2017, جراحی پلاستیک روند: هفت رویه لوازم آرایشی و بهداشتی برای تماشای

[ad_1]

در حالی که بسیاری از روش های جراحی پلاستیک مهره های اصلی و تکنیک های جدید و فن آوری همچنین ایجاد یک افزایش در انواع جدید ظاهر-افزایش عمل جراحی است. این هفت روند در جراحی زیبایی انتظار می رود به افزایش محبوبیت در سراسر 2017 و فراتر از آن.

1. خدمات ویژه برای بیماران نما

همانطور که بیشتر آمریکایی ها بیرون می آیند به عنوان فراجنسیتی کارشناسان صنعت در حال انتظار برای جراحی پلاستیک به افزایش در میان این جمعیت است. مهمترین شیوه در حال معرفی بسته های از روش های ویژه طراحی شده برای اینکه چهره مردانه تر به نظر می رسد زنانه و بالعکس.

2. Kybella

اگر چه این روش غیر جراحی برای بهبود مشخصات با کاهش ظاهر از چربی در چانه و گردن شده و مورد تایید FDA پس 2015, آن انتظار می رود برای ادامه افزایش آن در سال آینده. Kybella تزریقی دارو از بین می برد که این سلول های چربی در “غبغب” منطقه آنها را قادر به ذخیره چربی و ایجاد یک نرم و صاف و جوان تر خط فک. گزارش ها نشان می دهد که این روش افزایش 18 درصد در ایالات متحده در سال 2016 به تنهایی.

3. طراح پرکننده

دانشمندان همچنان به توسعه صورت شکلي که آدرس نگرانی های خاص اجازه می دهد بیماران خود را برای دیدار با اهداف زیبایی بدون روش های تهاجمی. نمونه شامل Juvederm مورد استفاده برای ایجاد فولر و صاف کردن خطوط ریز و چین و چروک پوست چین و همچنین Restylane استفاده می شود برای بازگرداندن صورت حجم و دقیق ارائه شکل برای یک لایو ظاهر. در حالی که اثرات ترین پرکننده حدود چهار ماه محصولات تازه معرفی شده انتظار می رود به مدت شش تا هشت ماه و یا حتی طولانی تر است.

4. گردن بالابر و آسانسور چهره

کلاسیک, روش های مانند گردن آسانسور و facelifts دوباره به دست آوردن محبوبیت پدیده ای که بسیاری از کارشناسان نسبت به شیوع مصرف و ارسال “selfies.” تکنیک های مدرن سفت کردن عضلات و بافت صورت و گردن برای شادابی بیشتر منحنی مشخصات. در برخی موارد این روش همراه با روش های کم تهاجمی مانند پرکننده.

5. فولاد گودی ایجاد

این روش نسبتا جدید شناخته شده به عنوان یک dimplectomy ایجاد فرورفتگی از طریق یک برش در داخل گونه است. به دلیل این ویژگی است که در ارتباط با یک دختر زیبا و دوستانه ظاهر جوان آن را هیچ جای تعجب است که این روند انتظار می رود که برای منفجر کردن در سال 2017.

6. روش برای مردان

مردان بیشتر از همیشه شده است به دنبال جراحی پلاستیک و خدمات با جامعه آمریکا برای جراحی پلاستیک زیبایی با اشاره به 43 درصد افزایش از 2014-2015. کارشناسان گچ این روند تا میل به موفقیت در محل کار و در دسترس بودن ظریف, روش های کم تهاجمی است که می تواند گاهی اوقات حتی باید انجام شود بیش از یک ناهار.

7. تغییر شکل بینی

به عنوان سوم محبوب ترین لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی به طور کلی (بعد از بزرگ کردن سینه و لیپوساکشن), nose reshaping همچنان بالا روند برای سال 2017. عمل تصفیه شده بیش از چند دهه گذشته و در حال حاضر فراهم می کند بیشتر قابل تنظیم ، علاوه بر تغییرات زیبایی بینی تغییر شکل نیز می تواند ایجاد تغییرات عملکردی برای کسانی که با سینوس و حساسیت مسائل.

یک چیز است برای برخی: صرف نظر از بیمار زیبایی اهداف آنها گزینه های بیشتر از همیشه قبل از زمانی که می آید به بی خطر و موثر و با حداقل تهاجم جراحی زیبایی.

[ad_2]