Abdominoplasty – Tucks شکم عوارض و خطرات

[ad_1]

بنابراین شما فکر می کنم ابدومینوپلاستی (tucks شکم) چه عوارض احتمالی لیزر لیپو (tucks شکم)?? آنها به راحتی اجتناب شود من به شما گفتن این عوارض شما را به ترس از ابدومینوپلاستی (tucks شکم) اما چون از لحاظ فنی من همیشه ترجیح می دهند به بیمار آگاهی از عوارض جراحی و مراحل.

در اینجا لیستی از عوارض احتمالی لیزر لیپو (tucks شکم)

بیهوشی واکنش:

این واکنش در حین عمل جراحی به دلیل بیهوشی

Belly button مرگ:

بیشتر شایع در افراد سیگاری رخ می دهد با توجه به شکست شفا از 2 فولاد زخم

خونریزی

هماتوم (خطر است 3-4%)

مجموعه ای از خون

عفونت (خطر کمتر از 1 %)

معمول نیست که اعمال جراحی انجام شده در سپتیک شرایط

کلوئيد:

سنگین اسکار

یکپارچهسازی با سیستمعامل پوست

ضایعات پوستی است که در آن پوست چروکیده

واکنش به داروها

Seroma

بی نظمی های پوست

نکروز پوست یا پوست مرگ (به احتمال زیاد با افراد سیگاری)

آهسته شفا

بخیه پارگی

تورم

قابل اسکار

عوارض جدی پس از یک abdominoplasty نادر است. با وجود این خطرات با هر نوع عمل جراحی و عوارض خاص در ارتباط با این روش.

عوارض مانند عفونت و لخته شدن خون بسیار نادر است اما می تواند رخ دهد. عفونت می تواند درمان شود با زهکشی و آنتی بیوتیک ها را طولانی خود را بازیابی. شما می توانید به حداقل رساندن خطر ابتلا به لخته شدن خون در حال حرکت در اطراف و به زودی پس از عمل جراحی که ممکن است (عدم تحرک اجازه می دهد تا خون به استخر و ایجاد یک لخته که می تواند سفر به ریه ها و قلب و یا مغز باعث آمبولی ریوی و حمله قلبی یا سکته مغزی).

اگر زخم مشکلات توسعه آن ممکن است تاخیر شفا برای چند هفته و یا حتی ماه. مناطق از پوست ممکن است بمیرد و پوسته پوسته شدگی (این عارضه بیشتر در میان افراد سیگاری). این خواهد شد در نتیجه تاخیر در درمان ممکن است نیاز به پیوند پوست. اگر چه نادر است ولی ممکن است به چربی تبدیل به مایع و تخلیه از طریق برش. اضافی عمل جراحی نیز ممکن است لازم باشد.

یکی از مشکلات شایع پس از یک abdominoplasty مجموعه ای از مایع در زیر پوست پس از تخلیه حذف شده اند. جراح شما می تواند aspirate مایع با سوزن. زهکشی متوقف می شود ظرف یک ماه نیست و باعث می شود نتایج نهایی است.

زخم

فولاد زخم -به عنوان عوارض از ابدومینوپلاستی (tucks شکم) – دائمی هستند. وجود خواهد داشت یک اسکار گسترش ران به ران. این برش معمولا قرار داده شده در زیر لباس شنا خط به طوری که آنها نمی خواهد به طور معمول در نظر. زخم های خود را در واقع ممکن است بدتر در طول سه تا شش ماه آن را به عنوان بهبود می یابد اما این طبیعی است. این به طور معمول طول می کشد 9 ماه تا یک سال قبل از زخم صاف و روشن رنگ است.

عواقب تغذیه ای

عوارض کمبود پروتئین

ابدومینوپلاستی (tucks شکم) است متابولیک جراحی طراحی شده برای تولید سوء تغذیه. کمبود انرژی رخ می دهد که به دلیل کاهش مصرف مواد غذایی عدم تحمل غذایی و سوء جذب مواد مغذی. ابدومینوپلاستی (tucks شکم) برای رسیدن به هدف سوء تغذیه به از دست دادن وزن, اما بدون عوارض.

