کرم درمان لک های تیره پوست الگوترم

وجود عصاره شکوفه گیلاس در ساختار کرم درمان لک های تیره پوست الگوترم، موجب بهبود روند پاکسازی پوست شده و تمام ناخالصی ها و عوامل مسبب تیرگی و لک های پوستی را به طور کامل از بین می برد. و می توانیم علت این موضوع را ماده هیدروکینون بدانیم – هیدروکینون یک ماده روشن کننده پوست است که با آلودگی جیوه و اوکرونوز همراه است که در صورت استفاده زیاد از آن و یا دوز بالای آن ، رنگ پوست به رنگهای مایل به آبی و سیاه و سفید تغییر پیدا می کند . بسیاری از مواد روشن کننده پوست هم وجود دارند که کاملا بی خطر هستند و به راحتی در دسترس شما هستند که در ادامه این مطلب 10 مورد از این مواد روشن کننده پوست را بررسی می کنیم که اثرات روشن کنندگی و سفید کنندگی آنها کاملا اثبات شده.

بسیاری از محصولات روشن کننده در آسیا که حاوی مواد روشن کننده و سفید کننده پوست هستند ، دارای ترکیباتی التهاب آور هستند ، که استفاده از آنها ، در آمریکا ممنوع است. آنزیم های موجود در پاپایا پوست را لایه برداری کرده و روشن میکنند، چای سبز اثرات استرس اکسیداتیوم را برطرف کرده و مانع از ایجاد لک های جدید روی پوست میشود. نور لامپ های کم مصرف امروزی نیز باعث کاهش تاثیرات و اثر گذاری کرم های ضد لک میشود، پس توصیه میشود شب ها قبل از خواب کرم ضد لک را به صورت خود مالیده و بعد از آن بخوابید و سعی کنید در مقابل نور مستقیم لامپ نباشید.

اگر بعد از استفاده از یک کرم ضد لک تغییرات زیادی روی پوست صورتتان مشاهده کردین و دیدین که خیلی خوب داره نتیحه میده و لک های پوستتون رو از بین میبره ، حتما از این کرم استفاده بکنید و سعی بکنید بصورت دائمی ازش بهره بگیرید، استفاده از این کرم ها یکی از روش های مراقبت و رسیدگی به پوست هست که همه باید بهش توجه داشته باشد. عمدتا محصولات حاوی این ماده که در آسیا تولید می شوند پر خطر هستند و ترجیحا نباید استفاده گردد.

البته همزمان نباید استفاده بکنید، مثلا اگه کرم رو صبح استفاده کردین ، از ماسک بعد از ظهر استفاده بکنید. حدود ۹۵ درصد اشعه ماورای بنفش خورشید که به سطح زمین می رسد، از نوع UVA است. SPF 50 مناسب پوست های خیلی روشن و حساس به آفتاب می باشد که با استفاده از تکنولوژی روز، پایداری در برابر نور خورشید (حداکثر محافظت در برابر UVA و UVB)، خاصیت ضد افتادگی پوست، ضد لک همراه با عوامل التیام بخش و ضد رادیکال آزاد تولید شده است. این محصول از نظر طیف اثر و خاصیت ضد آفتابی یک ضد آفتاب خوب به شمار می رود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کرم ضد لک چلنج ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.