CPAP: آن است که یکی از بهترین خروپف محصولات برای شما ؟

[ad_1]

خروپف یک علامت شایع در میان افراد مبتلا به آپنه خواب است. یکی از بهترین و شناخته شده و موثر در جلوگیری از خروپف محصولات CPAP یا فشار مثبت مداوم. غیر تهاجمی است و همه شما نیاز به یک ماشین CPAP و ماسک. CPAP ماسک دارای انعطاف پذیر لوله که متصل به دستگاه.

اگر چه CPAP تلقی موثر و تجویز شده معمولا به کسانی که با مشکلات خروپف یا آپنه خواب برخی از مردم هنوز هم با احتیاط از استفاده از این دستگاه به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد ناراحت کننده برای استفاده است. اما آن نتایج مثبت بیشتر از منفی برداشت های ساخته شده در مورد این محصول.

چه CPAP? این تدبیر است که اجازه می دهد تا هوا به حرکت خود در مسیر هوایی از طریق CPAP ، هنگامی که به اندازه کافی فشار است که توسط جریان هوا خروپف صدا خواهد بود و به حداقل رساندن و یا حذف شود. انواع مختلف ماسک وجود دارد برای افراد مختلف متفاوت است. وجود دارد, حداقل, سبک وزن, ماسک موقعیت اطراف بینی و فک در حالی که بزرگتر و سنگین تر از انواع به نظر می رسد بیشتر شبیه به عینک. ترین مدل های بند که نصب شده در اطراف سر خود را و یک لوله است که می آید از pressurizing ماشین به بینی خود را.

بیشتر دلایل چرا CPAP است که خود را بهترین ضد خروپف درمان نسبت به دیگر خروپف محصولات عبارتند از:

• ثابت می شود موثر است. آن دیده شده است به تقریبا 100% موثر در کاهش آپنه انسدادی خواب در مقایسه با دیگر ضد خروپف دستگاه.

• آسان برای حفظ. CPAP می تواند طولانی تر زمانی که به درستی نگهداری. آن را ممکن است پیچیده اما دستگاه آسان برای استفاده است و همچنین برای تمیز کردن.

• در دسترس است. CPAP در دسترس و آسان برای پیدا کردن و خرید. پزشک شما به احتمال زیاد به شما اطلاعات که در آن شما می توانید خرید واحد.

• ایمن و کارآمد است. CPAP واحد است که آسان برای استفاده و به کار گیرند. شما فقط به پوشیدن ماسک و روشن کردن دستگاه. آن زمان را برای شما به استفاده از به پوشیدن ماسک تمام شب از طریق. استفاده طولانی مدت از CPAP واحد را شب آرام و خواب هر چیزیکه صدا میکند.

CPAP است که خود را بهترین درمان اگر شما و خانواده شما اغلب آشفته خود را با صدای بلند خروپف. شما لازم نیست که خسته به راحتی در طول روز یا چندین بار در شب و یا تجربه سردرد و خستگی در صبح و حملات مکرر از دشواری تنفس در حالی که خواب.

علاوه بر CPAP شما همچنین نیاز به بررسی شیوه زندگی خود را (سیگار کشیدن نوشیدن پرخوری), بهداشت و بیماری قلبی. پزشک خود را به شما نیاز به یک مطالعه خواب قبل از شما داده می شود CPAP ، انتخاب بهترین در میان خروپف محصولات موجود در بازار امروز را کمک به درمان مشکل خروپف خود را و زندگی خود را بهبود بخشد. با CPAP شما باید بهتر از شب های آینده.

[ad_2]