5 چیزهایی که ضروری به بسته برای گشت زنی در تایلند

[ad_1]

در حالی که سفر در کروز بسته بندی آیتم های لازم ضروری است. این کمک به سفر خود را راحت تر با همه چیز به درستی در کیسه خود را.

لیست بسته بندی متفاوت از یک مسافر دیگر اما وجود دارد برخی از چیزهایی است که مشترک برای مسافران است. هیجان رفتن به یک سفر دریایی است که همه چیز در دسترس ساخته شده است به مسافران روی عرشه کشتی کروز. این شامل نوشیدنی, مواد غذایی, محل اقامت و سرگرمی برای هر دو بچه ها و بزرگسالان است. برای کروز تازه به تایلند, شما باید به دقت بسته همه موارد چنین است که شما را از دست ندهید هر یک از آنها. سفر در آب شفاف برای دو یا سه روز و یا حتی بیشتر می تواند به چالش کشیدن به اندازه کافی اگر شما فراموش نکنید که به بسته برخی از موارد ضروری.

موارد ضروری برای بسته بندی

1. حمل کیسه های اضافی – لباس های شسته شده از کیسه های پلاستیکی کیسه و کیسه برای چند دیگر ضروریات باید باید حمل مورد در هنگام سفر در کروز. این همچنین شامل کیسه Ziploc برای مواد غذایی است. هر چند شما نمی توانید بیش از حد بسیاری از کیسه های حمل برخی از آنها کمک خواهد کرد که شما در طول سفر خود را. در این راستا خدمات ارائه شده توسط منشور قایق بادبانی تایلند اعلام کرد از قبل در مورد موارد ضرورت به حمل.

2. نوشیدنی – این باید شامل هر گونه مشروبات الکلی و شما باید آن را یک نقطه برای حمل مواد غذایی دیگر از محصولات کک. دیده شده است که بسیاری از خطوط کروز حمل نسخه محدود از سودا است. بنابراین اگر شما هر گونه نام تجاری مورد علاقه آن بهتر است یکی از شما می خواهم. حتی محدودیت در نوشیدنی ها نیز می تواند متفاوت باشد و بهتر است برای بررسی خود را با کروز ارائه دهنده خدمات قبل از اینکه شما برای این سفر. در این رابطه خدمات از منشور قایق بادبانی تایلند بهترین هستند به فایده است.

3. کمک های اولیه کیسه این یکی از ضروری را برای انجام کروز برای جلوگیری از شرایط زمانی که شما صدمه دیده یا قطع شده است. گرفتن یک گروه کمک ممکن است ارزان در کروز بنابراین توصیه می شود برای انجام همان. همچنین بهتر است برای انجام برخی از ملزومات اقلام در کیت کمک های اولیه از جمله دریازدگی داروهای پماد آنتی بیوتیک سرد قرص مسکن سرفه قطره و مهم ترین داروها برای ناراحتی معده.

4. حمل قدرت بانک ها – این نیز مهم است برای حمل به عنوان امکان وجود دارد که کروز کابین ممکن است هر گونه رسانه های خود را به اتهام ابزارهای الکترونیکی. اما شما همچنین باید مراقب باشید در مورد سختگیری از اسباب بازی است که شما مجاز به انجام کروز. برخی کروز خدمات باید یک قانون سخت است که هیچ افزایش قدرت نوار انجام می شود در کروز.

5. نگاهی به لباس های اضافی – فراموش نکنید که به لباس های اضافی در کروز. هزینه ممکن است یک عامل اما هزینه های بیش از حد بر روی یک هدف کمی گران قیمت می تواند به اندازه کافی. بنابراین. بهتر است به انجام همه لازم, لباس, در حالی که سفر در کروز در تایلند است.

آخر کلمات

جدا از موارد ذکر شده در بالا موارد دیگر نیاز به انجام شود و همچنین شامل فن قابل حمل با کیفیت خوب, چمدان nightlight, ساحل, پتو و دیگران. یادگیری در مورد همه چیز است که شما نیاز به حمل و سفر یکی از به یاد ماندنی.

بیشتر بدانید: https://www.boatlagoonyachting.com/charter/yacht-listing/

[ad_2]