کیت کمک های اولیه با شما همیشه

[ad_1]

اگر شما نوع از کسی که دوست دارد برای کمک به دیگران و سپس شما باید برای نگه داشتن یک اورژانس کیت کمک های اولیه. آن را نیز ممکن است به درمان برای شما عزیز آنهایی که شما باید برای حفظ یک کیت کمک های اولیه در خانه خود را. اما قبل از اینکه شما نگه داشتن یک کیت کمک های اولیه در خانه شما, فکر می کنم در مورد رفتن به کلاس های آموزشی به عنوان آن را به شما یاد می دهد با استفاده از انواع ابزار جراحی و دارویی دستگاه به درستی.

داشتن دانش اساسی در مورد فولاد مربوط به ابزار تبدیل شده است به طور قابل توجهی بیشتر شده است. وجود دارد به طور کلی 2 نوع از این ابزارها است. نوع اولیه این ابزار جراحی قابل استرداد است ابزار پزشکی و جراحی. این دستگاه به طور معمول شاغل در بیمارستان و بخش اورژانس اتاق عمل و بیشتر مناطق بیمارستان. در این استرداد ابزار جراحی قابل توجهی متعدد هستند نوع فولاد برش قیچی و بسیاری از مکمل های دارویی ابزار است. این استرداد فولاد ابزار به طور معمول ساخته شده از جامد فلزات برای مثال فولاد ضد زنگ و یا هر بیشتر قوی فلزی و می توان در طول ماه کمتر از یک سال. با این حال بدون هیچ پزشکی مناسب هدایت استرداد فولاد ابزار باید به کار به عنوان آنها ممکن است تبدیل به یک علت اصلی متفاوت انواع بیماری و عفونت.

به طور کلی پس از گرفتن کمک های اولیه آموزش و پرورش از هر بیمارستان محلی یا انجمن به عنوان مثال صلیب سرخ مربی خود را نیز به شما ارائه می دهد یک بررسی-فروشگاه خود را برای کیت کمک های اولیه. چک-فروشگاه پس از آن به طور معمول شامل موارد:

# ضد باکتری شستشو

# گاز رول و گاز مربع

# سواب پنبه و پنبه توپ

# Neosopirin یا دیگر سه گانه ضد باکتری کرم یا پماد

# دارویی نوار کوچک قیچی سرد/گرم بسته

# دماسنج و نیش زنبور عسل کیت

# برخی از انواع بانداژ

وجود دارد بسیاری از دیگر آیتم های اضافی است که شما ممکن است حفظ در کیت کمک های اولیه برای مثال استریل آب کلیپرز ناخن چسب نوار ضربه قیچی جراحی بخیه سوزن جراحی بخیه Ethicon بخیه ها مراجعه vicryl مش آفتاب سوختگی برخورد و پماد استروئید ،

تعدادی از این موارد نیاز به دقیق تر آموزش به استخدام آنها را به درستی مانند ضربه قیچی شاغل هستند به برش چرم کت جین و کمربند ایمنی و غیره. به طور مشابه به استخدام فولاد ابزار به عنوان مثال فولاد سوزن بخیه و جراحی بخیه, شما همچنین نیاز به آماده سازی دقیق برای پرداخت با توجه به کاهش و یا زخم. و همیشه تمیز نگه داشتن خود را جراحی بخیه سوزن و ابزار پزشکی و جراحی.

شما همچنین می توانید ساخت دو کمک های اولیه جعبه یکی برای خود و دیگری برای سفر خود را. کمی جعبه کمک های اولیه با شما در چه زمانی شما را به یک سفر و یا شما همچنین می توانید سفر خود را از جعبه به عنوان یک کوچک اولین آگهی جعبه. برای به دست آوردن تمام این قطعات ضروری برای کیت کمک های اولیه شما قادر به جستجو آنلاین برای کشف بسیاری از منابع قابل اعتماد در حال انتظار برای شما. که در آن شما ممکن است پیدا کردن تخفیف اگر شما سفارش برای تعداد زیادی از ابزار پزشکی.

[ad_2]