3 اسرار فراگیر Betsy Ross

[ad_1]

آیا می دانید چه رمز و راز هستند که فراگیر بتسی راس? چند بار او بود ازدواج کرده ؟ چگونه بسیاری از کودکان به او داشته باشد ؟ چند بار او بود به خاک سپرده شدند ؟ اگر شما پاسخ بله یا خیر ،

چه رمز و راز که فراگیر بتسی راس?

الیزابت Griscom متولد شد و در ژانویه 1 1752. او متولد هشتم هفده کودکان شانزده دختر و یک پسر است. او به نام بتسی. خانواده او بودند کویکر. پدر و مادر او بودند ساموئل و ربکا Griscom. پدر او یک استاد نجار.

بتسی به مدرسه رفت در مدرسه لرزنده. او آموخته است که خواندن و نوشتن و حساب و دوخت. پس از خروج از مدرسه بتسی عهده کارآموزی در اثاثه یا لوازم داخلی, این جایی است که او ملاقات کرد و سقوط در عشق با جان راس. او آموخته است که به تعمیر صندلی و پرده و فرش چتر و پرچم.

بتسی و جان فرار. پدر و مادر او را تایید نمی کند از جان از او نه یک لرزنده و بتسی بود: “به عنوان خوانده شده.” این به این معنی او قطع شده بود از پدر و مادر بزرگ خانواده و لرزنده جامعه است.

زن و شوهر بازگشت به فیلادلفیا شروع به خود را اثاثه یا لوازم داخلی کسب و کار در 1774. بتسی و جان با حضور در کلیسای مسیح و نشسته در کنار جورج واشنگتن ، بتسی و جان ازدواج کردند و سه سال که جان درگذشت در سال 1776 امنیت یک مهمات سایت در طول جنگ و انقلاب.

بتسی در حال حاضر بیوه و تنها وارث زمین. او ادامه داد: در اثاثه یا لوازم داخلی کسب و کار. کسب و کار سخت بود چرا که از جنگ و انقلاب و مواد سخت به آمده است.

در تابستان سال 1776 بتسی ملاقات با کمیته سه ژنرال جورج واشنگتن جورج راس و رابرت موریس. این منجر به این دوخت از اولین تاریخی پرچم. سیزده ستاره در یک دایره و سیزده ، ژنرال جورج واشنگتن بود و بسیار خاص. او گفت: “من می خواهم ستاره ها را در یک دایره به نمایندگی از سیزده مستعمره. من نمی خواهم هر یک از مستعمرات نام بالاتر از دیگران است.”

در سال 1777 بتسی بحباله نکاح در اوردن, دریا کاپیتان جوزف Ashborn. آنها صاحب دو دختر و یک کشته در جوانان است. عنوان Ashborn دستگیر شد و در زندان درگذشت.

در سال 1777 بتسی خانه کشف و ضبط شد توسط ارتش بریتانیا در طول تاریخی زمستان در دره فورج. بتسی بود که یک حامی قوی از شبه نظامیان است.

بیوه دوباره بتسی ازدواج یک دوست قدیمی جان Claypoole آنها تا به حال 5 دختر. جان درگذشت در سال 1800 از سکته مغزی.او تا به حال شده است بستری برای 17 سال است.

94 سال بعد داستان ساخت اولین پرچم گفته شد توسط بتسی نوه در سال 1780 William J. کنبی در نشست تاریخی جامعه پنسیلوانیا است. سخنرانی چاپ شده بود در هارپر هفتگی.

تنها واقعیت بود که که پس از تحقیقات گسترده در این حالت نیروی دریایی مدیره پنسیلوانیا برای مه 29 1777 یک سفارش در William Webb به الیزابت راس برای چهارده پوند دوازده شیلینگ و دو پنس برای ساخت کشتی رنگ & c قرار داده و به ریچارد فروشگاه. بتسی ساخته شده کشتی رنگ ایالتی پنسیلوانیا کشتی.

