«کار تمام شد» ؛فیلمی از حزب‌الله که صهیونیست‌ها را به وحشت انداخت- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم٬ رسانه‌های جنگی فیلمی را منتشر کرده‌اند که شامل مختصات مواضع مهم رژیم صهیونیستی در عمق فلسطین اشغالی است و رسانه‌های صهیونیستی اشاره می‌کنند که سید حسن نصرالله٬ دبیر کل حزب الله لبنان و حزب الله همچنان به فرستادن پیام‌های تهدید‌آمیز برای صهیونیست‌ها ادامه می‌دهند.

رسانه جنگی مرکزی وابسته به مقاومت در لبنان روز گذشته فیلمی با عنوان «کار انجام شد» منتشر کرد که شامل صحنه‌هایی از مختصات مواضع مهم رژیم اشغالگر در عمق اراضی اشغالی است.

این ویدئو که به زبان عبری نیز ترجمه شده با یک کلیپ صوتی از سید حسن نصرالله همراه بود که در آن از قدرت ضربه زدن به اهداف تعیین شده رژیم صهیونیستی صحبت می‌کرد؛ موشک‌های نقطه‌زنی که عمق صهیویست‌ها را نشانه می‌گیرند.

در این زمینه روزنامه صهیونیستی «یسرائیل هیوم» نوشت که نصرالله و حزب‌الله همچنان پیام‌های تهدیدآمیز برای اسرائیل می‌فرستند.

روزنامه صهیونیستی «آنتلی تایمز» نیز گزارش داد که حزب‌الله به خوبی جنگ روانی را بلد است٬ هدف از این فیلم تلاش برای نفوذ به افکار عمومی و آگاهی اسرائیلی‌هاست و حزب‌الله موفق شده پروژه موشک‌های نقطه زن را به اتمام برساند.

پیش از این نیز رسانه‌های صهیونیستی از توانایی‌های موشکی حزب‌الله صحبت کرده و درباره آن به صهیونیست‌ها هشدار داده و تاکید کرده بودند که حزب‌الله می‌تواند با موشک‌های نقطه زن خود به راحتی کنست(پارلمان) را نابود کند.

همچنین شبکه «کان» رژیم صهیونیستی تاکید کرد که اسرائیلی‌ها نمی دانند در درگیری‌های آینده چه چیزی در انتظارشان است و طبق اسناد٬ حزب‌الله پروژه موشک‌های دقیقی دارد که یک تهدید استراتژیک برای اسرائیل بوده و نمی‌تواند با آن مقابله کند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link