8 ویژگی است که شما را به خوبی کمک های اولیه ارائه دهنده

[ad_1]

کمک های اولیه ارائه دهنده این است که آموزش دیده برای ارائه اولیه و اساسی کمک های پزشکی تا کمک های حرفه ای می رسد. اگر شما در حال برنامه ریزی برای انجام کمک های اولیه آموزش و مفید باشد اگر شما این 8 ویژگی های ذکر شده در زیر است که شما را اول خوب aider.

• سریع و صاف

کمک های اولیه ارائه دهندگان باید بسیار سریع در اعمال خود. به عنوان به زودی به عنوان برخی از تصادف می گیرد و آنها باید سریع پاسخ و بیش این وضعیت بلافاصله و بدون هر گونه تاخیر. تردید و شک و تردید و تیرگی صورت و وحشت این آسیب در حال حاضر مجروح قربانی.

• کنترل و آرام

بدون نشان دادن هر گونه وحشت, شما باید قادر به انجام در مقابل مردم و قربانی است. اقدامات خود را باید نمایشگاه, اعتماد به نفس, تنها چیزی که می تواند آرامش و ترس مردم است. آموزش کمک های اولیه شما قرار داده است شما مهارت وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت.

• هوشمند و قاطع

شما باید قادر به تصمیم گیری در این دوره از درمان در عرض چند ثانیه. با توجه به آنچه وجود دارد در مقابل شما باید فوری و در عین حال عاقلانه تماس فرد مصدوم پایدار تا کمک برسد. اگر وجود دارد بیش از یک مصدوم, شما باید سریع به قاضی و باید شروع به کار بر روی قربانی که نیاز به توجه بیشتر است.

• کاردان

کیت کمک های اولیه باید در همه زمان ها باید مواد مورد نیاز بدون شکست است. در صورتی که شما آن را ندارید شما باید فوری تنظیم و یا به دنبال حق جایگزین کردن آنچه در دسترس است. شما باید قادر به استفاده از مردم در اطراف شما resourcefully, واگذاری مسئولیت ها به مردم در اطراف.

• اطمینان و دلسوز

آن را وظیفه خود را به عنوان اولین aider است برای اطمینان بخشیدن به قربانی که شما وجود دارد به مراقبت از او و که کمک در راه است. شما باید آرام و مهربان و دلسوز به قربانی تماس. قربانی نیاز به اطمینان کلمات. او باید گفته شود که همه چیز خوب خواهد بود و که او در دست های امن. این کیفیت است که مهم ترین زمانی که آن را می آید به برخورد با کودکان و نوجوانان در مدارس و مدارس بازی.

• ماهر

اول aider دارای پایه مهارت های پزشکی. شما در حال آموزش دیده برای انجام این مهارت ها تحت فشار است. شما باید مهارت های مناسب برای قضاوت این مشکل بسته به علائم و برقراری تماس سریع را. اگر شما نیاز به کمک شما باید قادر به جلب برخی از جمعیت و باید قادر به شارژ و سرب است.

• کارآمد

شما باید قادر به شروع کمک های اولیه بدون قربانی احساس درد بیش از حد و یا بدون افزایش درد خود را دیگر. هرگز وجود دارد هر زمان به هدر هنگامی که وجود دارد یک اورژانس پزشکی است. با منابع در دسترس, شما نیاز به حضور به عنوان بسیاری از تلفات وجود دارد تا کمک برسد.

• اعتماد به نفس

به عنوان اولین ارائه دهنده کمک های شما باید ایمان به خود و اعمال خود را قبل از اینکه شما شروع به کمک به قربانی. اعتماد به نفس است که شما می خواهم در حالی که نمایشگاه انجام خواهد اطمینان قربانی و تماشاچیان.

اگر شما تمام این ویژگی, شما احتمالا قطع می شود یک خیط و پیت کردن کمک های اولیه ارائه دهنده. تحت آموزش های حرفه ای و انجام کمی خود را برای جامعه است.

[ad_2]