10 راه برای استفاده از یک ژنراتور قابل حمل

[ad_1]

ژنراتور قابل حمل دارای توانایی قابل توجهی برای ارائه تعدادی از مزایای به مردم در سراسر جهان است. پشتیبان گیری برق واحدهای محدوده در اندازه و ظرفیت اما حتی کوچکترین ژنراتور قابل حمل می تواند تا حد زیادی مفید است.

در اینجا چند راه شما می توانید از یک ژنراتور قابل حمل:

 1. پشتیبان مسکونی قدرت

  ژنراتور قابل حمل ارائه می کنند قدرت پشتیبان گیری به مالکان است. قطع برق معمولا غیر منتظره. آب و هوا و عوامل محيطي و حوادث می تواند تمام بازی بخش در ایجاد قطع برق. گاهی اوقات حتی شرکت برق خاموشی برنامه ریزی شده می تواند غیر منتظره باشد اگر اطلاعیه به درستی تحویل داده و یا درک. برق پشتیبان واحد می تواند ارائه برق به اندازه کافی برای خود چراغ, لوازم, دستگاه, و دیگر وسایل رفاهی برای نگه داشتن در حال اجرا هنگامی که قدرت را نمی کند.

 2. لذت بردن از بیشتر تفریحی تجملات

  لذت بردن از کمپینگ و با بهره گیری از زیبایی های طبیعت فراهم می کند ؟ پشتیبان برق واحد ممکن است اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از فعالیت های تفریحی و حتی بیشتر. قدرت خود را, لپ تاپ, قهوه ساز قابل حمل, بخاری, چراغ قابل حمل یا bug zapper. شما همچنین می توانید شارژ باتری تلفن خود را با استفاده از یک ژنراتور قابل حمل. بسیاری از واحدهای آرام نیز به طوری که آنها نمی خواهد مختل صلح در خارج از منزل.

 3. برای رفتن به ماجراهای

  چرا که بسیاری از واحدهای در حال جمع و جور و سبک وزن آنها برای ماجراهای بر روی بروید مانند سفرهای جاده ای و یا caravanning. یک واحد ساده می توانید مطمئن شوید که دستگاه در حال شارژ بنابراین شما می توانید ضبط هیجان ماجراهای خود را. شما می توانید قلاب تا لوازم خانگی به شما کمک کند طبخ و گرم کردن مواد غذایی در حالی که در سفر جاده ای خود را. یکی دیگر از مزایای استفاده از یک ژنراتور قابل حمل در حالی که سفر ماجراجویی است که اگر شما نیاز به شما کار می کنند در حالی که کاوش. شما می توانید شارژ خود را از لپ تاپ به گوشی و دستگاه های دیگر را به نگه داشتن در تماس با دفتر.

 4. پشتیبان گیری یا قدرت فوق العاده در محل

  گاهی اوقات وجود ندارد به اندازه کافی در دسترس برق در محل کار. ساخت و ساز و چشم انداز ابزار به راحتی می توان با یک صنعتی قابل حمل ژنراتور برای تامین برق برای تمام تجهیزات مورد نیاز برای این کار.

 5. پشتیبان گیری از قدرت برای کسب و کارهای کوچک

  هنگامی که برق می رود از کسب و کار کوچک خود را ندارد. پشتیبان برق واحد خود را نگه می دارد دستگاه ها و دستگاه های در حال اجرا در پس کسب و کار کوچک شما می توانید نگه دارید در حال اجرا بیش از حد.

 6. صلح از ذهن

  گاهی اوقات یک کمی صلح از ذهن دانستن اینکه شما از قدرت در دسترس است اگر شما نیاز به آن را به ارزش سرمایه گذاری این واحد است. آن سخت است می دانم زمانی که یک فاجعه و یا علل دیگر برای قطع برق ممکن است رخ دهد. داشتن حتی یک کوچک قابل حمل ژنراتور فقط در صورتی می تواند صلح از ذهن و تضمین.

 7. ایمنی در آب و هوای بد و یا بلایای طبیعی

  نه همه چیز را در زندگی می تواند برنامه ریزی شده و به درستی پیش بینی کرد. راه فرزندان خود را واکنش نشان می دهند هنگامی که برق را برای یک دوره طولانی از زمان و از طریق تاریکی شب نامشخص است. قدرت پشتیبان گیری واحد می تواند خود را نگه دارید چراغ های در حال اجرا تا بچه های خود را می توانید آرام باشید. پشتیبان قدرت واحد نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اجرای یک پمپ رادیو و یا به نگه داشتن گوشی خود را به عملکرد در آب و هوای بد و یا بلایای طبیعی بنابراین شما می توانید ارائه ایمنی و راحتی در زمان نیاز.

 8. آرامش در طوفان

  نه تنها قدرت پشتیبان گیری واحد ارائه ایمنی ضرورت در طول قطع برق آنها می تواند به راحتی به شما کمک کند آرامش خود را حفظ و محتوا که در تاریکی باقی مانده است. ژنراتور قابل حمل نیز کمک به نگه داشتن مواد غذایی در یخچال و فریزر امن است. نگهداری مواد غذایی در یخچال خود را خوب خواهد شد و همچنین صرفه جویی در پول شما دلیل این که شما نمی خواهد که به پرتاب کردن و restock تامین مواد غذایی خود را.

 9. کمک به همسایه
  ساده و قابل حمل ژنراتور می تواند کمک به شما در صرفه جویی در همسایگان خود و نگه داشتن آنها را راحت بیش از حد. اغلب ما تنها آنهایی که آمادگی برای قطع برق. اجازه می دهد همسایگان خود را به قرض گرفتن کمی برق می تواند کمک به آنها بگویید یک دوست درست هستند و یا می تواند آنها را گرم نگه دارید به اندازه کافی برای زنده ماندن در هوای سرد. آن می تواند کمک به آنها را پاک کردن خانه خود را از آب سیل. می تواند به ایجاد یک باند بیشتر در روابط شما با همسایگان خود.
 10. نگه داشتن تجهیزات اضطراری در حال اجرا

  بیمارستان تکیه پشتیبان برق برای حفظ اضطراری و تجهیزات پزشکی مشغول به کار در جهت حفظ زندگی امن است. ژنراتور قابل حمل همچنین می توانید نگه دارید در صفحه اصلی تجهیزات پزشکی شما عزیزان با استفاده از در حال اجرا در پس عوارض نمی افتد.

ژنراتور قابل حمل در حال سرمایه گذاری است که ممکن است یا ممکن است برای شما مناسب است. این مزایا هستند برای کمک به شما را ببینید, امکانات, بنابراین شما بهتر می تواند تعیین اگر این سرمایه گذاری به نفع شما و نیازهای شما.

[ad_2]