3 نکته مهم برای بالا رفتن از ارتفاع بالا کوه

[ad_1]

بالا رفتن از ارتفاع بالا کوه است که هر دو خسته کننده و دشوار است ذهنی و طاقت فرسا و شما باید به خوبی آماده برای پیاده روی اگر در همه شما در حال رفتن تمام راه را به قله. زمانی که فکر بالا رفتن از کوه, شما به احتمال زیاد خواهد شد و انجام آن در یک تیم و شما واقعا نمی خواهید به whiner که میکشد هر کس دیگری را. به یاد داشته باشید که هر چیزی که اتفاق می افتد در طول صعود از جمله عناصر مانند بد آب و هوا تغییرات موقعیتهای دشوار و بهمن است. این کمک می کند تا برای آماده سازی به خوبی در پیشبرد و به اطمینان حاصل شود که شما از نظر فیزیکی و ذهنی آماده برای چالش های پیش رو.

نکته 1 در شکل گرفتن و آماده شدن جسمی

شما نمی توانید از خواب بیدار یک روز صبح و تصمیم به بالا رفتن از کوه به خاطر شما قرار داده و سلامت خود را در خطر است. ارتفاع بالا کوه واقعا به چالش کشیدن و شما باید متعهد هفته ورزش و آموزش قبل از اینکه شما در نهایت شروع به صعود به انتخاب کنید. ایجاد یک برنامه تمرین قرار می دهد که بدن خود را به آزمون پس از آن است که قادر به مقاومت در برابر موقعیتهای مختلف و شرایط شما ممکن است هنگام بالا رفتن از کوه. سعی کنید از جمله ارتفاعات بالا بولدر زمینه ها و موقعیتهای متنوع در برنامه تمرین خود را پس بدن می شود استفاده می شود به آنچه که انتظار می رود. آن را نیز بسیار توصیه به افزایش بیماریهای قلبی عروقی شدت تمرینات و شامل وزن تمرینات به خاطر شما خواهد شد حمل تنقلات و چرخ دنده های دیگر به عنوان شما بروید تا کوه. اگر به عنوان یک تیم و سپس شما همچنین می توانید انجام تمرینات با هم.

نکته 2 دریافت ذهنی آماده برای چالش های ممکن

واقعیت این است که هر کس که آماده شده و خواسته به صعود کوه همیشه باعث می شود آن را به بالا. صعود کند که ممکن است اثرات آن ممکن است همه چیز را تغییر دهید; شما ممکن است همیشه دریافت نتایج است که شما انتظار می رود در پایان روز. به عنوان مثال, شما ممکن است انتخاب زمان مناسب برای صعود این کوه تنها برای آب و هوا را به شدت تغییر از آفتاب و برف و باران و تگرگ. صدمات نیز امکانات است که می تواند خود را قطع صعود; مرگ نیز بسیار ممکن است به خصوص در ارتفاع بالا کوه. حتی در حالی که شما نگه داشتن چشم در این پیش بینی آب و هوا در سراسر زمان صعود اطمینان حاصل شود که شما به طور منظم چک های بهداشتی قبل از اینکه شما مجموعه ای از برای صعود به حداقل رساندن خطرات ناشی از ساخت آن را به این اجلاس به عنوان شما انتظار می رود.

نکته 3 دریافت خود را به دنده بالا رفتن آماده

ممکن است عرق برای صعود به ارتفاع بالا کوه ولی درجه حرارت می تواند بسیار کم است. برای اطمینان از که شما لباس مناسب, مطمئن شوید که شما با توجه به چگونه شما احساس می کنید راحت در دنده شما را انتخاب کنید. چکمه های پیاده روی که به راحتی تنفس اما لباس گرم و دستکش پشم گوسفند وجانوران دیگر کلاه و روسری و برخی از چیزهایی که شما باید در مورد فکر می کنم. موارد مهم دیگر عبارتند از قطبی شده عینک آفتابی قطب نوردی و البته یک جامد کوله پشتی کیسه. کمک های اولیه تجهیزات و بطری آب و دیگر تنقلات نیز باید گنجانده شود در هنگام بسته بندی برای صعود.

[ad_2]