کامپوزیت دندان چیست؟

در کل میزان مدت ماندگاری ونیر کامپوزیت ها بین ۵ الی ۷ سال خواهد بود. هنگامی که لکه هایی بر روی دندان ها ایجاد شده و یا کل بخش های دندان دچار تغییر رنگ شده باشند کامپوزیت به خوبی خواهد توانست رنگ دلخواه شما را بر روی دندان هایتان بیاورد. از دیگر مواردی که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده مدت زمان ماندگاری ونیر کامپوزیت است. مراقبت های بعد از ونیر کامپوزیت نقش اصلی را در طول عمر کامپوزیت ایفا می کند و چنانچه بتوانید به بهترین شکل ممکن است دندان های خود مراقبت کنید طبیعتا ماندگاری بیشتری را نیز از آنها شاهد خواهید بود.

در حالت کلی نمی توان مدت زمان دقیقی را برای ماندگاری ونیر کامپوزیت ها در نظر گرفت چرا که عوامل متعددی دست به دست هم می دهند تا در نهایت میزان ماندگاری ونیر کامپوزیت ها را تعیین کنند. مرکزی که برای انجام ونیر کامپوزیت انتخاب کرده اید نیز از دیگر عوامل است و شرکت ما به منظور جلب رضایت مشتریان خود اقدام به ارائه بهترین خدمات با نازلترین میزان قیمت ها نموده است. به دلیل استقبال عظیم مردم از ونیر کامپوزیت مراکز متعددی اقدام به ارائه این خدمات نموده اند که شرکت ما یکی از بهترین ها از این میان است.

انتخاب مرکز دندانپزشکی از اهمیت ویژه ای در نتیجه گیری شما برخوردار خواهد بود و چنانچه بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی را انتخاب کرده باشید خیالتان از تمامی جوانب آسوده خواهد بود. تایم انجام : این دو تکنیک در میزان زمانی که برای انجام آن ها لازم است کاملا متفاوتند بدین ترتیب که برای انجام کامپوزیت دندان یک جلسه ی درمانی کافی خواهد بود و مواد در مطب و توسط دندانپزشک آماده خواهد شد اما برای در تکنیک لمینت نیاز است مواد در لابراتوار آماده شود که این امر به حدود سه هفته زمان نیاز است و سپس دندانپزشک لمینت را انجام دهد که این خود زمان بر است پس در تایم درمان، کامپوزیت برتر است نسبت به لمینت در نتیجه در درمان به روش کامپوزیت نیازی به انتظار نیست.

از آنجا که باید یک لایه بسیار نازک از مینای دندان برداشته شود تا بتوان ونیر را روی دندان قرار داد، این فرایند برگشتپذیر نخواهد کامپوزیت دندان متحرک بود. اما کامپوزیت دندان روشی کم تهاجمی تر بوده و می توان بدون آسیب به مینای دندان آن را اجرا کرد. شکستگی و سایش از جمله رایج ترین آسیب های دندانی به شمار می رود که ونیر کامپوزیت یکی از مقرون به صرفه ترین روش ها برای رفع این مشکلات است. در این مقاله همراه با دکتر فاطمه لبافی شما را با عوامل موثر در هزینه کامپوزیت، محاسبه هزینه نصب، ترمیم و برداشتن کامپوزیت آشنا کرده و برندهای برتر کامپوزیت دندان را نیز به شما معرفی می کنیم.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کامپوزیت دندان عصب کشی شده ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.