3 مشترک کمپینگ آسیب و نحوه درمان آنها

[ad_1]

خارج از منزل است یک جای غیر قابل پیش بینی و حتی اگر شما در حال تماشای برای سلامت شما و صدمات شما هیچ راهی برای گفتن آنچه که اتفاق می افتد. کلیدی در اینجا این است که آمادگی. به طور کامل مواجه نگردند کیت کمک های اولیه یکی از مهم ترین چیزهایی است که شما باید به یک سفر کمپینگ. و البته این ایده آل است که شما می دانید چگونه و هنگامی که به استفاده از این وسایل در داخل کیت. جراحات جزئی نیاز به کمک های اولیه, اقدام, اما شما باید تماس با بهداشت حرفه ای به صورت عمده ،

در اینجا نحوه درمان 3 رایج ترین کمپینگ صدمات:

کاهش زخم و عفونت

خارج از منزل بیشماری از سطوح و لبه های ناهموار ممکن میکند و آن را یک حادثه خیز منطقه است. جزئی و خراش مشترک هستند و به راحتی حل شود اما شما باید بدانید که چه کاری انجام دهید در صورت وجود خونریزی بریدگی ها و زخم های عمیق که ممکن است به عفونت منجر شود.

توقف خونریزی با استفاده از فشار مستقیم بر روی برش با گاز پد و بالا بردن آن را بالاتر از سطح قلب. بیشتر اضافه کردن پد اگر قبلی دریافت اشباع شده است. شما همچنین می توانید با استفاده از یک دستمال گلدار به عنوان یک فشار پانسمان بسته بندی زخم را با آن محکم است.

هنگامی که خونریزی کنترل شده است, شستن زخم با آب تمیز. مطمئن شوید که به حذف تمام قابل مشاهده و خاک و میکروب. هنگامی که زخم تمیز قرار داده و پماد آنتی بیوتیک, یک گاز تمیز و بسته بندی آن را با یک سربند به آن را در جای امن.

شما ممکن است مجبور به دوباره بشویید و دوباره درخواست پماد و سازمان دیده بان برای نشانه ای از عفونت است.

سوختگی

هنگامی که شما در حال کمپینگ شما همیشه در خطر ابتلا به سوختگی به عنوان شما به احتمال زیاد خواهد شد از دست زدن به آب جوش یک اردو و برخی از گلدان های گرم, در میان چیزهای دیگر. برای سوختگی جزئی خیس کردن منطقه آسیب دیده در آب سرد بلافاصله. درخواست پماد سوختگی سپس پوشش با گاز. ارائه ایبوپروفن به بیمار به عنوان سوختگی صدمه زیادی.

اگر سوختگی قابل توجهی در یک منطقه حساس (در صورت دست و پا یا کشاله ران) و یا در معرض استخوان و به دنبال کمک اضطراری بلافاصله.

زانو و مچ پا آسیب

این که آیا آن یک شکستگی رگ به رگ شدن یک قطره اشک و یا رگ به رگ شدن آسیب به مچ پا و زانو یکی از شایع ترین کمپینگ صدمات به ویژه هنگامی که وجود دارد را درگیر پیاده روی. انجام برنج مخفف – استراحت یخ فشرده سازی و ارتفاع.

بقیه مهم ترین چیز برای ترویج شفا. قطع پیاده روی خود را و اجازه ندهید که بیمار به قرار دادن وزن در inured منطقه برای جلوگیری از تورم.

ادامه سرگرم کننده در خارج از منزل حتی اگر یک بدبختی – در اینجا به برخی از رایج ترین کمپینگ آسیب و نحوه درمان آنها.

[ad_2]