5 نشانه شما نیاز به یک کاهش پستان با مردم

[ad_1]

انتخاب یک سینه کاهش است و نه فقط یک موضوع انتخاب شخصی و یا صرفا یک میل به نظر می رسد جذاب تر است. مردم اغلب موفق به تشخیص این مبارزات که زنان با بیش از حد توسعه یافته و سینه را به صورت در زندگی روزمره خود را. این که آیا آن است که از توسعه و یا تغییرات مرتبط با افزایش وزن بارداری و یا پیری آن است که غیر معمول نیست به بیش از حد بزرگ و یا افتادگی سینه و شایع تر است مشکل با زنانی که بیش از وزن در مقیاس.

اگر شما خودتان آشنا با این پنج علائم هشدار دهنده یک عمل جراحی کاهش پستان ممکن است مناسب برای شما به دلیل آن می تواند از بین بردن این مشکلات در اکثر موارد.

1: درد به علت سنگین سینه

سینه که بیش از حد سنگین اضافه کردن وزن بیشتر به بدن خود را و همچنین می تواند در نهایت تضعیف بسیار زودتر در زندگی از انتظار است. برخی فیزیکی و همچنین دلایل پزشکی برای انتخاب کاهش پستان ممکن است از محدوده منظم و شانه و گردن درد, خارش پوست و خارش در زیر سینه خود را, تنگی نفس, وضعیت مشکلات و سردردهای میگرنی. ثابت کشش سنگین سینه ممکن است سینه بند, تسمه ترک دردناک دندانه در یک زن شانه. اگر شما تجربه این علائم هشدار دهنده به این معنی سینه خود را بیش از حد سنگین است و شما می تواند یک نامزد برای کاهش.

2: سینه های بزرگتر شیوه زندگی خود را محدود

علاوه بر ایجاد ناراحتی های فیزیکی, سینه های بزرگتر نیز می تواند یک مانع در زندگی روز به روز. برخی از فعالیت های فیزیکی مانند ورزش های هوازی, در حال اجرا, یوگا, شنا و اکثر فعالیت های ورزشی ممکن است نه تنها بی دست و پا اما همچنین دردناک و یا گاهی اوقات از این سوال برای زنانی که سینه های بزرگ. سنگین سینه نیاز به حتی بیشتر و پشتیبانی در طول این فعالیت ها است و آن است که کار آسان برای پیدا کردن حمایت کافی از آنجا که اکثر سینه بند ورزشی تولید کنندگان به ندرت در یک فنجان اندازه بزرگتر از a D. حتی اگر شما پیدا کردن یک سینه بند ورزشی است که شما متناسب با فشار از داشتن سینه های بزرگتر می توانید تایر شما را سریعتر و فیزیکی خود را خیلی دیر مزاحم.

3: دشوار است برای پیدا کردن لباس است که متناسب با

سینه زنان برای بزرگتر آن را نیز ممکن است سخت به پیدا کردن لباس است که مناسب نیست چرا که بسیاری از تولید کنندگان پوشاک تولید لباس است که مناسب هست یا نگاه خوب در زنان بزرگتر با اندازه پستان. این می تواند برای خرید لباس یک چالش است. زنان با بزرگتر رکود ممکن است تمایلی به رفتن به ساحل و یا گردهمایی های اجتماعی, چرا که می توان آن را بسیار سخت برای پیدا کردن لباس شنا یا لباس که در واقع به آنها جا و تملق گفتن شکل خود را. به همین دلیل اکثر زنان با پوشیدن بدن-بغل کردن و یا لباس و گاهی اوقات از آنها به پایان رسید تا تلاش برای پنهان کردن سینه های خود را در آزادانه مناسب لباس و یا حتی جلوگیری از چنین تجمعات و تمام.

4: این باعث می شود شما خود آگاه

ما در یک جهان که در آن ما اغلب قضاوت ما به نظر می رسد. مردم ممکن است این احساسات اگر آنها زندگی می کردند در دوره های مختلف اما جامعه مدرن نشانی از محل مقدار زیادی از تاکید بر جذاب چهره های. یک زن با سینه های بزرگتر را برای مقابله با بیشتر موشکافی و توجه ناخواسته. سینه های بزرگتر می تواند در نهایت به عنوان اولین و تنها چیزی که در مورد شما که مردم یا به یاد داشته باشید هنگامی که صحبت کردن در مورد شما.

