Ethocyn ضد پیری مولکول: شما می توانید چهره واقعی آسانسور با استفاده از یک Ethocyn چروک?

[ad_1]

به دنبال بزرگ است مهم به ما اعتماد به نفس و پوست بسیار مهم است به احساس جوان: ما همه می خواهم به یک زیبا, صاف و پوست است که اجازه می دهد تا ما را به احساس خوبی در مورد ظاهر ما. لیفت صورت, جراحی پلاستیک است یک راه حل اما تعداد فزاینده ای از مردم می خواهد برای جلوگیری از عمل جراحی به دلیل بیهوشی عوارض و خطرات و عوارض است که می تواند رخ دهد.

شما در حال جستجو برای یک غیر تهاجمی و غیر جراحی کشیدن صورت جایگزین. آنچه شما باید انجام دهید به شادابی و جوانی پوست شما به دنبال ؟

اول اجازه دهید بحث در مورد 2 نوع مهم الیاف پوست: کلاژن و الاستین.

  • کلاژن یک پروتئین تشکیل ساختاری شبکه است که دارای پوست دیگر سازه های. آن را می دهد به پوست استحکام و دوام. کلاژن نمی کشش بسیار خوبی است.
  • الاستین نیز یک پروتئین است. آن است که بیشتر کشش از کلاژن و کمک به حفظ پوست انعطاف پذیری و قابلیت ارتجاعی. آن را فراهم می کند پوست را با ضربه محکم و ناگهانی به مانند یک باند لاستیکی. الاستین باعث صاف سفت و انعطاف پذیر به پوست

آنچه اتفاق می افتد به پوست ما به عنوان ما ؟

زمانی که ما جوان (قبل از سن 25 یا 30 – بسته ژنتیکی ما وضع) پوست ما دارای سطوح بالایی از الاستین – متوسط 14 تا 18 درصد است.

همانطور که سن پوست ما جبرا از دست می دهد خاصیت ارتجاعی و استحکام آن دارای یک بار در سال جوانتر و آن را تا به چیزی برای انجام با آسیب به پوست توسط عوامل محیطی مانند آفتاب و باد و دود و آلودگی رادیکال های آزاد و غیره: ما الاستین سطوح به طور طبیعی کاهش می دهد. آزمایش های بالینی تایید می کنند که در بیماران 40 سال و بالاتر الاستین سطح رها شده می تواند به عنوان کم به عنوان 0.1% و به طور متوسط در 9 درصد محدوده. به همین دلیل پس از سن 25-30 ما انعطاف پذیر به پوست می دهد راه را برای افتادگی و چین و چروک و دیگر نمی تواند ضربه محکم و ناگهانی به خود شرکت اصلی شکل.

برای دکتر پیتر T. Pugliese پوست فیزیولوژیست “تنها مهم ترین علت سن مربوط به پوست چین و چروک و افتادگی است از دست دادن فیبرهای الاستین پوست. هر کس اعم از زن یا مرد آغاز خواهد شد و به از دست دادن پوست فیبرهای الاستین در سن 25. فیبرهای الاستین هستند ترمیمی نیروی در پوست است.”

چگونه ما می تواند جلوگیری از از دست دادن فیبرهای الاستین و بازیابی بهتر تولید چربی در پوست ما?

شانتال Burnison یک زیست شیمیدان آمریکایی به طور خاص طراحی شده یک محصول جدید به تقلید یا شبیه سازی فرایند است که به طور طبیعی رخ می دهد در پوست های جوان: او اختراع Ethocyn مولکول است.

چه Ethocyn?

Ethocyn یک اختراع بالینی ثابت شده منحصر به فرد از مواد تشکیل دهنده است که به طور موثر باعث تحریک افزایش تولید از مهم فیبرهای الاستین که بسیار مهم است برای حفظ سالم و جوان به دنبال پوست. Ethocyn است که از نظر علمی ثابت شده باشد ضروری در مبارزه با و درمان پیری پوست.- در هشت هفته پژوهش Ethocyn اثبات شده برای افزایش تولید چربی در پوست با 88 درصد است.

بیش از 20 میلیون دلار صرف شده در آزمایش Ethocyn به اعتبار اثر خود را. آزمایش های بالینی انجام شده در معتبر مستقل دانشگاه های سراسر جهان از جمله UCLA و دانشگاه شانگهای.

تمام این آزمایش های بالینی به این نتیجه رسیدند که Ethocyn است مراقبت از پوست مواد تشکیل دهنده است که می تواند با خیال راحت و به طور موثر خود را بازگشت الاستین فیبر سطوح است که از 20 سال — و در نتیجه محکم تر و نرم و صاف و جوان به دنبال پوست انعطاف پذیر با کمتر چین و چروک است. پوست باید سخت تر و کمتر تضعیف شده است. این هم درست است برای مناطق دیگر مانند گردن و پشت دست.

آزمایش های بالینی نیز ثابت کند که این نتایج به خصوص با پویایی بیان و سخنرانی. برای مثال اخم یا لبخند خطوط که بماند پس از این تغییرات بیان و به آرامی به موقعیت خنثی و پس از استفاده از Ethocyn افزایش قابلیت ارتجاعی خود را اجازه می دهد تا پوست به ضربه محکم و ناگهانی به موقعیت مناسب آن را به عنوان در افراد جوان.

آنچه شما باید انجام دهید به شادابی و جوانی پوست شما به دنبال ؟

Ethocyn ضد حساسیت است و آن را سازگار با دیگر محصولات مراقبت از پوست. شما می توانید پیدا کردن Ethocyn در بهترین کرم چین و چروک و سرم. استفاده دو بار در روز در صبح و شب این کرم ضد چین و چروک و یا سرم به شما کمک خواهد کرد به نوبه خود دست زمان. شما باید متوجه نتایج در ماه اول یا دوم استفاده کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که تغییر نگاه و احساس از پوست است که در مورد بیش از فقط استفاده از کرم دو بار در روز. سالم, پوست جوان شروع می شود با یک شیوه زندگی سالم غذا خوردن سالم و ورزش.

[ad_2]