‌خیانت سازمان خصوصی‌سازی به مردم هرمزگان / قصورهای فراوان در واگذاری آلمینیوم المهدی بندرعباس- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس،  احمد مرادی در ‌دیدار با دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی استان هرمزگان بر لزوم افزایش همکاری‌ها با قرارگاه مبارزه به مفاسد اقتصادی تاکید کرد.

وی اظهار داشت: مردم در زمینه فساد نگران هستند که نکند فساد در کشور نهادینه شود و برای جلوگیری از این امر همه باید سعی و تلاش کنند.

مرادی افزود: در گذشته گاهی پرونده‌هایی را می‌دیدیم با مفاسد و مبالغ کلان که متاسفانه برخورد متناسب با موضوع فسادشان صورت نمی‌گرفت و همین موضوع نوعی دلسردی ایجاد کرده بود.

نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس ضمن حمایت از حرکت‌های ضد فساد ابراز داشت: در قضیه واگذاری آلمینیوم المهدی بندرعباس ما شاهد قصورهای فراوانی بودیم تاجایی که بسیاری از دستگاه‌های ناظر خریدار را تائید کرده بودند که بعدها مشخص شد سازمان خصوصی سازی چه خیانت بزرگی انجام داده است.

محمد رضا وجدان حقیقی در دیدار با احمد مرادی نائب رئیس کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، خمیر و بوموسی در مجلس اهداف و برنامه‌های قرارگاه را تبیین کرد.

وی افزود: امروز در جامعه ما وجود دارد امیدبخشی به مردم مهم ترین جهاد محسوب می‌شود زیرا برخی‌ها با عملکرد نادرستی که داشتند موجب کم سو شدن امید در بین مردم شده‌اند.

وجدان حقیقی تصریح کرد: امروز اقدامات قوه قضاییه امید بخش‌ترین اتفاق در جامعه است زیرا نشان دهنده این است که در کشور فساد سیستمی وجود ندارد. 

دبیر قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی هرمزگان بیان کرد: مسیر مبارزه با فساد مسیری دشوار و پر تلاطم است که از زمانی که آیت الله رئیسی به عنوان رئیس قوه قضائیه منصوب شده‌اند اندکی هموار شده است و باید از این فرصت ایجاد شده برای امید بخشی برای مردم استفاده کرد.

وجدان حقیقی عنوان کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری فساد اژدهای هفت سری است که هر سر آن را که قطع می‌کنیم سر دیگرش هویدا می‌شود لذا برای مقابله با این اژدهای هفت سر حتما باید عزم‌ها را جزم و از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرد که در این مسیر استفاده از ظرفیت نمایندگان مجلس بسیار حائز اهمیت است.

وی ابراز داشت: قرارگاه مبارزه با مفاسد اقتصادی به دنبال بستن راه‌های فساد در جامعه است زیرا به این نتیجه رسیده‌ایم که با اسپری کردن جامعه فضا خوش بو نمی‌شود، ما در قرارگاه به دنبال برطرف کردن عین نجاست فساد از سطح جامعه هستیم تا رنگ، بو و مزه فساد به کلی از بین برود و راه فساد بسته شود.

انتهای پیام/865/ش

[ad_2]

Source link