کمک های اولیه برای طوطی

[ad_1]

متاسفانه حوادث می تواند – و اتفاق می افتد پس از آن's همیشه یک ایده خوب برای آماده! در حالی که حوادث معمولا تولید آشکار صدمات بیماری اغلب نگه داشته و به خوبی با پرندگان. در طبیعت اگر شما're بیمار شما یک تهدید در ساخت کل گله در معرض خطر شکارچیان بنابراین طوطی ها تبدیل شده اند ماهر در پوشش نشانه ای از بیماری است. این یکی از دلایلی است که آن را's حیاتی به یک “خوبی پرنده” چک آپ سالانه است. نیازی به روز هنگامی که یک پرنده در حال نشان دادن نشانه های آشکار بیماری او's اغلب بسیار بیمار است و نیاز فوری دامپزشک توجه است. کمک های اولیه در نظر گرفته شده است به شما کمک می کند تا زمانی که شما می توانید ببینید دامپزشک و یا در درمان جراحات جزئی.

آن's مفید به یک “بیمارستان قفس” برای شرایط اضطراری – کوچکتر به راحتی قابل حمل قفس که در آن شما می توانید جدا از یک بیمار یا مجروح پرنده و به راحتی حرکت می کند او را به یک گرم و آرام منطقه از خانه خود را. آن's بهتر است به یک منطقه قرنطینه به عنوان به خوبی برای پرندگان جدید در حال آمدن به خانه و همچنین پرندگان بیمار دوره نقاهت بعد از یک عفونت است. این منطقه باید به خوبی از هم جدا از بقیه پرندگان خود را برای جلوگیری از منتقله از هوا انتقال میکروب ها به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که توسط تماس مستقیم.

برخی از علائم ممکن است بیماری عبارتند از: زمان بیشتری را بر روی کف قفس صحبت و بازی کمتر fluffed پر, کمبود اشتها, نوشیدن آب بیشتر تغییرات شخصیتی (مانند تبدیل شدن به bitey و یا عدم تمایل به بیرون آمدن از قفس) دم bobbing پف چشم, خواب بر روی هر دو پا با سر جمع, افتادگی بال عطسه یا سرفه “کلیک” در قفسه سینه, استفراغ, اسهال, خاکی دریچه ، من برنده't به بیماری های خاص در اینجا اما امیدوارم شما ایده کلی – اگر همه چیز به “متفاوت” به دامپزشک! مشکلات دیگر شامل خون شکسته پر و یا تخم مرغ الزام آور است.

آن's یک ایده خوب برای قرار دادن با هم یک کیت کمک های اولیه (طوطی خود را جای یک خوب برای فروش!)
عبارتند از:

چشم و پوست دور چشم

پودر خون بند

نشاسته ذرت

دستمال مرطوب ضد عفونی کننده

سواب پنبه و توپ

قطره چکان چشم

همه فن حریف باند – گاز چسب دامپزشک بسته بندی

قیچی

لاتکس, دستکش

پنس یا hemostats

بتادین و یا ید سواب

نوار چسب

Penlight

پد گرما و / یا لامپ

هیدروژن پراکسید

Pedialyte (محلول الکترولیت برای نوزادان)

