کمپینگ خود را با سگ خانگی

[ad_1]

سگ خود را و یا پوچ یکی از عالی کمپینگ همراهان.

مهم نیست که اگر شما در حال کاوش در قلمرو خارجی و یا چشم انداز رویای داشتن یکی از بهترین افراد توسط سمت خود را به منظور به اشتراک گذاشتن تجربه نهایی است که باعث ایجاد یک پیوند ابدی.

در تعطیلات, اگر شما در حال برنامه ریزی به صرف زمان خود را مانند یک مسافر در اینجا به همین دلیل شما باید خود را Fido در حال حاضر.

اگر شما یکی از خوش شانس صاحبان حیوان خانگی است که یک حیوان خانگی پسند دفتر و یا محل کار از خانه و سپس او احتمالا یکی از مستقل حیوانات است. این بدان معناست که او باید آشنا با بسیاری از چیزهایی که به نحوه مدیریت کارهای خود را در طول سفر.

بهترین چیز در مورد سگ است حتی اگر شما خود را صرف بیشتر از زمان های دور از خانه خود را و سپس آنها همیشه خوشحال باقی می ماند به شما مراجعه کنید. علاوه بر این, آنها را نگه کینه هنگامی که شما به پشت. به منظور نشان دادن آنها را فوق العاده TLC (مناقصه مراقبت توام با عشق) و صرف برخی از وقت با کیفیت با آنها در حال انجام چیزی است که آنها در واقع دوست دارم. این یک نهایی شیوه ای به منظور بازپرداخت آنها معقول.

با محدود کردن فضا و گیج کننده برای رومینگ کاملا رایگان و بدون شک سگ را دوست دارم که در جنگل و اگر از آنها صرف بیشتر از یک ساعت در داخل خانه. اردوگاه ارزانی تن از فرصت ها برای حیوان خانگی خود را مانند بسیاری از قطعات به پد در اطراف & متنوع زمین به کاوش که اساسا پوچ نسخه از دیزنی لند.

بعد ما می رویم به برجسته کردن برخی از محوری همه چیز در برای شما و حیوان خانگی خود را دریافت کنید کامل تعطیلات.

وقتی که می آید به کوله پشتی برای پوچ خود را, سپس آن را می تواند بسیار هیجان انگیز است. اگر چه او ممکن است از آن لذت ببرید در همان راه به عنوان شما انجام دهد اما او مطمئنا لذت می برد که در طبیعت با شما. آماده سازی برای او بسیار مشابه به منظور آنچه شما نیاز برای یک کمپینگ.

وجود کشت و محوری همه چیز از جمله کیسه خواب کفش محافظ حشرات دافع. همه اینها باید در چک لیست خود و همان چیزهایی که شما باید بسته برای سگ خود را.

قبل از اینکه شما آمار جنگل با حیوان خانگی خود را, آن است که محوری را انتخاب کنید تا ملزومات از جمله کیت کمک های اولیه, آب, کاسه آب, مواد غذایی, اسباب بازی, سلامت, سوابق زباله و کیسه های دسته سه تایی ، کیفیت کمپینگ دنده کمک های اولیه ابزار و برنامه ریزی را امن و نیرو کمپینگ سفر برای هر دو شما و بهترین دوستان خود.

به یاد داشته باشید که سگ شما نباید حمل بیش از 25 درصد از وزن بدن خود را بر روی پشت خود را. اگر شما در حال حاضر برنامه ریزی شده برای او را به انجام خود ملزومات از جمله مواد غذایی و آب از آن مهم است برای شما را به نگه داشتن در ذهن قبل از ساخت این نوع از برنامه است که حیوان خانگی خود را انرژی مورد نیاز افزایش خواهد یافت در یک پیاده روی کوه.

جلوگیری از مسیر با سطوح سنگی و باریک فضایی به منظور حفاظت از او. با توجه به این دلیل است که باریک فضایی می تواند منجر به برجستگی است که می تواند پارگی کوله پشتی خود را و یا حتی در بدترین حالت می تواند اتفاق می افتد به عنوان حیوان خانگی می تواند dis-تعادل به دلیل باریک فضایی. این چیزی است که خوب در همه برای حیوان خانگی خود را. به منظور جلوگیری از این نوع از اشتباه اتفاق می افتد را انتخاب کنید برگ مسیر و یا پوشش داده شده با سوزن کاج.

در صورتی که اگر شما پیاده روی بیش از زمین های صخره ای و یا برف را انتخاب کنید سگ غنیمت به منظور محافظت از سگ خود را. اما متعدد حیوانات خانگی که دوست ندارم با پوشیدن چکمه اما شدید زخم & درد پا می تواند ذهن خود را تغییر دهید با توجه به اهمیت این جفت چکمه.

یکی دیگر از محوری ترین چیزی که – قبل از اینکه شما را ترک برای یک سفر مهم است که به تر و تمیز ناخن سگ خود را. با انجام این کار, او نمی خواهد بود قادر به سوراخ چادر خود را.

وقتی که می آید به بزرگ نژاد از جمله آزمایشگاه & بازیاب عالی هستند برای اینکه در خارج از منزل. در مورد, اگر شما یک کوچک سگ و سپس مطمئن شوید برای بررسی سطح راحتی از او, اگر شما در حال برنامه ریزی برای آنها را برای یک اردوگاه. شما همچنین می توانید برای یک پیاده روی کوتاه نزدیک به منظور بررسی نحوه اداره آنها و تغییر به هوای آزاد, شرایط. اگر شما صاحب یکی از این سگ نژاد – basset hound که حرکت می کند بسیار به آرامی و سپس آن را بهتر است به بند او را به یک جلیقه بازتابنده به دلایل ایمنی.

نکته مهم بعدی این است که به منظور ایجاد اطمینان حاصل کنید که اسکن pet قوانین در اردو قبل از اینکه شما را در چک. وجود دارد چند اردو که نیاز به مهار و یا با قلاده در منطقه خود آنها رایگان به پرسه زدن در اطراف در مسیرهای پیاده روی. مهم نیست که چه قوانین مطمئن شوید که حیوان خانگی خود را مطلق و مناسب شناسایی در مورد جدایی.

اردوگاه برای تلفن های موبایل بزرگ! آن نیست ؟ بدون نیاز به پیچیده برنامه سفر اما مهم این است که به بسته کیسه های خود را با دقت. ما امیدواریم که برای دیدن شما و خود را خزدار بهترین همکار در راه است به زودی.

[ad_2]