یک سگ ساده کیت کمک های اولیه

[ad_1]

صاحبان سگ می تواند در درمان جراحات جزئی برای حیوانات خانگی خود را اگر آنها را مناسب درمان ابزار و تجهیزات در دسترس است. موارد زیر بودند در یک کیت کمک های اولیه است که سینسیناتی Veterinary Medical Association داد به سگ پلیس گرداننده در اخیر ورکشاپ. خانه کیت کمک های اولیه نیاز بسیاری از موارد مشابه. دانستن اینکه چه چیزی برای انجام در شرایط اضطراری ممکن است به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی برای سگ خود را. یاد بگیرید چگونه برای جلوگیری از شرایط اضطراری, درمان جراحات جزئی با کمک های اولیه و زمانی که به دنبال دامپزشکی فوری کمک و مراقبت است.

* گاز اسفنج – 50-توسط-چهار اینچ اسفنج هر دو پاکت

* سه گانه پماد آنتی بیوتیک

* الکل

* گوش سرنگ – دو ظرفیت هر اونس

* Ace خود پیوستن ورزشی پانسمان – سه-اینچ عرض

* سفید وازلین (Vaseline یا مشابه)

* شستشوی چشم

* استریل و غیر چسبنده پد

* Pepto Bismol قرص

* Generic Benadryl کپسول – 25mg برای آلرژی

* هیدروکورتیزون استات – یک درصد کرم

* استریل کشش پانسمان با گاز – سه اینچ با چهار متری

* بافر شده آسپیرین

* Dermicil hypoallergenic پارچه نوار یک اینچ 10 متری

* هیدروژن پراکسید

* Kaopectate قرص حداکثر قدرت

* پانسمان قیچی

* سفارشی اسپلينت

* دامپزشک رپ پانسمان

دیگر موارد پیشنهادی عبارت بودند از:

* پتو

* موچین

* پوزه

* Hemostats

* Enema

* کیسه Ziplock

* مدارک از جمله سگ's health record, داروها, محلی و ملی سم کنترل اعداد به طور منظم کلینیک دامپزشکی ساعت و شماره تلفن و درمانگاه اورژانس ساعت و شماره تلفن.

پیشگیری می't حذف تمام خطر برای سگ خود را. آماده سازی مهم است که برای درمان موثر از هر گونه آسیب یا بیماری است.

* اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای به موضوع سیل و زلزله و طوفان و آتش سوزی جنگل ها, گردباد, آتشفشان یا حتی زباله های سمی نشت شما نیاز به یک فاجعه طرح یک تخلیه کیت و یک سگ کیت کمک های اولیه برای شما و سگ خود را. هیچ جا در حافظه اخیر این بوده است تا به وضوح نشان داده بود آن را به عنوان با طوفان کاترینا که در سمت چپ هزاران نفر از حیوانات خانگی رشته به عنوان صاحبان آنها مجبور به ترک آنها را در نژاد خود را به ایمنی.

* شما'll نیاز به یک سگ کیت کمک های اولیه. شما می توانید یک قرار با هم خودتان را با توجه به سگ خود را's نیاز دارد. و یا شما می توانید خرید یک آماده سگ کیت کمک های اولیه و سفارشی کردن آن را با لوازم اضافی. در حال حاضر زمان برای تبدیل شدن به آشنا با لوازم در یک سگ کیت کمک های اولیه.

* اگر شما're آشنایی با علائم و نشانه های بیماری و آسیب است که می تواند آسیب برساند سگ خود را شما می توانید ارائه کمک های سریع تر و با اطمینان بیشتر. یاد بگیرند که چگونه به رسمیت شناختن نشانه های مسمومیت, بیماری و شوک است. خوانده شده در چگونه برای تعیین اگر او استخوان شکسته بعد از یک تصادف. دانستن علائم بیماری و بیماری های مشترک در سگ خود را's نژاد است.

[ad_2]