کمپینگ راهنمایی برای تازه کار

[ad_1]

برای کسانی که زندگی در شهرها, حومه همیشه خیلی به-اشتیاق برای. مناظر شگفت انگیز, هوای تازه, تفریح و سرگرمی جالب, و یا یک شرکت این همه می تواند شما را به یک سفر. اما اگر شما در حال رفتن کمپینگ برای اولین بار شما را مجبور به آماده شدن برای آن به طور جدی.

به دنبال یک شرکت با تجربه

بالاتر از همه, شما نیاز به یک شرکت با تجربه. چنین فردی می تواند به شما هشدار از خطرات بالقوه کمک به شما برای تعیین فهرستی از چیزهایی که لازم است و مهم ترین به شما نشان می دهد همه زیبایی طبیعت. یک شرکت با تجربه شما می توانید در میان دوستان و آشنایان و یا جستجو در این اطلاعیه از باور کمپین سازمان در اینترنت.

یادگیری از تجربه کمپ

البته شما همیشه می توانید تکیه بر روی هر کسی جز خودتان. شما قادر به بازدید از برخی از کمپ با تجربه و یا علاقه مندان به کمپینگ در میان آشنایان خود را و از آنها یاد بگیرند اما نه تنها آنها را دنبال کنید. نه یک راه مناسب برای همه افراد. و یا شما می توانید برخی از کمپین های از اینترنت. و شما نیاز به دانستن به روشنی در مورد خود سایت کمپینگ و آب و هوا. تمام این اطلاعات شما می توانید از اینترنت.

جمع آوری کوله پشتی

بسته به طول مدت مبارزات انتخاباتی شما باید تغییر محتویات کوله پشتی خود را.

برای مثال اگر شما در حال آماده سازی برای 4 یا 5 ساعت کمپین سپس شما می توانید یک منبع کوچک آب (1.5-2 لیتر) یک زن و شوهر از ساندویچ های یک چتر و یک چراغ قوه, مسابقات, یک دوربین و یک تلفن همراه است. با این شما می توانید به راحتی پیاده روی در طبیعت و عکس های محلی, جاذبه های طبیعی.

اما اگر مبارزات انتخاباتی خواهد گذشته از چند روز یا یک هفته به شما خواهد شد که به تعداد قابل توجهی از مقررات آب, نقشه باتری اضافی برای تلفن همراه خود را و چراغ قوه چادر (به عنوان یک گزینه یک کیسه خواب) یک تغییر لباس و کفش, گاز سوز, مسابقات کمکهای اولیه و کیت بقا دیده بان دستبند, مواد غذایی, مینی کمپینگ اجاق گاز چند منظوره ابزار و بیشتر. معمولا چنین مبارزات کوله پشتی وزن بیش از 50 کیلوگرم است. سفرهای طولانی طراحی شده برای بیشتر یا کمتر از افراد با تجربه به همین دلیل است که اگر شما در حال رفتن کمپینگ برای اولین بار بهترین گزینه خواهد بود به سفر برای یک دوره بیش از 2 روز.

نتيجه گيری

به عنوان یک کمپینگ مبتدی, شما نیاز به پیدا کردن یک شریک قابل اعتماد یادگیری از تجربه کمپ قرار داده و حق مطالب را در کوله پشتی خود را. و سپس شما می توانید شروع به یک سفر کمپینگ (بیش از 2 سال برای اولین بار).

[ad_2]