7 روز تلویزیون با بازیگر سینمای اکشن/ از نوستالژی “زرد قناری” تا سری‌های “جومانجی”- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، این هفته همزمان با ادامه تغییرات جدول پخش براساس نیاز مخاطب، مرور آثار ساموئل ال جکسون نیز از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی ایرانی باکس ساعت 13، به ترتیب از شنبه 30فروردین ماه تا جمعه 5 اردیبهشت‌ماه، فیلم‌های قهوه اسپرسو، میش، کاغذ پرماجرا، من+دشمن، مریم و میتیل، زرد قناری و خانه‌ای کنار ابرها هستند.

فیلم‌های منتخب ساعت 15، اختصاص به پخش فیلم‌های سینمایی اگه میتونی منو بگیر، سر آشپز، مارک تواین در جستجوی طلا، بهترین دوست من، نامه‌رسان، شروع تازه و ماشین دیوانه دارد.

این هفته، روند پخش فیلم‌های سینمای دنباله‌دار ساعت 19، به ترتیب با پخش سری فیلم‌های شرلوک-سه نشانه، شرلوک-آخرین سوگند او، جومانجی، جومانجی به جنگل خوش آمدید، نهنگ آزاد 1، 2و 3 دنبال می‌شود.

در ساعت 21 شب‌های این هفته، شبکه نمایش به مرور آثار ساموئل ال جکسون هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده می‌پردازد. دوران بازیگری این بازیگر که بیشتر با بازی در نقش‌های فیلم‌های اکشن شناخته می‌شود، زمانی رقم خورد که کویینتین تارانتینو در سال 1993 از او درخواست کرد تا نقش جولز وینفیلد در فیلم «قصه‌های عامه‌پسند» را ایفا کند. نقشی که تبدیل به بهترین نقش‌آفرینی دوران بازیگری ساموئل ال جکسون شد و همچنین نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای او به ارمغان آورد.

به ترتیب از شنبه 30فروردین ماه تا جمعه 5 اردیبهشت ماه به ترتیب فیلم‌های: جهنده، ایموس و اندرو، شک معقول، مرد، کونگ جزیره گمشده، تغییرمسیر و مربی کارتر آثاری‌اند که با بازی ساموئل ال جکسون از شبکه نمایش پخش خواهند شد.

فیلم‌های جذاب ساعت 23 این شبکه از شنبه تا جمعه فیلم‌های تماس تصادفی، درست مثل بهشت، خانه 99، شهر، خبرچین، رکسان و فراتر از فریب‌اند.

فیلم‌های کلاسیک در ساعت یک بامداد نیز به پخش فیلم‌های رد گربه، آسمان زرد، سایه یک شک، استاکر، بازگشت به ویچ مانتین، دیدی؛ مشابه آقای رئیس و چهار صد ضربه اختصاص دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link