8 طرح گام به سفر سالم در خارج از کشور

[ad_1]

تعطیلات در خارج از کشور یک رویداد هیجان انگیز است. مکان های عجیب و غریب می تواند به معنای در معرض خطر بیشتری برای مشکلات بهداشتی بالقوه و بزرگتر شانس پیدا کردن مناسب خدمات پزشکی.

برنامه ریزی سفر خود را سلامت به عنوان دقت به عنوان برنامه سفر سفر خود را با فاکس نیوز کانال دکتر Isadore روزنفلد پیشنهاد 8 نکته برای مسافرت خواهد کرد که اطمینان از امن و شاد و سالم در تعطیلات.

1. به روز رسانی عکس.

CDC در سایت http://www.cdc.gov/travel اطلاعاتی در پیشنهاد واکسن برای هر کشور شما ممکن است برنامه ریزی برای سفر. آنها همچنین پیشنهاد کرده اند اقدامات احتیاطی برای سالم سفر.

2. مسواک زدن دندان های خود را با آب شیر.

آب محلی گاهی اوقات حامل انگل ها و باکتری ها است که می تواند یک غیر محلی بیمار است. به همین دلیل نمی برس با شیر آب با استفاده از آب بطری به جای. جای بطری آب جوش محلی شیر آب برای حداقل 1 دقیقه را بکشند هر بیماری است که می تواند باعث بیماری.

3. پوست میوه ها و سبزیجات نمی خورند آنها را خام و با پوست.

مانند محلی و آب و مواد غذایی نیز می تواند بیماری را حمل برای مسافر. CDC توصیه می کند نه خوردن مواد غذایی خریداری شده از فروشندگان خیابانی. دکتر روزنفلد نشان می دهد پوست کندن میوه و سبزیجات تازه نه خوردن پوست خام. مطمئن شوید که هر غذایی که می خورید به طور کامل پخته شده.

4. دیگر داروهای تجویزی با شما.

وجود دارد هیچ چیز بدتر از در حال اجرا از مورد نیاز دارو در حالی که در تعطیلات. آماده برای غیر منتظره با مصرف دارو بیشتر با شما از تعداد روز شما در واقع انتظار می رود به سفر. تاخیر و غیر منتظره اتفاق می افتد بنابراین آماده می شود.

5. ایجاد یک سفر کیت کمک های اولیه.

ایجاد یک یا دو کیت کمک های اولیه. چرا دو کیت? یکی است که شما در حفظ و در چمدان خود و دیگر برای نگه داشتن خود فرد است. در چمدان شامل ضد حرکت ضد اسهال داروها و یک ملین ملایم. یک بسته از ترجیح ضد احتقان و آنتی هیستامین باید همراه با 1% هیدرو کورتیزون و ضد قارچی کرم. خود را شخصی کیت نگه داشتن دستکش لاتکس, باند ایدز moleskin برای تاول و کرم آنتی بیوتیک. ضد التهابی دارو خود را انتخاب و گلو قرص مهم هستند و همچنین.

6. یک سفر بیمه سرمایه گذاری.

چرا که هیچ یک توپ کریستال آن را یک ایده خوب برای خرید بیمه مسافرتی تا یک پیش بینی سفر نیست یک ناامیدی از لحاظ مالی و همچنین احساسی هنگامی که چیزی می رود اشتباه است.

7. بدون شنا در دریاچه و یا برکه.

انگلی و باکتریایی می تواند وجود داشته باشد در دریاچه ها و حوضچه ها به عنوان آنها می توانند در محلی آب آشامیدنی. اجتناب از شنا در هنوز بدن از آب است. شنا در اقیانوس و یا کلر در استخرهای شنا خوب است. اما شنا کردن در رودخانه محلی و باید اجتناب شود.

8. آماده شدن برای پشه.

مطمئن شوید که شما بسته به کرم های ضد آفتاب و مواد دافع حشرات. دافع باید شامل DEET در یک 20-50 درصد غلظت آن قابل قبول است برای کودکان بیش از 2 سال و بزرگسالان با توجه به CDC. خود را اعمال می شود کرم های ضد آفتاب برای اولین بار پس اسپری دافع بر روی بدن و لباس است. پوشیدن آستین بلند و شلوار زمانی که ممکن است برای جلوگیری از پشه کک و کنه. پشه است که انتقال مالاریا هستند فعال تر در هوای گرگ و میش و دوباره در سپیده دم. کسانی که نیش در طول روز تمایل به حمل تب دانگ.

اگر یک آسیب و یا غیر منتظره بیماری بازدید یک عضو از سفر خود حزب به دنبال کمک از یک یا چند سازمان است که تخصص در این نوع از وضعیت است. جامعه بین المللی طب مسافرتی و جامعه آمریکا از طب گرمسیری و بهداشت هر دو وب سایت و می تواند به شما اطلاعات در درمانگاه در منطقه شما. MEDEX در http://www.medexassist.com یکی دیگر از سازمان اشاره شده در CDC وب سایت است که ارزش چک کردن به.

بنابراین آماده می شود و سفر سالم است. لذت بردن از تعطیلات خود را با هیچ اضطراب از آنجا که شما می دانید که شما در حال حاضر آماده برای بدترین. و البته اگر شما در حال آماده بدترین هرگز اتفاق می افتد.

[ad_2]