5 شایع جراحی پلاستیک گزینه های

[ad_1]

جراحی پلاستیک است که توانایی به ارائه مقدار زیادی از ماندگاری طولانی و لذت بخش مزایای ظاهر یک فرد. در زندگی بعد پوست شروع به از دست دادن خاصیت ارتجاعی خود را که می تواند منجر به چین و چروک یا خطوط ریز در ناحیه گردن و دهان و چشم یا پیشانی. علاوه بر این کسانی هستند که توسعه و یا متولد شده با برخی از نقص است که می تواند بهبود یافته با عمل جراحی پلاستیک.

بیایید نگاهی به چند مورد از شایع ترین جراحی پلاستیک گزینه های:

جراحی کشیدن صورت

یک جراحی کشیدن صورت (همچنین به نام لیفتینگ) یک گزینه بسیار محبوب برای کمک به کاهش ظاهر از پیری است. این کمک می کند تا به یک لایو و محکم ظاهر. انواع مختلفی از عمل جراحی به انجام در این صورت با انتخاب ارجح مربوط به اهمیت چین و چروک و افتادگی پوست.

بینی

کار بینی (رینوپلاستی) انجام شده است برای بسیاری از دلایل مختلف. آن است که نه تنها استفاده می شود برای کمک به مردم ناراضی با نگاه طبیعی از بینی خود را, اما همچنین کمک در صورت تصادف یا آسیب است. برای مثال انحراف سپتوم می توانید آن را دشوار است به نفس است که می تواند به راحتی تعمیر با درمان مناسب است.

پلک

نام رسمی برای جراحی پلک, بلفاروپلاستی. پلک تمایل به شروع به رها کردن در مراحل بعدی زندگی است که در قابل توجه ترین وضعیت می تواند تاثیر داشته باشد و در چشم انداز. برای بسیاری از مردم پلک عمل جراحی کمک خواهد کرد که برای اصلاح این مشکل است. اما برای جدی ترین مسائل ممکن است لازم باشد به استفاده از چند روش های دیگر در ترکیب با جراحی پلک برای اصلاح این مشکل است.

لیفت ابرو

یک لیفت ابرو (همچنین به نام پیشانی) می تواند بسیار موثر در ایجاد نگاه جوان در حالی که همچنین ساخت کسی که به نظر می رسد دوستانه و هشدار. هر کسی با بسیار قابل توجه چین و چروک اطراف چشم و افتادگی ابرو ممکن است نگاه مانند آنها اخم با یک غیر دوستانه و معنی نگاه. با انجام لیفت ابرو ممکن است به حذف خطوط و چین و چروک در این مناطق برای ایجاد یک مقدار لایو ظاهر.

صورت پرکننده

صورت پرکننده را می توان با تزریق بوتاکس برای کمک به دستیابی به یک فولر و نرم و صاف نگاه کنید. صورت پرکننده گزینه خوبی برای کمک به بهبود نحیف به دنبال ارضا روی صورت, نگاه, و همچنین به خلاص شدن از شر سنگین خطوط و چین و چروک. این نوع درمان ترجیح داده است آن دسته از افرادی که می خواهید برای جلوگیری از بیشتر گریزان روش مانند صورت کامل عمل جراحی است.

[ad_2]