5 امتیاز به Daypack

[ad_1]

هدف در نظر گرفته شده

به نظر می رسد ساده اما مگر اینکه شما تعریف فعالیت های شما انجام, شما فقط باید تلاش یکی از اندازه متناسب با تمام روش. شما یک daypack اما یکی نیست به احتمال زیاد استفاده می شود اغلب. آن را تا پایان پرتاب در گنجه بین صلیب کشور اسکی شما فقط به حال به آن و تحت مسخره, زرق و برق دار پانچو شما برداشت تا در هوی و هوس در ol’ مکزیک. شما با استفاده از آن به پس زدن دهنه اسب کتاب به کلاس ؟ عشق پیاده روی در منطقه بیابانی در نزدیکی خانه خود را ؟ شاید شما به عنوان یک نقشه بردار و نیاز به حمل ابزار تجارت خود را به غیر روحانی کردن یک بزرگراه جدید? برخی از پاسخ ابتدا باید “برو کیسه” را برای شرایط اضطراری در یک لحظه متوجه. دانستن آنچه که شما با استفاده از خود را daypack برای اولین گام برای خرید یکی از سمت راست.

محفظه & جیب

شما کشف کردن آنچه شما می خواهید به انجام خود را با daypack در حال حاضر از خود بپرسید که چگونه بسیاری از محفظه شما نیاز به آن را انجام دهد ؟ فقط مدرسه کتاب ؟ یک محفظه بزرگ برای کتاب و یک جیب کوچک برای, متفرقه ممکن است آن را انجام دهد. عکاس حرفه ای? حداقل 2-3 شدت خالی محفظه برای دوربین لنز و فلاش و سه پایه. جیب کوچک برای کلید گذرنامه پول و اعتبار و یک منطقه جداگانه برای یک بطری آب. این 2 به وضوح متفاوت daypacks. دوم daypack همچنین ممکن است کار را برای کتاب اما تک محفظه یکی را عکاس بسیار نا امید و به احتمال زیاد به نظر می رسد مانند یک کاراگاه تازه کار.

نوع و تعداد تسمه

متعجب? این روزها daypacks آمده با 1 (مونو) بند 2 بند (خالی یا نوع طناب) با/بدون جناغ سینه بند و با/بدون کمر-کمربند. دستگاه اسپرسو و صدای فراگیر جداگانه به فروش می رسد! آن را وسوسه انگیز به پرتاب کردن دست خود را و می گویند “هر چه” اما اگر شما بیش از راه رفتن از محدود کردن خود را به درب آن را می سازد تفاوت. همیشه پیاده کردن یک کوه بدون کمر-کمربند daypack کوبیدن به پشت خود را در هر مرحله ؟ دنباله دونده فکر می کنم شما در آجیل اگر شما لازم نیست که یک جناغ سینه بند برای نگه داشتن آن را از لغزش کردن شانه های شما هر بار که شما را گول زدن یک سنگ و یا سوراخ. من نمی خواهم به موشک پایین بزرگراه بدون دانستن من امن به طور کامل قابل تنظیم تسمه برای نگه داشتن من بسته از درهم دور دوچرخه محور عقب یا نه!

هیدراتاسیون سازگاری

اگر خود را daypack یک کیسه خالی به پرتاب, کثیف, زیر جامه را برای لباس های شسته شده بعد این ویژگی یکی نیست, شما نیاز به در نظر بگیرید. هوای انواع بگویید شما یک daypack است که پوست سازگار است لازم راحتی. حمل یک بطری آب در دست خود را و یا مصرف کردن را daypack و بی مهارت در اطراف زمانی که شما تشنه باعث طولانی تر و خسته کننده تر سفر هنگامی که شما باید لذت بردن از خودتان. برخی از daypacks آمده با آب مثانه در حالی که دیگران هستند “هیدراتاسیون سازگار” و اجازه می دهد تا شما را به خرید یک مثانه به قرار دادن در یک محفظه ویژه که به شما می دهد دسترسی به نوشیدن شلنگ. حداقل در نظر بگیرید یکی با بیرونی جیب مش است که دارای یک بطری آب.

دلبستگی امتیاز

این یک منطقه جدا بزرگ daypack از یکی که به مقصد به صورت دایره ای bin. اگر شما نوع فرد است که پرش بیش از نقاط #5 به تنهایی ممکن است به شما صرفه جویی از هدر رفتن پول در آن “معامله” daypack شما برنامه ریزی برای خرید. بسیار قابل استفاده بسیار متنوع daypack بسیاری از قلاب و حلقه های زیپ می کشد و موله نقاط اتصال بند. این ویژگی ها را افزایش می دهد تطبیق پذیری daypack عامل X. شما می توانید به راحتی حمل سه پایه چتر, پیاده روی, قطب, برفی, دوچرخه, کلاه rainflys و اگر خیلی تمایل… سینک آشپزخانه! بسیاری از کیت کمک های اولیه کیف دوربین دنده تاکتیکی و گفته کیسه در حال حاضر سازگار با این اضافی قلاب و موله تسمه. این دلبستگی نقاط مانند داشتن بسته های متعدد اجازه می دهد شما را به سفارشی کردن یک daypack به بسیاری از فعالیت های مختلف.

این که آیا شما با استفاده از آن یک بار در هفته و یا صرف زمان بیشتری را با آن از خود زندگی می کنند-در دوست پسر پرداختن به این نقاط را زمین شما بسیار متنوع daypack یک شما می توانید در هر نقطه را.

[ad_2]