9 غیر جراحی صورت-تکنیک های بلند

[ad_1]

بیشتر و بیشتر مردم در حال تصمیم گیری برای رفتن زیر تیغ وقتی که می آید به داشتن یک چهره بلند. طیف گسترده ای از پزشکی درمان های آبگرم موجود در بازار امروز بدان معنی است که شما می توانید لذت بردن از ناهار جوانسازی صورت است که نه تنها سریع بلکه نسبتا بدون درد با عملا هیچ دوره بهبود. بنابراین اگر شما علاقه داشتن به یک نقطه سریع از غیر جراحی سفت دهنده و حتی یک بیت از چین و چروک آرامش – در واقع بدون امید بستن برای یک سنگین اقامت در بیمارستان – در ادامه…

1) مزوتراپی صورت و گردن جوانسازی

اگر آن را در فرانسه آن را به خوبی مناسب است ؟ Mais oui! این درمان پیشگام شد حدود 60 سال پیش توسط فرانسوی اکسترا موسیو Michel Pistor. آن را شامل تزریق خصوص حاوی معجون ویتامین ها و مواد معدنی و داروها به بهبود نقاط بدن و صورت را براق جدید, کانتور. آن در نظر گرفته شده است به خصوص موثر برای تضعیف گردن و چهره اگر چه آن نیز استفاده می شود برای درمان سلولیت و پوست دیگر شرایط.

نرم افزار: عوارض جانبی محدود به عنوان کار موضعی است به مناطقی که نیاز به کار تنها.

باهم: اثرات ممکن است فقط کمی قابل مشاهده است ،

2) صورت طب سوزنی

این فکر می کردم که قرار دادن سوزن به نقاط خاص بر روی صورت خود می تواند باعث تحریک تولید کلاژن است که به طور طبیعی تولید شده در بدن ما می کند و ما جوان تر به نظر می رسد. اما ارضا روی صورت, طب سوزنی واقعا راز کهن چینی و یا به سادگی مدرن غربی کلاهبرداری ؟

نرم افزار: نسبتا بدون درد با عملا هیچ دوره بهبودی مورد نیاز

باهم: اگر شما یک سوزن ترس این نیست که درمان برای شما.

3) اکسیژن صورت

اگر شما می خواهید به پرداخت دیگران بزرگ برای برخی از هوا اسپری در صورت خود را امتحان کنید و اکسیژن صورت. در واقع آن نیست و فقط ای بزرگ است که به شما ضربه شما: اکسیژن “افشانه” نیز حاوی کلاژن و ویتامین ها و مواد معدنی است که طراحی شده برای صاف کردن چین و چروک و چاق و چله کردن صورت خود را. نفس از هوای تازه و یا فقط داغ هوا ؟ شما تصمیم می گیرید.

نرم افزار: فوق العاده-مد روز با نام ستاره مانند مدونا گزارش طرفداران بزرگ.

باهم: منتقدان می گویند این واقعا کار و هر که در کوتاه مدت “دهنده” اثر است که واقعا فقط التهاب خفیف ناشی از اکسیژن اقدام به عنوان یک محرک.

4) فرکانس رادیویی صورت درمان

این ایده ساده است: ویژه امواج رادیویی گرم کلاژن در زیر پوست صورت خود را و آن را کوچک. هنگامی که به پایان رسید شما باید به نظر می رسد نرم و صاف و سخت تر. همچنین گزارش شده است برای کمک به کاهش اثرات جزئی آکنه روزاسه و ناهموار رنگ.

نرم افزار: بر خلاف درمان لیزر است که ادعا به اثرات مشابه (پایین را ببینید) این غیر تهاجمی است.

باهم: یک تغییر مشخص خواهد شد تنها پس از رخ می دهد یک سری از درمان است.

5) لیزر پوست سفت

مادون قرمز نور گرم کلاژن زیر پوست در صورت خود را و آن را سفت. این انجام شده است با انفجار سریع پالس های نور است که می تواند کمی ناراحت کننده باشد. بسیاری از بیماران می گویند آن را احساس می کند مانند در اختیار داشتن یک باند الاستیک جامعی بارها و بارها بر روی پوست خود (برای تلفن های موبایل سرگرم کننده نه؟). اثرات قابل ملاحظه ای کمتر دراماتیک از با لیزر متداول شدن پوست, اما آن نیز کمتر مخاطره آمیز است.

نرم افزار: نتایج اولیه قابل مشاهده هستند رک و بی پرده.

باهم: حداقل دو تا سه درمان چند هفته یا یک ماه از هم جدا هستند مورد نیاز برای حداکثر اثر.

