CPAP – آنچه در آن است ؟

[ad_1]

CPAP یا مداوم فشار مثبت راه هوایی است که یک حالت مصنوعی تهویه ریه ها با ایجاد فشار مثبت در راه های هوایی پس از بازدم. در حال حاضر CPAP-درمانی مورد استفاده برای درمان خروپف و آپنه خواب درمان شریانی و فشار خون بالا و بیماری های قلبی و عروقی خواب آلودگی در طول روز, چاقی, ناتوانی جنسی, بی خوابی و افسردگی است. چگونه می توانید CPAP-درمانی در درمان بسیاری از بیماری ها ؟ اعتقاد بر این است که همه این بیماری ها هستند از نزدیک مرتبط با اختلال خواب طبیعی.

به همین دلیل است که خواب بسیار مهم است ؟

خواب کمک می کند تا بدن برای استراحت از استرس است که با یک فرد مواجه شده است هر روز. در طول خواب تنظیم هورمونی رخ می دهد در بدن ما است. برخی از هورمون های ترشح تنها در هنگام خواب و برخی از هورمون های ترشح تنها پس از خواب است. اگر خواب است و اختلال در آن منجر به اختلال در تعادل هورمونی و سیستم عصبی فرستنده است که در نهایت باعث رشد جسمی و روانی مختلف بیماری است. علت اصلی اختلال خواب طبیعی است که آپنه خواب است.

آپنه خواب است که فقدان تهویه ریوی در هنگام خواب برای بیش از 10 ثانیه است که با کاهش اشباع اکسیژن در خون (SaO2) 4 ٪ یا بیشتر. معمولا آپنه خواب طول می کشد برای 20-30 ثانیه با این وجود در موارد شدید آن می تواند برای 2-3 دقیقه. تعداد دفعات ابتلا به آپنه خواب گاهی اوقات ممکن است تا 60 درصد از کل خواب شبانه. به طور منظم آپنه خواب (معمولا کمتر از 10-15 بار در عرض یک ساعت) است که به نام سندرم آپنه انسدادی خواب. علائم اصلی سندرم آپنه انسدادی خواب در حال خواب آلودگی در طول روز, زوال حافظه و هوش تاثیر توانایی کار مداوم احساس خستگی.

علت اصلی آپنه انسدادی خواب, سندرم انسداد راه های هوایی فوقانی. انسداد راه های هوایی فوقانی به این معنی است که هوا می تواند به ریه ها و وجود محرومیت از اکسیژن از ارگانیسم است.

CPAP – چرا از آن استفاده می شود ؟

ثابت فشار مثبت راه هوایی (CPAP) است روش موثر برای درمان آپنه انسدادی خواب سندرم است. CPAP-درمان معرفی شد به کار بالینی در سال 1981 توسط یک پزشک و استاد. کالین سالیوان برای درمان آپنه انسدادی خواب سندرم است.

مکانیسم عمل این دستگاه CPAP کاملا ساده است. یک کمپرسور کوچک استفاده می شود برای ایجاد ثابت جریان هوا تحت فشار معینی در راه های هوایی در طی بازدم از طریق یک لوله انعطاف پذیر و بینی ماسک. همچنین با استفاده از یک مرطوب کننده فراهم می کند که مرطوب کننده و گرم هوا که وارد راه های هوایی است. این دستگاه اجازه نمی دهد که راه های هوایی فوقانی به مسدود به دلیل ثابت فشار مثبت هوا و حذف علت اصلی این سندرم آپنه انسدادی خواب.

CPAP-درمانی برای بیماران مبتلا به آپنه انسدادی خواب سندرم است که در حال حاضر جهانی پذیرفته شده است. قبل از تجویز CPAP-درمان Polysomnography مورد نیاز است یا به عبارت دیگر یک مطالعه خواب. Polysomnography است یک معاینه پزشکی از بیمار خواب با استفاده از تخصصی سیستم های کامپیوتری. Polysomnography اجازه می دهد تا محاسبه شاخص آپنه و تعیین شدت بیماری است.

آپنه شاخص فراوانی آپنه قسمت در طول یک ساعت از خواب. آپنه شاخص تعیین شدت سندرم آپنه انسدادی خواب. آپنه شاخص در نظر گرفته شده است پاتولوژی معناداری اگر وجود دارد بیش از 20 آپنه قسمت در هر ساعت صرف نظر از وجود یا عدم وجود علائم بالینی. حتی بیش از 5 حملات آپنه خواب قسمت در نظر گرفته شود تهدید برای یک فرد با توسعه تدریجی از خواب آلودگی در طول روز, حافظه, اختلال روانی-عاطفی, اختلالات بی خوابی, توسعه بیماری های قلبی و عروقی (خون فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر قلب و یا سکته مغزی) و اختلال در ریتم قلبی.