آن را فقط در مورد چگونه مردم دیگر درک شما ، آنچه واقعا مهم است و آنچه که واقعا می تواند باعث مشکلات جدی این است که چگونه آن را می سازد شما احساس می کنید در مورد خودتان. به جای احساس زیبا و امن را در خودتان, شما ممکن است احساس کنید بیش از حد سر و در معرض.

بزرگتر مجسمه نیم تنه مطمئنا تحت تاثیر زنان در شیوه زندگی و مهار فعالیت های فیزیکی اما آنچه که مردم متوجه نیست این است که مسائل روانی که گاهی اوقات آن را می شود یک مسئله روانی در روابط صمیمی چرا که زنان تمایل به تبدیل شدن بیش از حد آگاهانه در مورد خود نامتناسب شکل است. ما نیاز به درک که روانی عوارض جانبی در اختیار داشتن بیش از حد بزرگ می تواند در مواقعی حتی بیشتر شدید. ناخواسته توجه می تواند منجر به شدید خودآگاهی و تا حد زیادی تحت تاثیر یک زن اعتماد به نفس و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس.

5: بدن شما تغییر کرده است پس از زایمان

بدن خود را می تواند تحت رادیکال تغییرات فیزیکی هنگامی که شما بچه ها. بدن شما ممکن است ایجاد بافت غده ای به افزایش تولید شیر پس از زایمان به آن را آسان تر به شیر. حتی پس از پایان تغذیه با شیر مادر, سینه های شما ممکن است بازگشت به اندازه اصلی خود چون بر خلاف بافت های چربی بافت غده ای را نمی توان کاهش می یابد از طریق رژیم غذایی و ورزش است.

عمل جراحی کاهش پستان می تواند به حذف بیش از حد چرب و بافت غده ای بازگشت خود را به سینه های خود را قبل از زایمان اندازه. سینه های بزرگتر نیز می تواند نوک آن نقطه به سمت پایین است که می تواند ثابت با کاهش پستان.

چه کاهش پستان?

کاهش پستان یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی طراحی شده برای کاهش اندازه کلی از سینه بزرگ, در حالی که حفظ جذاب و طبیعی شکل. این انجام شده است با از بین بردن بافت پستان علاوه بر از بین بردن چربی اضافی پوست را به سینه محکم و به خوبی شکل گرفته است. این روش از بیمار و انجام مراقبت از, اساس, بنابراین شما می توانید رفتن به خانه بعد از عمل جراحی و حتی بازگشت به کار در عرض چند روز. بخیه به طور کلی حذف شد و پس از یک هفته و ویژه elasticised فشار پوشاک (مرتب کردن بر اساس از سینه بند ورزشی یا shaper) معمولا نگه داشته برای چند هفته. هیچ الزامی برای پذیرش در بیمارستان به شما اجازه رفتن به خانه یا در همان و یا پس از 24 ساعت استراحت در تعداد کمی از موارد. هدف کلی از جراح پلاستیک خود را و تمام کارکنان خود را از فولاد تجربه به عنوان آسان و راحت را برای شما به عنوان امکان پذیر است. برای بسیاری از زنان این روش می تواند زندگی در حال تغییر است. شما یک تازه افزایش اعتماد به نفس و دیگر احساس خود را فوق العاده سنگین سینه تنها چیزی که متوجه مردم در مورد شما.

مزایای کاهش پستان

برای زنانی که دارای سینه های دور از نسبت خود را با اندازه بدن یک کاهش پستان ممکن است توان لازم را در مورد زندگی در حال تغییر نتایج آنها را از استرس جسمی و روانی و اجازه می دهد آنها را به انجام فعالیت ها و دنبال اهداف آنها نمی تواند انجام داده اند با سینه های بزرگتر با حداقل ناراحتی و خرابی. جدا از بهبود ظاهر فیزیکی زنان معمولا تجربه تازه ای احساس ارزش به خود کاهش درد پشت و گردن و بهبود مسائل مربوط به خواب. مزایای دیگر شامل بهبود لباس مناسب و توانایی یک بار دیگر از شرکت در فعالیت های ورزشی مانند دویدن یا ایروبیک. اینها تنها برخی از بسیاری از مزایای عمل جراحی کاهش پستان. تسکین ناراحتی و بهبود در ظاهر به طور کلی آن را بسیار لذت بخش روش. سینه کاهش بیش از حد بافت پستان و پوست و reshapes سینه خود را به شکل کوچکتر سوگند سینه.

[ad_2]