5 مشترک پیاده روی اشتباهات است که برای اولین بار-تایمر باید به جلوگیری از

[ad_1]

آماده شدن برای یک سفر یک بخشی از ماجرا است. برای اولین پیاده روی حتی اگر آن's یک پوزیشن در نزدیکی دنباله یکی باید همیشه آماده کنند. اشتباهات ساده می تواند منجر به مشکلات عمده در حالی که شما're پیاده روی. بنابراین از آنچه شما می پوشند به غذا و دنده شما را به همه چیز باید فکر درستی است.

برای اطمینان از صاف قایقرانی اولین پیاده روی جلوگیری از این مشترک پیاده روی اشتباهات است که برای اولین بار-تایمر معمولا:

انتخاب اشتباه کوله پشتی

بسیاری از اولین کوهنورد را اشتباه انتخاب یک کوله پشتی فقط به دلیل آن's نور و's آن است. خوب بسته می شود تاثیر خود را در ماجراجویی پیاده روی. شما باید به در نظر گرفتن اندازه و مناسب و با کیفیت و قابلیت استفاده.

در هنگام انتخاب یک کوله پشتی برای پیاده روی در نظر گرفتن آب و هوا, فصل, چه مدت سفر خود را و تا چه حد شما're رفتن.

پوشیدن لباس های غلط

You're تفکر it's تنها یک روز پیاده روی و شما باید't قرار داده خیلی فکر کردم به آنچه که به شما're رفتن به پوشیدن – اشتباه است. کوتاه و یا یک پیاده روی طولانی مناسب لباس مهم است برای اطمینان از راحتی در دنباله. پارچه های پنبه ای حتی آنهایی که سبک را در حالی که برای خشک از عرق (یا باران). این افزایش خطر هیپوترمی.

انتخاب پارچه فتیلهسازی به جای مانند پلی استر و پشم است. Don't فراموش نکنید که برای پوشیدن راحت و جوراب و کفش بیش از حد!

نه آوردن یک کیت کمک های اولیه

خارج از منزل است که کنش و اگر شما're یک تازه کار در پیاده روی شما باید آماده در مورد اورژانس پزشکی ممکن است یک خراش یک تراشه آلرژی یا مار نیش می زنند. بسته کیت کمک های اولیه است که's مناسب برای طول سفر خود و به اندازه خود ، اگر وجود دارد's یک آیتم شما don't می دانم که چگونه به استفاده از, مطمئن شوید که شما در یادگیری را از قبل. ایمنی باید اولویت خود را.

خوردن صبحانه

صبحانه در واقع مهم ترین وعده غذایی روز است. قبل از پیاده روی خود را, شما باید تمام انرژی شما می توانید از یک وعده غذایی سالم و متعادل. انتخاب غذاهای غنی از فیبر و پروتئین ها برای حفظ سوخت و ساز بدن خود رفتن و به شما انرژی. مخلوط ماست با میوه و شیرینی گرانولا و یا برخی از تخم مرغ نمونه های خوبی هستند.

بیش از اعمال خودتان

همیشه انتخاب یک دنباله است که's برای شما مناسب است. اگر شما're یک مبتدی پیاده روی از مسیرهای پیاده روی برای اولین بار, ترجیحا با یک راهنمای. به درستی سرعت خود را و استراحت زمانی که شما're خسته. Don't احساس فشار در مورد نگهداری با دیگر کوهنورد.

نجات خود را از مشکل – جلوگیری از این مشترک پیاده روی اشتباهات!

[ad_2]