یک اردوگاه با یک تفاوت در ولز – صخره کمپینگ

[ad_1]

ولز ممکن است یک کشور کوچک اما بسته پانچ بزرگ وقتی که می آید به سفر ماجراجویی. وجود دارد بسیاری از تجربیات در ولز است که امکان استفاده از آن و چشم انداز ناهموار. معروف ترین این است که احتمالا ziplining که گردشگران می توانند تجربه و در نزدیکی Snowdonia. اما این بهار یک سفر ماجراجویی شرکت به نام گایا ماجراجویی معرفی یک هیجان-جستجوگر تجربه است که قبل از هرگز شده است به ارائه تازه کار – صخره کمپینگ.

صخره کمپینگ چیز جدیدی برای تجربه گردشگران و كوهنوردان اما به طور منظم کمپ این ممکن است به نظر می رسد تعجب آور و یا حتی عملا غیر ممکن است. صخره کمپینگ – به معنای واقعی کلمه خواب بر روی برانکارد به حالت تعلیق مانند پلت فرم swaying در محکم طناب بالا چرخش دریا 200 ft زیر می تواند نهایی تجربه کمپینگ برای کسی که با یک رئیس خوب برای ارتفاعات و روح پرماجرا. تصور کنید به دنبال کردن در امواج زیر به عنوان خورشید مجموعه چشمگیری قبل از شما.

این portaledges (قابل حمل فضایی) می تواند خواب تا سه نفر است. هر چند این تجربه را می توان نام کردن در آب و هوای این کیت می توانید مسئولیت رسیدگی به بسیاری از آنچه ویلز آب و هوا می توانید در آن پرتاب و ضد آب پوشش را حفظ خواهد کرد شما خشک و دنج در طول شب. شما حتی ممکن است پیدا کردن که شما خواب بسیار خوبی با تسکین دهنده برای تلفن های موبایل از باد و آب است. به شما خواهد آموخت که طناب انجام برخی از صعود و فرود با طناب قبل از فرود به طنز برای شب و یک راهنمای با تجربه را در دست داشته باشد در یک کشور همسایه لبه تمام وقت در مورد شما هر گونه کمک نیاز و یا اطمینان. بسیاری از افراد هر چند پیدا خواهد کرد که هر چند لبه احساس عجیب و غریب در زمانی که آنها برای اولین بار وارد آن خواهد شد شروع به احساس امن و عادی تر به سرعت جای تعجب.

همه شما نیاز به با شما لباس گرم, یک کیسه خواب و یک دوربین به مطمئن شوید که شما می توانید سند کل تجربه. سازمان دهندگان ارائه خواهد شد هر چیز دیگری که شما نیاز دارید از جمله نوشیدنی گرم و داغ صبحانه در صبح پخته شده در اجاق گاز اردوگاه که آویزان کردن لبه طاقچه. یک شب کمپینگ از جمله تجربه شما را به مجموعه ای 450 پوند برای یک نفر 500 پوند برای یک زن و شوهر و یا £190 برای هر یک از سه. تمام سنین و توانایی هستند خوش آمدید.

اگر شما فکر نمی کنم شما می توانید مدیریت یک خواب شب در portaledge سپس شما هنوز هم می تواند تجربه لبه صخره نوردی در یک بعد از ظهر بازدید. وجود دارد مقدار زیادی از دیگر مکان دوست داشتنی به اردوگاه در سراسر شمال ولز از وحشی اردوگاه در Snowdonian کوه به ساحل آرام به سمت زمین. اگر شما در یک پرماجرا و خوی پس چرا بازدید یکی دیگر از ماجراجویی جاذبه های مجاور از جمله اخیر علاوه بر این از پستی زیر – زیرزمینی ziplining ماجراجویی است که برای ضعیف النفس. بیا و دریافت یک طعم و مزه از درندهخویی فوق العاده ولز.

[ad_2]