کمپینگ سرگرم کننده و یا زنده ماندن ؟

[ad_1]

گیج کننده زندگی بسیاری از ما آن را قطعا خواهد بود به فقط “دور” از تمدن و تفریح در طبیعت خارج از منزل. چگونه بسیاری از ما واقعا می دانید چه باید بکنید هنگامی که ما وجود دارد و یا چه چیزی را با ما در “بقا بسته”? کمپینگ می تواند واقعا طراوت آسانسور برای زندگی, اما بهره بردار آن را نمی ممکن است بدون برخی از مرتب کردن بر اساس قیمت. آماده سازی کافی است و ممکن است به جلوگیری از سفر خود را به حیات وحش از تبدیل شدن به یک فاجعه است.

برخی از چیزهایی که به مراقبت از شما قبل از ترک:

آماده سازی شما ممکن است به معنای تفاوت واقعا لذت بردن از سفر خود را به واقع بهره بردار آن و تلاش برای زنده ماندن. یکی از چیزهای اولیه شما باید انجام دهید این است که دیده بانی از منطقه شما می خواهید به اردوگاه ، نگاهی به خواسته های محیط زیست و منابع طبيعی. منطقه شما را به تعیین خواهد کرد که چه لوازم و دنده شما نیاز به با شما را.

هنگامی که شما می دانید که در آن شما خواهد شد رفتن شما را به انتخاب نوع پناهگاه شما نیاز خواهد شد. شما در حال خواب در باز کردن و یا با استفاده از یک چادر? چه نوع چادر شما انتخاب خواهد شد که تاثیر مستقیم بر چگونه راحت و خشک شما خواهد بود اگر آن را به باران. شما ممکن است نیاز به یک چادر با پنجره ها و تهویه و ضد آب. سپس هنگامی که شما خرید چادر, عمل تنظیم آن را چندین بار. این به شما یک ایده از چه ابزار شما نیاز به با شما را. انجام این کار همچنین به شما یک ایده در مورد عملکرد و استفاده از چادر خود را. شما همچنین ممکن است نیاز به برخی از قطعات یدکی برای چادر در جعبه گذاردن از شکستگی و یا آسیب به برخی از قطعات.

هنگامی که شما زندگی خود را تسهیلات آماده کرده شما باید به آینده نگاه به مقررات شما را با شما. چه نوع از مواد غذایی و نوشیدنی شما نیاز به صورت روزانه ؟ شما خواهد بود آماده هر وعده غذایی سرد یا گرم ؟ شما همچنین ممکن است بخواهید به بسته یک روز زن و شوهر بیشتر مقررات برای هر شرایط اضطراری است که ممکن است بوجود می آیند. مطمئن شوید که شما باید میان وعده غذایی که شما را با ارائه یک منبع انرژی. کمپینگ و پیاده روی در حال فعالیت است که نیاز به مقدار زیادی از انرژی شاید خیلی بیشتر از شما معمولا صرف در فعالیت های عادی خود را. ایده ها ممکن است میوه های خشک و آجیل و انرژی بالا میله های زندان.

بعدی خواهد بود به نگاهی به آنچه شما را فراتر از ضروریات غذا و سرپناه. آیا شما آماده برای هر گونه سرد و مرطوب یا آب و هوا ؟ هنگامی که شما در منطقه شما در حال رفتن به نگاه در آب و هوا است که ممکن است رخ دهد هنگامی که شما وجود دارد و آماده برای تغییر است. چند جا من شده اند با آب و هوا تغییر بسیار ناگهانی و من گرفتار کردن گارد. بسته انواع لباس و آماده شدن برای لباس در لایه اگر شما به. شما نیاز به بسته بندی یک کلاه از برخی از مرتب کردن بر اساس به حفاظت شما از نور خورشید و یا باران. برخی از نوع دنده باران خواهد بود بهتر است. شما نیاز به نگاهی به نزدیک در چه نوع فعالیت های شما را انجام خواهد داد در سفر خود را.

همراه برخی از کرم های ضد آفتاب خوب. حتی در زمستان هم یک فرد می تواند آفتاب سوختگی. شما ممکن است بخواهید به برخی از نوع از اشکال دفع نیز می باشد. آیا ترکیب کرم های ضد آفتاب و اشکال در دفع کرم های ضد آفتاب به عنوان ممکن است مورد استفاده قرار گیرد بیشتر است.

کیت اضطراری:

مجهز کیت اضطراری ممکن است در صورت لزوم به عنوان آب و غذا در سفر خود را. برخی از موارد را در نظر بگیرید: چراغ قوه (با باتری اضافی) یک سوت یک تلفن همراه و حرارتی منعکس کننده پتو ضد آب بازی آب بطری نقشه و قطب نما اضافی مواد غذایی خشک, چوب, برش, ابزار رادیو (یا باتری یا صفحه خورشیدی) سنگین خرس اسپری فلفل (1 یا 2 قوطی) بقاء چاقو (برخی از انواع فایل های پیوست) برخی از طول طناب نایلون و خوبی مواجه نگردند کیت کمک های اولیه. کیت کمک های اولیه باید شامل (حداقل) گاز استریل و ضدعفونی کننده دستمال مرطوب لوسیون کالامین چسب و باند و باند پروانه تعطیلی استریل چشم پد, چسب, موچین,, قیچی, چند جفت دستکش یکبار مصرف, یک مار نیش کیت الکل و دستمال مرطوب و آنتی هیستامین ها و هر گونه تجویز داروها که ممکن است شما را زنده نگه دارید.

همیشه به دوستان و یا اعضای خانواده که در آن شما می رویم و انتظار خود را از زمان بازگشت.

ایمنی در سفر خود را

داشتن تجهیزات مناسب و کمپینگ دنده بخشی از یک سفر کمپینگ تجربه. شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن در ذهن زیر است:

* آیا اردوگاه و یا پیاده روی به تنهایی–استفاده از سیستم دوستان.

* خود را ترک نمی کمپینگ دنده تنهایی.

* پارک در یک منطقه بزرگ برای جلوگیری از مسدود شدن در-در موارد اضطراری.

* حمل می توانید یک یا دو خرس اسپری فلفل در هنگام پیاده روی-برای استفاده بر روی خرس یا حیوانات دیگر. آن را با این نسخهها کار بر روی آنها را فقط به عنوان آن را در انسان است.

* محکم مهر و موم تمام مواد غذایی و زباله در دو لایه کیسه های پلاستیکی زباله و تعلیق از یک درخت بالا به اندازه کافی برای نگه داشتن حیوانات.

* اجتناب از رنگ های روشن لباس و عطر و افترشیو ادکلن-کمک می کند تا جلوگیری از اشکالات شما را آزار.

* فصل نور رنگ لباس را پوشش می دهد که بدن خود را برای کمک به محافظت از شما از کنه.

* اجتناب از گیاهان در سه برگ خوشه–این ممکن است پیچک.

کمپینگ می تواند یک تجربه بسیار لذت بخش. می توان آن را برای درمان گیج کننده سبک زندگی شما منجر شود و کاهش سطح استرس خود را. آماده سازی پیشرفته به شما در آماده شدن برای بسیاری از احتمالات اما هیچ کس می تواند آماده برای همه چیز. استفاده از عقل سلیم هنگامی که شما آماده و کمپینگ خود و یا سفر پیاده خواهد بود لذت بخش و امن است.

[ad_2]