CPAP – چگونه از آن استفاده می شود ؟

اولین جلسه از CPAP-درمانی انجام شده است شب بعد پس از تشخیص polysomnography. هدف از اول CPAP جلسه به انتخاب حداقل فشار هوا که حذف آپنه انسدادی خروپف و دیگر اختلالات تنفسی در تمام موقعیت بدن و در تمام مراحل از خواب است. در اولین جلسه از CPAP-درمان حداقل مجموعه ای از پارامترهای ثبت خواهد شد: الکتروانسفالوگرافی, electrooculography, الکترومیوگرافی, قفسه سینه و شکم حرکات و موقعیت بدن خروپف الکتروکاردیوگرافی خون و اشباع. این پارامترها به شما اجازه می دهد برای تعیین کار مغز و مرحله خواب است که مانع امکان کافی فشار هوا از طریق تشخیص داده نشده بیداری قسمت.

“قانون طلایی” است که به استفاده از ماشین CPAP هر شب در طول کل زمان خواب است. بیماران اغلب به دنبال این پیشنهاد در اشکال شدید آپنه انسدادی خواب. در این مورد وجود دارد این است که بهبود در کیفیت خواب و در طول روز و فعالیت است. در خفیف و متوسط بیماری در اثر تحریک کننده از ماسک و جریان هوا گاهی اوقات ممکن است کاهش کیفیت خواب وجود دارد روشن است و اثر مثبت در طول روز فعالیت و در تعدادی از دیگر علائم است. یکی از مهمترین مزایای استفاده از CPAP-درمانی است که در صورت عدم وجود عوارض جانبی.

البته گاهی اوقات در ابتدا همانطور که با هر روش از درمان ممکن است عوارض جانبی. در میان شایع ترین شکایات, این ممکن است سوزش پوست زیر ماسک (حدود 50%) از خشکی غشاء مخاطی بینی و حلق (حدود 30 درصد) و گرفتگی بینی یا rhinorrhea (حدود 25%), سوزش چشم (حدود 25 درصد). با این حال این نشانه ها را جدی آنها در نهایت ناپدید می شوند و تداخل با ادامه درمان است. استفاده از راحت تر ماسک و حرارت مرطوب کننده به طور موثر حذف تمام این عوارض جانبی.

نیز وجود دارد برخی از توصیه های نحوه پاک از بین بردن این اثر نامطلوب در درمان:

1. برای استفاده از CPAP-درمانی هر روز در طول 4-5 ساعت خواب. در طول این دوره از زمان وجود دارد این است که عمیق ترین خواب و عوارض جانبی از CPAP-درمان مزاحم نشوید بیمار است. سپس در نیمی دیگر از خواب در هنگام خواب سطحی می شود و ماسک و یا جریان هوا شروع به دخالت ماسک می تواند برداشته شود و خواب بدون آن. این مهم است که به اعتراف است که اثر مثبت درمان – کاهش شدت خروپف و کاهش تعداد آپنه قسمت همچنان در بقیه شب.

2. برای استفاده از CPAP-درمان با استراحت کوتاه برای 1-2 روز است. این یک متناوب استفاده از CPAP-درمانی است. آن است که توصیه می شود به استفاده از CPAP-درمان حداقل 70% از شبانه زمان. آن را به شدت توصیه می شود در صورت وجود فشار خون بالا و یا دیگر بیماری های قلبی و عروقی. همچنین CPAP-درمانی باید انجام شود و اگر یک دوز قابل توجهی از الکل و یا قرص خواب گرفته شده بود قبل از خواب.

با وجود حضور چنین عوارض جانبی جزئی CPAP-درمان موثر ترین روش درمان سندرم آپنه انسدادی خواب.

استفاده از CPAP-درمانی ساخته شده است که سهم بزرگ برای حل مشکل درمان اختلالات قلبی و عروقی و سایر بیماری ها است و منجر به بهبود چشمگیر کیفیت و پيش از انسان زندگی است.

که در آن به خرید CPAP منابع آنلاین است ؟

CPAP لوازم, مانند, ماسک, ماشین آلات و لوله می تواند خریداری آنلاین و از طریق آمازون و یا اتمام CPAP.com برای محصولات تخصصی.

[ad_2]