گزارش ویدئویی تسنیم| وقتی ارتشیان قهرمان با رزمایش کمک مؤمنانه به مردم هرمزگان خدمت می‌کنند- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، روز 29 فروردین در تقویم جمهوری اسلامی ایران روزی است پر از صلابت و شکوه، روزی که خلیج فارس به مدافعان دلاورش بالید و شاهد تقابل رودرروی ارتش جمهوری اسلامی ایران با ارتش آمریکای جنایتکار بود.

آن روزهای جنگ ارتشیان غیور در دریا عظمت و غیرت ایرانی را به رخ دشمنان کشیدند و پنجه در پنجه شیطان بزرگ نهادند، حال اما با گذشت 32 سال از آن روزهای زیبا که تاریخ ایران و خصوصاً هرمزگان به آن می‌بالد، ارتشیان باز هم عزم خود را جزم کردند و این بار با دشمنی خطرناک به نام کرونا پنجه در پنجه شده و با بسیج تمام امکانات به مدد مردم آمده‌اند.

ارتشیان هرمزگانی در روز افتخارآفرینی خود، در قالب رزمایش “مدافعان وطن، یاوران سلامت” پس از برگزاری رژه خدمت و ضدعفونی اماکن عمومی و پرتردد شهر بندرعباس، با بسته‌های معیشتی خود را به مناطق محروم استان رساندند، البته این پایان کار نبود و تیم‌های پزشکی نیز به ویزیت مردم روستایی پرداختند، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده هم دیگر خدمت ارتشیان دریادل بود.

در ادامه گزارش اختصاصی خبرگزاری تسنیم از برگزاری رزمایش “مدافعان وطن، یاوران سلامت” خدمت‌رسانی ارتش به مردم هرمزگان را مشاهده خواهید کرد:

 

 

گزارشگران: فاطمه رستخیز و علی ستاری

انتهای پیام/862/ ت

[ad_2]

Source link