کمک های اولیه در محل کار – آنچه کارفرمایان باید بدانید

[ad_1]

تلاش برای کشف معنای بسیاری از OSHA (Occupational Safety & Health Administration) کدها و استانداردها می تواند یک تجربه دلهره آور. این مقاله مورد بحث زیر استاندارد OSHA 29 CFR بند 1910.151 از OSHA's General صنعت استاندارد در خدمات پزشکی و کمک های اولیه.

1910.151 (یک)
کارفرما باید اطمینان حاصل شود آماده در دسترس بودن پرسنل پزشکی برای مشاوره و مشاوره در مورد مسائل سلامت گیاه.

1910.151 (b)
در صورت عدم وجود یک درمانگاه درمانگاه یا بیمارستان در نزدیکی نزدیکی به محل کار استفاده شده است که برای درمان همه مجروح کارکنان یک فرد یا افراد باید به اندازه کافی آموزش دیده برای ارائه کمک های اولیه. کافی کمک های اولیه لوازم باید به آسانی در دسترس است.

1910.151 (c)
که در آن چشم و یا بدن هر فرد ممکن است در معرض مضر خورنده و مواد و امکانات مناسب برای سریع خیس یا گرگرفتگی چشم و بدن باید به ارائه در محل کار به صورت فوری و اضطراری استفاده کنید.

من مواجه می شوند بسیاری از سوالات مربوط به این استاندارد است. اجازه دهید's نگاهی به قسمت (a). اول از من اجازه می دهد برای توضیح معنای “گیاه درمانی”. سلامت گیاه به سادگی به معنی کلی ایمنی و بهداشت شرایط از کارکنان داده شده محل کار و یا “کارخانه”. اگر این بخش است خواندن به عنوان یک فرد قانون به نظر می رسد که تمام کارفرمایان باید کسی در کارکنان موجود به ارائه کمک های اولیه. این مورد است. به منظور به طور کامل درک این بخش واقعا باید همراه با بخش (b). اولیه مورد نیاز ترکیب این بخش در حال تلاش برای انتقال این است که آموزش کمک های اولیه ارائه دهنده باید در دسترس در پيشگيري زمانی که خدمات اورژانس هستند نه در عرض مناسب نزدیکی. بنابراین آنچه که دقیقا مناسب مجاورت? پاسخ به این است که کمی مشکل تر است. یک OSHA در پاسخ به این سوال در یک نامه از تفسیر مورخ 16 ژانویه 2007 به آقای Charles F. Brogan, می گوید این:

OSHA طولانی تفسیر اصطلاح 'در نزدیکی مجاورت,' به این معنی است که مراقبت های اورژانسی باید در دسترس در بیش از 3-4 دقیقه از محل کار. ادبیات پزشکی برقرار است که برای آسیب های جدی از جمله کسانی که مربوط به متوقف تنفس و ایست قلبی کنترل نشده و یا خونریزی و کمک های اولیه درمان باید ارائه شود در عرض چند دقیقه برای جلوگیری از دائم پزشکی اختلال و یا مرگ. بر این اساس در محل که در آن حوادث جدی از جمله کسانی که مربوط به سقوط خفگی برق و یا قطع عضو هستند ممکن است خدمات پزشکی اورژانس باید در دسترس خواهد بود در عرض 3-4 دقیقه اگر هیچ کارمند در سایت است که آموزش دیده برای ارائه کمک های اولیه. “

با توجه به تحقیقات من OSHA ممکن است برخی از ورزش اختیار وابسته به نوع خاص از کسب و کار. در محل که در آن احتمال جدی آسیب مربوط به کار است که حداقل مانند یک دفتر و زمان پاسخ تا 15 دقیقه ممکن است معقول باشد.

بخش (b) همچنین آمده است که کافی کمک های اولیه لوازم باید به آسانی در دسترس است. زمانی که برای اولین بار جزئیات این بیانیه به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است. تا زمانی که شما سعی می کنید به کشف آنچه OSHA بداند کافی کمک های اولیه لوازم. این است که در آن همه چیز می تواند واقعا گیج کننده است! OSHA اغلب اشاره کارفرمایان به ANSI (American National Standards Institute) Z308.1 فراهم می کند که اطلاعات دقیق در مورد الزامات مورد نیاز برای کیت کمک های اولیه. اگر چه OSHA می کند توصیه ANSI استاندارد آن شده است به تصویب رسید به عنوان بخشی از استانداردهای OSHA. که گفت:, ANSI Z308.1 قطعا بهتر است حداقل مورد نیاز. کامل استاندارد باید خریداری شود. آن است که به صورت رایگان در دسترس است و ممکن است کپی شود. برای بیشتر قسمت ها آنچه شما باید بدانید این است که هر یک کیت کمک های اولیه خریداری شده از هر منبع قابل اعتماد را مطابق با ANSI Z308.1. بسته به اندازه از کیت ها و محیط کار آنها معمولا بسیار بیشتر از مورد نیاز است. موارد زیر برخی از دستورالعمل های اساسی برای کیت کمک های اولیه:

  • هنگامی که آیتم های در حال استفاده و یا تاریخ انقضا شده اند و آنها نیاز به جا شود.
  • بیش از حد داروهای مورد نیاز نیست و در برخی موارد توصیه نمی شود.
  • تمام آیتم هایی که ارائه شده باید به صورت جداگانه و مهر و موم شده بسته و یا در یک اسپری نوع ظرف است که می تواند تبدیل به آلوده با استفاده از نرمال.
  • در هر مورد که نیست بسته بندی شده برای استفاده فردی باید دفع از یک بار باز کرد.

کمک های اولیه خود را تامین کننده باید به شما توصیه در مورد آنچه که مورد نیاز برای شرکت شما بر اساس نوع ممکن است آسیب های مرتبط با کار و تعداد کارکنان. مراقب باشید که برخی از این شرکت ها سعی خواهد کرد به شما فروش خیلی بیشتر از آنچه شما نیاز دارید. من حتی دیده می شود که ارائه می دهد یک “chill pill” است که در واقع یک قطعه از آب نبات.

زمانی که پرسش در مورد بخش (c) OSHA اشاره کارفرمایان به یکی دیگر از ANSI استاندارد (Z358.1-2004) اما باز هم نه به تصویب رسید که استاندارد است. در واقع یک ایستگاه باید با ارائه راه حل به اندازه کافی به طور کامل خیط و پیت کردن منطقه آسیب دیده ترجیحا برای پانزده دقیقه. در حالی که ممکن است توصیه می شود به ارائه کوچکتر بطری از محلول که در دست بزرگتر ایستگاه های ذکر شده در بالا ارائه شده باید در هر کجا که خورنده مواد در حال حاضر.

لطفا توجه داشته باشید که بالاتر از من هستند تفسیرهای فدرال OSHA استاندارد است. چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و آریزونا عمل خود را OSHA تایید ایمنی و بهداشت شغلی سازمان است. این کشورها ممکن است اتخاذ و اجرای استانداردهای خود را که ممکن است متفاوت از استانداردهای فدرال.

[ad_2]