گزارش ویدئویی| تخریب ‌بناهای غیرمجاز در منطقه بکر و خوش آب و هوای جاجرود / ‌متجاوزان به اراضی ملی نقره داغ شدند- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پردیس، در راستای مقابله با ساختوسازهای غیرمجاز صبح امروز به دستور دادستان شهرستان پردیس و با حضور نماینده دادستان، رئیس جهاد کشاورزی، نیروی انتظامی و نماینده اداره برق، 15 بنای غیرمجاز در منطقه دهکمرد خسروآباد جاجرود تخریب و آزادسازی شد.

سید محمد قریشی رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پردیس در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به برخورد قاطعانه دستگاه قضایی و مجموعه جهاد کشاورزی با متجاوزان و متخلفان در عرصه ساخت‌وسازهای اظهار داشت: طبق دستور دادستانی پردیس 15 بنای غیرمجاز در منطقه ده‌کمرد امروز تخریب می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت شهرستان پردیس در حوزه گردشگری مقرر شد بخشی از این راضی در خدمت توسعه گردشگری و بوم‌گردی به خدمت گرفته شود که علاوه بر ایجاد اشتغال سبب تحقق شعار سال در راستای جهش تولید نیز خواهد بود.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان پردیس همچنین افزود: علاوه بر این با آزادسازی این اراضی کمک شایان توجهی به توسعه بخش کشاورزی و علاقمندان به کشت گلخانه‌ای و گیاهان دارویی به ویژه کشت گل‌محمدی خواهد شد.

گزارش از صلاح اردلان

انتهای پیام/220/ش

[ad_2]

Source link