گارانتی گوشین ایفون

شرکت اپل همچنین اعلام نمود که آسیب یا دست کاری عمدی، جدا کردن یک قسمت از اجزای سخت افزاری گوشی، استفاده از باتریهای غیر اپلی سبب می گردد تا شرکت اپل محصول مورد نظر را فاقد شرایط لازم برای دریافت خدمات تعمیر یا تعویض تشخیص دهد. این موضوع بدان معناست که اگر تا مدت زمان 3 سال بعد از خرید هر مشکلی شود، شرکت سازنده بدون دریافت هزینه نسبت به تعمیر یا حتی تعویض آن اقدام خواهد کرد؛ البته این گارانتی شامل خدمات پی از تعمیر موبایل نمیز می باشد. مدت گارانتی محصولات اپل 12 ماه (1 سال) است. از نظر شرکت اپل، محصول ریفربیش هیچگونه تفاوتی با سایر محصولات این برند ندارد. در ارتباط با افزایش تعداد سوالات در مورد ضمانت محصولات Apple و شرایط ارائه آن برای این تجهیزات در روسیه ، تصمیم گرفتیم تمام تفاوت های موارد گارانتی را به شما بگوییم و تمام اطلاعات را در قفسه ها قرار دهیم.

گارانتی اپل لپ تاپ
هنگام خرید گوشی آيفون باید دقت کرد که گوشی از نوع آنلاک باشد و قابلیت کار با هر سیمکارتی را داشته باشد. یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید گوشی آیفون کارکرده در نظر داشته باشید، داشتن جعبه و لوازم جانبی آن است؛ زیرا وجود جعبه این اطمینان را به شما میدهد که گوشی دزدیده شده نیست. و بیش از 100،000 کارمند این شرکت زندگی خود را به کار خود می دهند. تغییر پریز برق شارژر گوشی: در صورت بروز مشکل شارژ نشدن موبایل آیفون، شما نباید از این نکته غافل شوید که ممکن است علت شارژ نشدن گوشی اپل زدن شارژر گوشی به پریز تلفن به جای پریز برق باشد و یا ممکن است پریزی که شارژر به آن مثصل است به علت نارسایی برقی ایی که در کابل سیم آن وجود دارد به نمایندگی تعمیرات گوشی آیفون فونات خوبی کار نکند. سپس گوشی با پیک به آدرس شما فرستاده می شود.

نمایندگی تعمیرات گوشی اپل فونات
امروزه قیمت گوشی آیفون 8، قیمت گوشی آیفون 7 و قیمت آیفون 6 دست دوم تا حدودی به قیمت مدلهای دست دوم این محصول نزدیک است و شما میتوانید با توجه به نیاز خود، به سراغ یکی از این مدلها نیز بروید. برای مثال تصور کنید گوشی شما به صورت خودکار خاموش شده و روشن نمیشود و واقعا شما نقشی در اتفاق افتادن این مشکل نداشتهاید. قیمت گوشیهای آیفون به دلیل نوسان عجیب و غیر معقول در بازار ایران، بسیار بالاتر از ارزش واقعی آنها اعلام میشود؛ برای مثال قیمت گوشی آیفون 11 پرو مکس گاهی تا دو برابر قیمت دلاری آن به فروش میرسد. این راز نیست که گوشی های هوشمند شرکت های اپل اغلب آن بسیار گران تر از سایر گوشی های تلفن همراه است. واضح است که هزینه چنین گوشی های هوشمند بسیار پایین تر است – حدود 3-7 هزار روبل نسبت به موارد قانونی. تمامی گوشی های هوشمند امروزه جهت نگهداری اطلاعات خود نیاز به یک حافظه داخلی یا حافظه فلش دارند که به آن emmc (هارد) می گویند.

تعمیر گوشی سامسونگ فونات برخی کاربران آیفون ها به ویژه آیفون 6 و 6 پلاس با یک مشکل عجیب رو به رو میشوند که به موجب آن هاله یا خطوطی قرمز رنگ روی صفحه نمای گوشی آن ها ایجاد میگردد یا ترکیب رنگی نمایشگر آن ها بیشتر متمایل به رنگ قرمز میشود. گیر کردن بر روی حالت No Service: یکی دیگر از رایج ترین مشکلات آیفون های اپل که به ویژه در iPhone 6 زیاد شاهد به وقوع پیوستن آن هستیم مربوط به گیر کردن یا نشان دادن عبارت No Service در گوشه سمت چپ و فوقانی صفحه نمایش میشود. ضمنا برنامه Fonster قابلیت بکاپ گیری و ریستور فونت ها و همچنین پیش نمایش آن ها قبل از نصب کامل را هم به همراه دارد. البته تفاوت این سه نسخه در برخی سختافزارها و نرمافزارها مانند کیفیت صفحه نمایش و دوربین سلفی نیز بود.