6) Microdermabrasion

کوچک کریستال های اکسید آلومینیوم در حال سمپاشی در سراسر صورت خود را با استفاده از یک دستگاه شبیه به یک sandblaster. بلورهای ساینده و هدف آنها این است که به لایه بالا از پوست شما ترک یک لایه جدید به عنوان نرم به عنوان یک کودک پایین. این روزها شما حتی می توانید انجام معجزه در صفحه اصلی با تشکر ویژه انجام آن را به خودتان کیت. همچنین لقب پاریس, پوست آن است که به طور گسترده ای در نظر گرفته ملایم تر از لایه برداری شیمیایی (پایین را ببینید).

نرم افزار: با این نسخهها کار بهترین با پوست است که زخم خورشید آسیب دیده و یا نشان دادن بیش از حد نشانه ای از پیری است.

باهم: اگر چه این آگهی به طور کامل و بدون درد می تواند باعث سوزش و ناراحتی و در برخی موارد می تواند در نتیجه یک راش.

7) لایه برداری شیمیایی

اگر پرتاب اسید در صورت خود را برای تلفن های موبایل سرگرم کننده سعی کنید این! به طور جدی, لایه برداری شیمیایی زیادی مانند میکرودرم ابریژن است که در آن هدف این است که برای تمدید راه صورت خود را به نظر می رسد و احساس می کند با خلاص شدن از موهای آسیب دیده بالا لایه از پوست خود را به فاش کردن نرمتر لایه دوم. این انجام شده است با استفاده از یک ماده شیمیایی ترکیب فنل و ویژه اسیدهای طراحی شده برای بهبود ظاهر خود را.

نرم افزار: در برخی از موارد لایه برداری شیمیایی موفق شد در خلاص شدن از آکنه و قبل از رشد سرطانی و همچنین کاهش چین و چروک ها و خطوط ریز مرتبط با پیری است.

باهم: برخی از افراد بد در واکنش به برخی اسیدهای مانند alphahydroxy اسید مورد استفاده در لایه برداری شیمیایی و ممکن است تجربه قرمزی سفت احساس حاد و سوزش. به یاد داشته باشید زمانی که جنسیت و شهر سامانتا به حال ناهار پوست که رفت اشتباه است ؟ Ouch!

8) بوتاکس

آن را برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد: دانشمندان کشف کرده اند که یک سم ساخته شده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم می تواند فلج عضلات صورت, خلاص شدن از شر چین و چروک قابل مشاهده زمانی که آن را طول می کشد. مقدار کمی تزریق به بخش های خاصی از بدن را مسدود کردن تکانه های عصبی به این عضلات مانند کسانی که زیر چشم و روی پیشانی بنابراین به طور موثر پاک کردن کلاغ پا و خطوط اخم – به طور موقت. مقادیر بزرگتر هنگامی که مصرف می تواند باعث مسمومیت غذایی است. Ain’t علم فوق العاده است ؟

نرم افزار: A 15-minute درمان می تواند کار را برای ماه با نتایج فوری.

باهم: بیش از حد بوتاکس می تواند به شما freezeface: اگر شما هنوز هم می خواهید برای نشان دادن هر گونه بیان در همه آسان بروید در غیر این صورت مردم نمی خواهد می دانم که اگر شما در حال لبخند زدن و یا پرتاب بود.

9) تزریق فیلر

آنها قطعا ارزان تر و کمتر تهاجمی از رفتن زیر تیغ و تزریق پرکننده های پوستی مانند Perlane یا Restylane تا حد زیادی موفق در ساخت نگاه مردم به طور قابل توجهی کوچکتر. ساخته شده از هیالورونیک اسید مشتق شده از غیر حیوانی منابع Perlane بهتر است مناسب برای عمیق تر چین و چروک از آن خواهر, Restylane. هر دو تزریقی ژل تولید شده توسط همان شرکت سوئدی و مناسب برای افراد مبتلا به آلرژی به حیوانات و یا تخم مرغ است.

نرم افزار: به عنوان یک بی حسی موضعی تجویز شده است قبل از تزریق نسبتا بدون درد است.

باهم: دوره های تزریق ارزان هستند و به طور منظم از بالا به یو پی اس لازم برای بهترین اثر.

به دنبال جوان تر شده است هرگز آسان تر است. اما در حالی که وجود دارد بارهای پزشکی چشمه های معدنی در اطراف این روز را همیشه یک ایده خوب برای بازدید از یک معتبر و در اطراف مغازه قبل از مصرف غوطه. شما همچنین ممکن است بخواهید به شما درمان انجام شده توسط یک دکتر به جای یک تکنسین برای کاهش خطر هر چیزی اشتباه رفتن. انجام تحقیقات خود را با دقت انتخاب نمی برای آخرین مد زودگذر مگر اینکه آن را به خوبی مستند مدارک پزشکی به آن را به بالا. به یاد داشته باشید: شما دریافت می کنید آنچه شما برای پرداخت!

اطلاعات در این مقاله در نظر گرفته شده است به جای تخصص پزشکی و مشاوره از پزشک خود. ما شما را تشویق به بحث در مورد هر گونه تصمیم گیری در مورد درمان یا مراقبت های مناسب پزشکی حرفه ای است.

[ad_2]