کمبود پروتئین می تواند رخ دهد پس از ابدومینوپلاستی (tucks شکم).نسبت توده چربی به چربی و کاهش وزن است مورد 4:1 unrestrictive عملیات RYGB.12 از آن است که احتمالا حتی بیشتر شدید پس از biliopancreatic diversion (BPD). ادبیات روشن نیست. برخی از گزارش های شدید پروتئین-کالری malnutrition13although کم بروز شده اند شرح داده شده توسط دیگران است.

پروتئین کمبود آشکار خود را در ابتدا با خستگی و کاهش قدرت عضلانی به خصوص با بیشتر از حد انتظار کاهش وزن در بیمارانی که تنگی از gastrojejunal آناستوموز. پیشرفت کمبود پروتئین قابل پیش بینی است با ادامه کاهش وزن با توسعه اضافی از ریزش مو ضعیف زخم هدر لاغری, کواشیورکور و ماراسموس.

پروتئین کمبود باید بی درنگ با مکمل. اگر چه طبیعی پروتئین مورد نیاز برای فرد متوسط است 1 g/kg بدن wt/بعد این فرمول کار نمی کند برای چاق با وزن 200 کیلوگرم بیشتر است. اکثر ابدومینوپلاستی (tucks شکم) جراحان هدف 60-90 گرم در هر روز برای خود بعد از عمل -ابدومینوپلاستی (tucks شکم) -بیماران مبتلا اما در واقع شواهد کمی وجود دارد برای این راهنما. کمبود پروتئین می توان با چک کردن سطح آلبومين سرم در فواصل منظم اما آن را قابل اندازه گیری است. ما دیده مجازی عادی و سطح آلبومين در بيماران بودند که به شدت دچار سوء تغذیه است که به سقوط بسیار کم ارزش اضافی هنگامی که تغذیه ارائه شده است. آن را تقریبا به نظر می رسد که بیماران مبتلا به کمبود این آنزیم ها به استفاده از سفیده تخم مرغ, ساختمان سفیده فروشگاه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

رویکرد به ادامه بی درنگ توسط مکمل این بیماران با یک یا دو قوطی از یک مایع پروتئین بالا بالا ویتامین آماده سازی از قبیل اطمینان به علاوه اگر آنها قادر به تحمل یک رژیم غذایی است. این روش به ندرت می افتد اما ممکن است هفته برای بازگرداندن بیماران به euproteinemia.اگر بيمار قادر به خوردن یا نوشیدن, اما, total parenteral nutrition باید شروع شود بی درنگ با تاکید بر آهسته به جای سریع اصلاح. در تجربه ما به شدت دچار سوء تغذیه بیماران باید اصلاح شود به آرامی; آنها قادر به مدیریت ناگهانی بارهای بزرگ از مواد مغذی زمانی که آنها برای اولین بار دیده می شود.

کربوهیدرات عوارض کمبود

کربوهیدرات کمبود آشکار به عنوان اپیزودیک هیپوگلیسمی است کاملا رایج. بسیاری از بیماران مبتلا به اعتراف به داشتن قسمت از احساس “لرزان و نور به رهبری” در طول روز معمولا حدود 2 ساعت یا بیشتر بعد از غذا. هنگامی که ما مجموعه ای از معده دور می زند که حدود 1000 نفر بیش از 16 سال ما در بر داشت 47 بیماران در عمل ما که توسعه مستند سطح گلوکز در 30-40 d/mL محدوده. این هیپوگلیسمی به نظر می رسد مستقل از سن و جنس و نژاد اصلی وزن و درجه از دست دادن وزن است و می تواند به نظر می رسد به عنوان اواخر به عنوان 14 سال پس از عمل ، خوشبختانه همه بیماران ما موفق شد به خوبی با آب نبات گرفته شده در “هاله” هیپوگلیسمی یعنی ضعف تکان دادن sweatiness ، همه پاک در عرض یک سال از ظهور علائم. یک گزارش اخیر nesidoblastosis نیاز به برداشتن پانکراس نشان می دهد که موارد مقاوم به درمان وجود داشته باشد احتمالا با توجه به توسعه تومورهای ثانویه.

[ad_2]