گفت‌وگوی تسنیم با جوان‌ترین مداح بجنورد|‌حفظ سلامت مردم «خط قرمز» هیئتی‌ها‌ست/ مراسمات‌ را “مسئولانه” برگزار می‌کنیم+فیلم- اخبار خراسان شمالی – اخبار استانها تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد٬ محرم امسال حال و هوای هیئت‌ها و مراسمات عزاداری٬ حال و هوایی متفاوت است. شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌هایی که به تبع آن برای برگزاری و اقامه مجالس عزای اباعبدالله الحسین ایجاد شده٬ در کنار برخی از حرف و حدیث ها٬ انتظارات از هیئتی ها افزایش داده و محرمی مسئولانه٬ در خواست همه بزرگان از عزاداران حسینی است.

هیئتی‌های استان خراسان شمالی نیز عزم خود را جزم کرده‌اند تا ضمن برگزاری با شکوه مراسمات محرم حسینی٬ با تاسی از مقتدا و امام خود٬ مقام معظم رهبری٬ با تبعیت از دستورات ستاد ملی کرونا٬ حفظ جان و سلامت عزاداران را در اولویت امور محرم امسال قرار دهند.

محمد جواد کلاته که از جوان‌ترین مداحان بجنوردی و اهل استان خراسان شمالی است معتقد است برگزاری با شکوه مراسم محرم و حفظ سلامت و جان مردم٬ مهم‌ترین اولویت هیئتی‌ها در سال 99 است.

محفل زوار الزهرا که یکی از هیئت‌های جوان و پر مخاطب بجنورد است٬ با مداحی این ذاکر جوان٬ امسال محرمی متفاوت را برنامه‌ریزی کرده و در این گزارش ویدئویی٬ محمد جواد کلاته از برنامه‌های محرم در ایام کرونا می‌گوید.

انتهای پیام/311/ش

[ad_2]

Source link