کمک های اولیه لوازم

[ad_1]

کمک های اولیه درمان بسیار ساده صرفه جویی در زندگی شیوه های پزشکی است که می تواند و باید در موقعیت های مختلف از وخیم اضطراری است. از این رو اهمیت ارائه موثر کمک های اولیه در صورت آسیب در حال افزایش است. به عنوان یک نتیجه, کیت تبدیل شده اند بخشی جدایی ناپذیر از روزانه های خانگی و اداری راه اندازی. داشتن یک ایده روشن که چگونه به جمع آوری منابع مورد نیاز در جعبه کمک های اولیه ضروری است. به موقع دولت از کمک های اولیه می تواند به جلوگیری از آسیب دیدگی جزئی از در حال توسعه به شدید یکی.

وجود دارد تعدادی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان در حال حاضر روز بازار با کیفیت بالا ارائه کمک های اولیه لوازم. وجود دارد برخی کمک های اولیه لوازم که باید موجود در هر ست. باند استریل از اشکال و اندازه های مختلف ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن آسیب قبل از پانسمان اعمال می شود و گاز پزشکی نوار ضد باکتری پماد مسکن مانند آسپرین و دستکش و قیچی پین های ایمنی و دماسنج برخی از ضروری کمک های اولیه لوازم.

علاوه بر این ضروری است برای نگه داشتن یک لیست از شماره های اضطراری محلی و کمک های اولیه دستی همراه با حیاتی کمک های اولیه لوازم. داروهای آنتی بیوتیک و پماد و کرم سوختگی که منقضی شده اند نه تنها بی اثر است اما این برای اولین بار لوازم کمک های اولیه نیز می تواند مضر استفاده می شود که در شرایط اضطراری. بررسی مداوم در کمک های اولیه لوازم یک بار در هر سه تا شش ماه یا حداقل یک بار در سال لازم است که مطمئن شوید که برای اولین بار از لوازم کمک های اولیه هنوز موثر در درمان صدمات.

[ad_2]