که تعدادی از آنها به شرح زیر است

برای تناژ سرد: یک کرم پودر با پایهی رنگ آبی، قرمز یا گلگون استفاده کنید. ممکن است شما پوست معمولی داشته باشید یا ممکن است که پوستتان حساس باشد. کرمپودر این لی از ماندگاری مناسبی برخوردار است و جلوهای مات را روی پوستتان نشان میدهد. از دیگر ویژگیهای این محصول میتوان به نشان دادن حالت مات روی چهره و ایجاد تعادل چربی پوست اشاره کرد. از یک کرم پودر مایع یا از پودری استفاده کنید که فاقد چربی باشد و به صورت شما جلوهی مات بدهد. همچنین یک کرم پودر خوب باید ماندگاری کافی روی صورت شما داشته باشد و بافتی یکدست روی صورت شما ایجاد کند و پس از مدتی استفاده، تغییر رنگ ندهد.

این محصولات ها، به ندرت حاوی میکا یا مواد دیگری هستند که نور را منعکس می کند. جوشهایی که ممکن است گاه و بیگاه روی صورتتان ظاهر شود و یا منافذ باز پوستتان نمیتواند دلیل خوبی برای استفادهی هر روزه از کرم پودر باشد. شما بر اساس جنس پوستتان به راهنمای انتخاب کرم پودر احتیاج دارید. انتخاب کرم پودر بر اساس جنس پوست خیلی اهمیت دارد. شما باید کرم پودری را انتخاب کنید که مناسب پوست باشد. رنگ موهای شما می تواند راهنمای انتخاب کرم پودر باشد. کرمهای روشنتر و سردتر اغلب مناسب موهای تیرهتر کرم پودر 24 ساعته اکسترا کاور دبورا هستند. اگر به دنبال یکی از پرطرفدارترین محصولات برند مک ساخت کشور کانادا و بهترین کرم پودر مخملی آن هستید، کرم پودر مک فیکس 40 میلی لیتر مناسب ترین انتخاب برای شما است.

اگر پوست به محض استفاده آن را به خود جذب می کند، بهتر است که از محصول چرب تری استفاده شود. اما امروزه بورژوا تنوع محصولات آرایشی زیادی دارد که انواع کرم پودر Bourjois آن را به یکی از پر طرفدارترین آنها تبدیل کرده است. نارس یکی از بهترین فونداسیونها در برند آرایشی است. اگر شما هم از علاقمندان به این کرم پودر و سایر محصولات برند منهتن هستید، به فروشگاه لیلیوم مراجعه کنید. اگر پوست شما مستعد التهاب و جوش است از کرم پودر فاقد چربی استفاده کنید.

در عوض از کرم پودرهای رقیق استفاده کنید. این روش برای افرادی که پوستشان کک مک، جای جوش، پیشی، حلقه های سیاه رنگ دور لب و دور چشم و افرادی که به دلیل بالا رفتن سن پوستشان تیره شده است و کسانی که به دلایل مختلفی رنگدانه های پوستی خود را از دست داده اند مناسب می باشد زیرا می تواند عیوب صورت را بپوشاند. کرم پودر باید بر روی صورت شما طبیعی به نظر برسد.