دست تغذیه فرمول و سرنگ

شماره تلفن برای دامپزشکان و کنترل مسمومیت

به طور کلی با هر گونه بیماری یا آسیب دیدگی حذف این پرنده به یک بیمارستان قفس قرار داده و او را در گرم و آرام, اتاق های کم نور (حمام و سرویس بهداشتی کار می کنند). ارائه آب شیرین (و Pedialyte در صورت نیاز). خوراک غذاهای مورد علاقه (سالم چیزهایی که شما می دانم که او'll خوردن) به علاوه گرم غذاهای پخته شده مانند برنج یا بلغور جو دوسر. علاوه بر این اسپری ها ارزن است که اغلب لذت می برد توسط پرندگان کوچکتر. اگر او's نه خوب غذا خوردن خود را برخی گرم و مواد غذایی با انگشتان دست خود را و یا یک قاشق. اگر لازم باشد ممکن است شما را به مخلوط بالا دست تغذیه فرمول و با فنجان و یا سرنگ. اگر شما've نگهداری پرنده خود را در عادت غذا خوردن از یک قاشق یا فنجان از این ساده تر خواهد شد. آیا استفاده از بیش از داروهای ضد از فروشگاه حیوان خانگی. آن's بیش از حد از یک بازی حدس زدن است. من می دانم که یک Pionus شد که روانی پس از داده های OTC پرنده “درمان” و نمی خواهد متوقف کردن خرمن کوبی در اطراف قفس. کمی چای بابونه می تواند کمک به پرنده استراحت و چای زنجبیل خوبی برای دستگاه گوارش. اگر شما're آشنایی با داروهای گیاهی, شما می توانید با خیال راحت
استفاده از آن بدون ایجاد آسیب به پرنده خود را. هرگز به آنتی بیوتیک ها بدون دانستن پرنده شما در واقع یک عفونت باکتریایی (و آن باکتری ها!)

خون شکسته پر و بال (و یا کسانی که به طور تصادفی کوتاه) می تواند سخت برای جلوگیری از خونریزی. آیا استفاده از پودر خون بند روی پوست و یا بافت نرم فقط در خونریزی ناخن. در غیر این صورت استفاده از نشاسته ذرت به عنوان منعقد کننده. اگر خون پر (نابالغ پر با خون) برنده't جلوگیری از خونریزی آن را کشیده و یا پرنده می تواند خونریزی به مرگ است.

توجه داشته باشید در تخم مرغ اتصال: اگر یک مرغ در قفس پایین fluffed و زور زدن او ممکن است “تخم مرغ محدود”. او را در هوای گرم و مرطوب محل (مانند حمام). شما می توانید مالش برخی از روغن های گیاهی در اطراف دریچه. تخم مرغ محدود مرغ می میرند به سرعت به اگر و اگر تخم مرغ عبور نمی کند در عرض چند ساعت او نیاز به رسیدن به دامپزشک فورا (یک رژیم غذایی با کلسیم اضافی کمک خواهد کرد که جلوگیری از این است.)

بنابراین در عادت بازرسی پرندگان خود را به صورت روزانه و در حال آماده باش برای نشانه هایی از پریشانی. خوانده شده در بیماری و به دست آوردن دانش پایه از بیماری در پرندگان است. “پرنده اثبات” خانه خود را برای جلوگیری از گازهای سمی و ناامن ، کیت کمک های اولیه و بیمارستان قفس در دسترس است. هیچ چیزی's “عادی” برای پرنده خود را و به سرعت عمل می کنند اگر همه چیز دان't به نظر می رسد درست است. پیدا کردن یک خوب مرغی دامپزشک و دیدن آنها در سال است. مطمئن شوید که خانه خود را و پرنده خود را's قفس و مناطق بازی به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. تغذیه بهترین رژیم غذایی شما می توانید برای اطمینان از پرندگان خود را به بهترین شکل ممکن سلامت. نمی't آن را خوب خواهد بود اگر شما کیت کمک های اولیه می شود هرگز استفاده می شود؟!

کیت کمک های اولیه در دسترس طوطی محل (تحت لوازم جانبی) شامل بسیاری از ملزومات مانند: خون بند پودر, دستکش لاتکس, چشم, پوست, 1 “x6 yd استریل پانسمان و قیچی و پنس قفل ید سواب ضد عفونی کننده Towelettes, 2 “x2” گاز پد پنبه سواب چسب, دست, پاک کردن, اضطراری, اطلاعات کارت, جهت و مورد. شدنی مانند دست تغذیه فرمول باید در فریزر ذخیره شده و به جای هر شش ماه.

[ad_2]