گندم کیف و گرما پد استفاده می شود برای گرما درمانی می تواند کمک به با درد سیاتیک

[ad_1]

اگر شما تا کنون احساس درد شروع می شود که در پشت خود را پایین تر و سرخی پایین خود را در زیر زانو با ران و سپس شما می دانید که شما ضربه عصب سیاتیک بزرگترین عصب در بدن شما است. ریشه های این عصب شروع در ناحیه کمری در پایه ستون فقرات و امتداد طریق باسن پایین تا زیر زانو. تجربه درد عصب سیاتیک می تواند شما تعطیل به این بیحس کننده سوزن سوزن شدن و سوزش و درد می تواند به ایجاد مشکلات خود را با استفاده از پاها و لگن است.

بزرگترین دلیل برای درد سیاتیک به اتفاق می افتد است herniating از دیسک کمر. اما واقعا هر گونه تورم یا سوزش در این عصب می تواند ناتوان کننده درد است. سوزش رخ می دهد از طریق یک مشکل با دیسک به نام radiculopathy. برخی از موارد مردم شناخته شده است به تنها رها کردن به کف پاهای خود را دیگر به درستی کار می کند اما اینها موارد شدید.

برخی از شرایط دیگر را که در درد عصب سیاتیک هستند که کمر عضلات و رباط ها و تاندون ها و/یا استخوان می تواند مجروح شدن و یا زمانی که عفونت و یا خونریزی داخلی را وارد این منطقه است. حتی بارداری در زنان می تواند باعث درد عصب سیاتیک. نگه داشتن در ذهن که درد سیاتیک است نه در خود تشخیص واقعی اما فقط یک علامت است که منجر به یک بیماری است که علت واقعی مشکل است. به این دلیل آشکار درمان خواهد بود برای پیدا کردن علت درد. در ضمن تا منبع مشکل را می توان مشخص و درمان شما می توانید سعی کنید گرما درمانی با استفاده از یک کیسه گندم به حل و فصل این درد از عصب سیاتیک است.

چه چیزی باعث می شود گرما درمانی با استفاده از مایکروویو گندم کیسه پد گرما یا حرارت بسته بسیار مفید با درد سیاتیک? در حالی که وجود دارد می توان چند دلیل برای آن اثر بزرگترین هستند این واقعیت است که گرما را دریافت عروق خونی در بافت مناطق آسیب دیده از بدن به افزایش حجم در آوردن خون بیشتری به جریان از طریق این منطقه است. دلیل آن این است که خونی که حامل مواد مغذی و پروتئین و اکسیژن است که اساسا “کیت کمک های اولیه” به صدمات داخل بدن و سپس این بسیار مثبت وضعیت. اما این فقط یکی از دلایل گرما درمانی باید در نظر گرفته شود به عنوان موثر ترین درمان برای درد سیاتیک.

حسی در سیستم بدن شما را نیز تحریک شود و این را رها فراوانی نیز دارد که چگونه بسیاری از بار مغز دریافت هر گونه سیگنال های درد از عصب سیاتیک است. بنابراین این در اثر کاهش درد شما احساس می کنید و نمی توان آن را به عنوان تیز شما تا به حال آن را به نقطه شروع خود شما گرما درمانی. گرما از یک کیسه گندم نیز شل شدن عضلات در مناقصه خود را در مناطق بنابراین فشار گذاشته در برابر خود عصب سیاتیک را کاهش می دهد.

یک کیسه گندم است که ظروف بهترین انتخاب برای یک پیاده سازی از گرما درمانی آن را به عنوان قالب مناسب به شکل منطقه از بدن خود را که شما می خواهید برای درمان. شما می دانید که در عرض پانزده دقیقه از اعمال حرارت به منطقه ای که در آن موثر است.

این درد می تواند آنقدر شدید است که اولین چیزی که مردم فکر می کنند برای انجام شده است به بی حس منطقه با یخ اما شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن که گرما واقعی به شما می دهد بیشتر کارآمد امداد. یخ می تواند کار نیز به حد, بنابراین شما ممکن است حتی در نظر گرفتن انجام هر دو با شروع گرما درمانی و سپس حرکت به درمان سرد با استفاده از یخ.

[ad_2]