آشنایی با نحوه پیش فروش پروژه های منطقه 22 تهران در چیتگر

واحدهای تجاری مسکونی زیادی در منطقه 22 تهران به دور از شلوغی و آلودگی این شهر در حال احداث است که هر کدام از این پروژه ها در متراژ های مختلف و با شرایط ویژه خود به فروش می رسند. در ادامه به بررسی چند نمونه از این پروژه ها خواهیم پرداخت.

https://www.baharnews.ir/news/267527/بررسی-میزان-رقم-پیش-فروش-برج-های-منطقه-22-تهران-کسب-اطلاعات-این-زمینه

پروژه فرشته

پروژه فرشته یکی از جدید ترین پروژه های احداث شده توسط تعاونی سپاشهر است که در منطقه 22 در حال انجام است. پروژه فرشته دارای دو برج 31 طبقه است که هر برج آن دارای 25 مسکونی، 5 طبقه تجاری و نیز یک طبقه مخصوص اجرای لابی برای دورهمی مهمانان طراحی شده است.

زیر بنایی که برای این پروژه در نظر گرفته شده، 34 هزار و 58 متر مربع می باشدکه در 150 واحد به خریدار تحویل داده می شود یعنی هر طبقه به صورت 6 واحد مسکونی طراحی شده است.

پیش فروش واحدهای پروژه فرشته

در پروژه فرشته واحدها دارای دو متراژ 134 یا 142 متری خواهند بود که هر واحد بر اساس امتیاز بندی که دارد، به خریدار واگذار می شود. از مزایای سکونت در برج های فرشته، امکان بهره گیری از پارکینگ، استخر، سونا و چند لاین مختلف آسانسور است. برای خرید امتیاز از واحدهای پروژه فرشته و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به سایت تعاونی سپاشهر مراجعه نمایید.

پروژه الهیه در منطقه 22

یکی دیگر از پروژه های تحت نظارت تعاونی سپاشهر، پروژه الهیه است که در 31 طبقه با 25 طبقه مسکونی ساخته می شود. این پروژه در منطقه مروارید شهر در حال احداث است که هر کدام از واحدهای آن را 134 و 142 متری در هر طبقه 6 واحدی طراحی کرده اند. زمان احتمالی تحویل واحدهای پروژه الهیه را سال 1402 اعلام کرده اند که زمان زیادی نیست و می تواند بهترین فرصت برای سرمایه گذاری شما در بازار مسکن باشد.

پیش فروش واحدهای پروژه الهیه

در هر برج از پروژه الهیه 150 واحد مسکونی قرار گرفته است که آن را برای سرمایه گذاری خریداران، پیش فروش کرده اند. مقدار واریزی اولیه که تاکنون اعلام شده است مبلغ 600 میلیون تومان اعلام شده که برای اطلاع از قسط بندی این واحدها می توانید با مشاوران پروژه تماس حاصل نمایید.