کمپینگ و بررسی نکات ایمنی

[ad_1]

وجود دارد چند چیز است که قلب گرم و رضایت بخش تر از تماشای یک کودک بازی و لذت بردن از طبیعت است. از سوی دیگر وجود دارد هیچ چیز بیشتر دلخراش از داشتن یک کودک به شدت مجروح و یا کشته شده به علت حادثه در حالی که کمپینگ و یا کاوش در طبیعت است. ما می خواهیم به ارائه برخی از کمپینگ و بررسی نکات ایمنی.

یادگیری کمک های اولیه

در بسیاری از موارد و حوادث جدی می توان جلوگیری کرد با برنامه ریزی آماده سازی و البته کمک های اولیه. اگر وجود دارد هر چیزی شما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از صدمات جدی و مرگ و سپس آن را به یادگیری کمک های اولیه و احیا قلبی ریوی (CPR).

اگر کودک شما و یا هر عضو خانواده خود بودند به جدی برش استخوان شکسته و یا شروع به غرق شدن آن خواهد شد خیلی دیر است. اگر شما خودتان را آماده یادگیری کمک های اولیه از جمله CPR و در عین حال یادگیری آن در حال حاضر.

گرفتن زمان برای یادگیری اصول اولیه زندگی تکنیک های صرفه جویی خواهد شد بهترین سرمایه گذاری از زمان و صرفه جویی می تواند یکی از شما عزیزان. بنابراین به صورت آنلاین و پیدا کردن که در آن و زمانی که شما می توانید با یادگیری این تکنیک ها.

نگاهی به اورژانس سوت

زمانی که شما رفتن به کمپینگ مطمئن شوید که شما و فرزندان خود را حمل اضطراری سوت. در بسیاری از موارد اگر کودک صدمه دیده و یا از دست داده صدای خود را نمی خواهد به اندازه کافی بلند به احضار شما برای کمک به آنها نیاز دارید.

اورژانس سوت می توان در فقط در مورد هر ورزشی خوب, فروشگاه شیرجه فروشگاه و یا آنلاین. این سوت شنیده می شود برای یک مایل یا بیشتر و در نتیجه دادن به شما یک شانس برای پیدا کردن گم شده و یا مجروح فرد است. هر زمان که شما به این سوت به یک کودک مطمئن شوید که او و یا او را نگه می دارد آن را در اطراف گردن خود و یا بر روی مچ دست خود را در تمام زمانها. اگر آنها ترک آن را در ماشین و یا در اردوگاه آن خواهد آنها را انجام دهد و شما خوب.

پوشیدن یک زندگی حافظ در نزدیکی آب

اگر شما که در آن وجود دارد هر گونه آب همیشه مطمئن شوید که فرزندان خود را زنده حافظ ، حتی اگر آنها در حال رفتن به در آب کودک شما ممکن است لغزش بانک و سقوط در آب است.

بسیاری از کودکان غرق به دلیل اتفاقی ورقه به آب و نمی تواند شنیده شود و یا در بر داشت تا زمانی که خیلی دیر است. داشتن یک زندگی حافظ و سوت می توانید صرفه جویی در زندگی کودکان شما. چک کردن آنلاین و یا در فروشگاه محصولات ورزشی برای نگهدارنده. شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از انواع مختلف از زندگی نگهدارنده. جدید با تکنولوژی بالا نگهدارنده سبک وزن هستند نه و self-inflating. زمانی که آنها مستغرق آنها را به شما و یا فرزند خود را به سطح بلافاصله.

یک کیت کمک های اولیه

هر زمان که شما به کمپینگ و یا کاوش در طبیعت, مطمئن شوید که شما یک کافی کیت کمک های اولیه با شما. شما می توانید کیت کمک های اولیه تقریبا در همه جا. کامل تر از کیت کمک های اولیه بهتر است. شما می توانید فروشگاه آنلاین خود بپرسید کمک های اولیه, معلم, بیمارستان آتش نشانی و یا سایر پرسنل پزشکی آموزش دیده. در اکثر موارد آنها خواهد بود بیش از شاد برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین کیت برای خدمت به شما و خانواده خود را.

وقتی که می آید به ایمنی و سه کلید در حال برنامه ریزی و آماده سازی و آموزش است. طرح با ساخت مطمئن شوید که شما و خانواده شما می دانید که چگونه به احضار کمک اگر آنها به آن نیاز دارید. آماده سازی خود را با ساخت مطمئن شوید که شما کافی کمک های اولیه تجهیزات در دسترس است. دریافت آموزش مناسب برای کمک های اولیه از جمله CPR. نگه داشتن این سه چیز در ذهن کمک خواهد کرد که شما را یک تجربه فوق العاده و حفظ تفرج خود را امن است.

[ad_2]