.

ما تجربه قبلی با دولت به کار گرفته اضطراری

اول, اجازه دهید من تکمیل کسانی که فکر کرده اند جلوتر قرار داده و دور چندین سال از مواد غذایی و همچنین دیگر لوازم بقا. شما در حال بىنياز نوع از کسی که طول می کشد مسئولیت زندگی خود را به عنوان به خوبی به عنوان خانواده خود را's. که آن را در مقایسه با ذهنیت قربانی که به نظر می رسد امروز آنقدر شایع که در آن هر کس انتظار دارد که دولت را به مراقبت از آنها.

کسانی که انتظار دارند دولت را به مراقبت از آنها در طول زمان بحران خواهد بود بسیار نا امید با کیفیت مراقبت ارائه شده توسط دولت در طول یک جدی اقتصادی فاجعه. نه تنها این, اما آنها نه در یک موقعیت به استدلال می کنند با آنها را به عنوان آنها را برای ارائه خود را. نزدیک ترین چیزی که ما را دیده اند به یک فروپاشی اقتصادی شد و رکود بزرگ 1930's. است که خارج از قلمرو تفکر امروز's جامعه از آنجا که تعداد کمی از مردم هنوز هم در اطراف است که با تجربه آن زمان است.

نزدیک ما آمده اند به یک قابل توجهی در وضعیت اضطراری است و آنچه اتفاق افتاده در نیواورلئان در طول طوفان کاترینا. اول از همه وجود دارد بسیاری از مردم به علت عدم آماده سازی است. در مرحله دوم وجود دارد یک معامله بزرگ از غارت. سوم پلیس آمد در اطراف محله و مصادره اسلحه – اسلحه بودند که از نظر قانونی متعلق به مردم با استفاده از برای محافظت از خود از قانون شکن. در نهایت افرادی که با تکیه بر دولت به مراقبت از آنها را بسیار نا امید با کیفیت خدمات ارائه شده توسط FEMA – سازمان دولتی مسئول چنین شرایطی است.

مصادره

در مارس 16, 2014, رئیس جمهور اوباما صادر دفاع ملی, منابع آمادگی فرمان اجرایی که اجازه می دهد تا دولت به مصادره اموال خود را بدون طی مراحل زیر جهت جانت ناپولیتانو و وزارت امنیت داخلی.

اوباما's اجرایی به منظور اجازه می دهد تا رئيس جمهور را به “اقدامات لازم برای اطمینان از در دسترس بودن منابع کافی و قابلیت تولید از جمله خدمات و انتقادی تکنولوژی برای دفاع ملی مورد نیاز” در این رویداد از یک “تهدید بالقوه برای امنیت ایالات متحده است.”

این فرمان اجرایی زیر را در صدای پای بیل کلینتون's اجرایی شماره سفارش 12919 که اجازه می دهد تا دولت خود را به سرقت اموال و همچنین نیروهای شما را به یک کارگر – در طول مبهم اعلام کرد “اضطراری ملی.” دولت داده است خود را با اقتدار به دست گرفتن تمام ارتباطات (حتی خود را CB رادیو) مصادره تمام منابع غذایی (از جمله باغ محصولات و تجهیزات) کنترل همه حمل و نقل (از جمله خانواده خود ماشین) و وادار کردن شما به زور اسلحه “فدرال تحت نظارت “به کار برده است.

بسیار برای قرار دادن دور سه سال از مواد غذایی لوازم دفاع از خود سلاح و جعبه نقره عقاب سکه به عنوان پیشنهاد شده توسط مانده مرجع تخصصی زمانی که دولت می آیند و آن را از شما درست در زیر بینی خود را تحت قانون رنگ.

ذخیره

یک فرد شاغل در عملیات ویژه به من نشان داد که دولت در حال حاضر به معنی به یک نظر از خانه خود را با تجهیزات موجود به آنها امروز نشان خواهد داد که هر کس و همه چیز در آن خانه مانند MRI نشان می دهد که بافت های بدن.

هیچ پنهان کردن هر چیزی در هر روی حیله و تزویر محل پنهان با استفاده از این فن آوری است. همچنین آنها باید توانایی برای مشاهده زیرزمینی در حیاط خود را به طوری قابل اعتماد ترین کتاب در ذخیره امروز توصیه می کنیم که شما don't کش را در حیاط خود را, اما برخی از مکان مبهم مانند یک جاده خاکی در کشور است.

چه's یک فرد را به انجام ؟

آیا شما فکر می کنم که دولت را از طریق خود را در کشو میز و یا کیف پول خود را پر از کارت های اعتباری در این نوع از جستجو ؟ احتمالا نه. چه می شود اگر شما می تواند ذخیره $ 25,000 یا بیشتر از طلا در یک کارت اعتباری ؟ آیا شما فکر می کنم آنها خواهد توانائی به کشف کنند که زمانی که آنها در یک زمان برنامه به جستجو در محله?

همچنین این امر اجازه می دهد تا شما را به راه رفتن را از طریق آداب و رسوم و یا هیئت مدیره شرکت های هواپیمایی بدون اطلاع قبلی در صورتی که شما تصمیم به ترک کشور است. برای اطلاعات در مورد چگونه به حل این مشکل برو به:

[ad_2]