CPAP ماشین آلات – لذت بردن از راحت خواب

[ad_1]

یک شب خوب استراحت جنبه مهم از سلامت خود را به عنوان آن اجازه می دهد تا شما را به استراحت و تجدید قدرت خود را برای یک روز دیگر. داشتن خواب خود را قطع شما را انکار می کند استراحت بسیار مورد نیاز خواهد شد و در نتیجه تداخل با چه تولیدی شما را در طول روز هستند. یکی از شرایط است که می تواند خواب شما را به قطع آپنه خواب است. این وضعیت می تواند به طور موثر درمان با استفاده از CPAP ماشین آلات.

آپنه خواب

آپنه خواب اشاره به یک اختلال خواب است که اتفاق می افتد زمانی که شما تنفس قطع می شود در هنگام خواب. یک مکث در تنفس می تواند به عنوان کوتاه به عنوان یک چند ثانیه یا تا زمانی که حتی یک دقیقه. هنگامی که شما شروع به تنفس دوباره, شما ممکن است باعث خفگی صدا یا با صدای بلند خر خر کردن. این وضعیت جدی است چرا که مغز و بقیه بدن می تواند محروم شود اکسیژن کافی است.

وجود دارد به طور عمده دو نوع آپنه خواب است. آپنه انسدادی خواب (OSA) اتفاق می افتد به علت انسداد راه هوایی که بافت نرم واقع در پشت گلو فرو می ریزد و در طول خواب است. OSA است که نوع شایع تر از آپنه خواب است. نوع دیگر از آپنه خواب آپنه مرکزی به موجب آن مغز نمی کند ارسال سیگنال های صحیح به تنفس عضلات است که باعث می شود تنفس به غرفه برای برخی از زمان.

در مورد ماشین آلات CPAP

CPAP (فشار مثبت مداوم) ماشین آلات استفاده می شود برای کمک به کسانی که آپنه انسدادی خواب خود را برای بهبود تنفس در حالی که آنها خواب. ماشین به آرامی افزایش فشار هوا در گلو خود را به اطمینان حاصل شود که راه هوایی را نمی خواهد سقوط. اگر شما رنج می برند از آپنه انسدادی خواب (OSA), شما ممکن است نیاز به استفاده از یک ماشین CPAP هنگامی که شما در شب خواب. ماشین CPAP ساخته شده است از سه بخش یعنی موتور و شلنگ.

موتور

CPAP ماشین آلات دارای یک موتور که در هوا در دمای اتاق و شامل مقدار مورد نیاز از فشار هوا به اطمینان حاصل شود که راه هوایی را سقوط نمی کند. یک فیلتر نصب شده در ورودی ماشین که نگه می دارد ذرات ناخواسته. موتور تولید حداقل سر و صدا هنگامی که در حال استفاده خواهد شد و در نتیجه قطع نکنید خواب دیگران در اتاق. برخی از ماشین آلات CPAP آمده مجهز به رطوبت ساز که شامل اندازه کوچک مخزن آب است. زمانی که قدرت تبدیل شده است در آب می شود شما را قادر می سازد برای تنفس در هوایی که رطوبت به جای هوا خشک شود.

ماسک

این ماسک که با استفاده از دستگاه CPAP آمده در اشکال و اندازه های مختلف به منظور پرداختن به راحتی از فردی کاربران است. وجود دارد به طور عمده سه نوع ماسک که می تواند مورد استفاده قرار گیرد بینی بالش به صورت کامل ماسک و ماسک بینی. بینی بالش قرار داده شده است در زیر لب بالا و محکم به سر با استفاده از تسمه.

تحت فشار هوا می آید از طریق ماسک از طریق دو لوله است که به داخل سوراخهای بینی. یک, ماسک صورت کامل پوشش می دهد دهان و بینی است و در جای خود نگه داشته در کنار تسمه. بینی ماسک یک مثلثی شکل را پوشش می دهد و بینی از روی پل به پایین به بالای لب. این ماسک محبوب است به دلیل آن می آید در طیف گسترده ای از اندازه در نتیجه کاربران را قادر می سازد تا به راحتی دریافت مناسب.

[ad_2]