وجود ندارد هر گونه اسناد و مدارک موجود است.

نه تنها نشانی از رمز و راز احاطه بتسی در مورد ساخت اولین پرچم – اما در مرگ او.

بتسی درگذشت در فیلادلفیا در سن 84 به طور کامل نابینا. خانه او واقع شده است و در 239 قوس خیابان در فیلادلفیا, پنسیلوانیا, آن عیسی از جاذبه های توریستی محبوب.

نه تنها بتسی ازدواج و بیوه سه بار – او به خاک سپرده شد سه بار. بتسی راس بود برای اولین بار به خاک سپرده شد در رایگان لرزنده دفن زمین در جنوب 5th street. 20 سال بعد از او باقی مانده بودند آيند و reburied در Mt. Moriah گورستان در فیلادلفیا در خانواده gravesite. در تهیه ایالات متحده جشن دویست ساله این شهر دستور داد او باقی مانده است که باید نقل مکان کرد و به بتسی راس خانه در سال 1975. اما کارگران نه پیدا کردن هر گونه باقی مانده زیر سنگ قبر. استخوان در جای دیگر یافت و ناشناس اعلام شد او و دوباره دفن در قبر او در Betsy Ross صفحه اصلی.

که استخوان ها در بتسی راس قبر. او یا یکی دیگر از اعضای خانواده?

در سال 1909 یک کتاب نوشته شده توسط جورج کنبی و برادرزاده لوید Balderson. این کتاب با عنوان تکامل پرچم آمریکا. آن را به اطلاعات مثبت در مورد بتسی ساخت اولین پرچم همانطور که گفته شد به خانواده اش توسط بتسی.

یک نقاشی توسط Charles H. Weisgerber چاپ شد به کتاب به نام تولد ملت ما پرچم. آن را نشان داد بتسی و نوه ارائه پرچم برای ژنرال جورج واشنگتن و دیگران. این کتاب شد یک لحظه احساس. تصویر چاپ شده بود و در تمام مدرسه متن کتاب در ایالات متحده است.

یک صندوق آغاز شده توسط بچه های مدرسه به کمک ده سنت در هر تا رسیدن به دو میلیون دلار برای خرید و نوسازی Betsy Ross خانه در فیلادلفیا, پنسیلوانیا است.

مورخان بر این باور نیست خانه Betsy Ross خانه. اما یک بار دیگر پرونده در دسترس نیست.

آیا این خانه واقعا بتسی راس ،

سوال این است که چرا مردم بر این باورند بتسی راس در واقع اولین پرچم ؟

(1) سخنرانی نوه اش ساخته شده در تاریخی Sociiety پنسیلوانیا است.

(2) کتاب تکامل از پرچم آمریکا.

(3) ازدواج 3 بار و بیوه دو بار در طول جنگ و انقلاب.

(4) مالکیت و مدیریت خود را زمین.

(5) مادر تنها.

(6) زن کسب و کار.

(7) با استفاده از بتسی نام در تبلیغات کسب و کار برای فروش پرچم و موارد دیگر.

(8) موفق خود را خانواده.

(9) عضو “مبارزه با کویکر.”

(10) ساخته شده پرچم آمریکا برای 50 سال.

(11) مردم عاشق این ایده از یک زن به عنوان یک قهرمان.

آیا واقعا مهم نیست اگر بتسی راس دوخته اولین پرچم ؟ او یک بانوی شجاع. راه قبل از زمان او. او ثابت کرد که او میهن پرستی بیش از چند بار و رمز و راز هنوز هم در اطراف او زندگی است.

با تشکر از شما برای خواندن مقاله من. لطفا در صورت احساس رایگان به عنوان خوانده شده هر یک از مقالات متعدد نوشته شده است در چندین مورد موضوعات مختلف.

کپی رایت لیندا E. Meckler 2008

[ad_2]