کمبود آب شرب در شهر و روستاهای شبانکاره / قول مساعد فرماندار دشتستان برای رفع مشکل- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتستان،  با توجه به مشکل کمبود آب شرب در شهر و روستاهای شبانکاره  و انعکاس آن در شبکه‌های مجازی و تماس‌های مردمی  و تجمع مردم در بخشداری شبانکاره،  برای رفع این مشکل فرماندار دشتستان را به  بخش شبانکاره کشاند.

فرماندار دشتستان ضمن بازدید از محل پمپاژ آب وچاه آب  وکوچه‌های شهر شبانکاره از نزدیک با مسائل ومشکلات  مردم در حوزه تامین آب شرب آشنا شد.

در این راستا که تعدادی از مردم جلو درب بخشداری تجمع  کرده بودند فرماندار دشتستان در سخنانی قول مساعد داد تا مشکل آب را حل  نکنم از شبانکاره بیرون نمی‌روم.

 فتح اله نوروزی از صبر و حوصله مردم دراین هوای گرم تابستان بالای 45 درجه بدون آب  قدردانی کردو اظهار داشت: کمبود آب در شبانکاره  بسیار نگران کننده  است که باید راهکار اساسی برای حل این مشکل در کوتاه مدت ارائه و عملیاتی شود.

وی با تاکید بر نقش مهم مشترکان آن در مدیریت مصرف افزود: برای رفع مشکل  آب در شبانکاره از هر تلاش وکوششی فروگذاری نمی‌شود و مسئولان ذیربط موظفند در کوتاه مدت این مشکل را برطرف کنند.

  فرماندار دشتستان با بیان اینکه در همین هفته مشکل آب شبانکاره برطرف می‌شود تاکید کرد: در این راستا مشکل آب روستاهای  شبانکاره بررسی که مصوب شد مشکل آب روستاهای بویری، خلیفه، شاه فیروز، محمد جمالی، دهداران تا هفته جاری برطرف و   مشکل آب آشامیدنی روستاهای لایپه‌ای وسراج آباد تا 26خرداد رفع شود.

انتهای پیام/190/ش

[ad_2]

Source link