ژنیکوماستی و کاهش سایز سینه در مردان + فیلم

گرچه بنظر می رسد که سینه مرد بدون نوک سینه عجیب به نظر می رسد. بزرگ شدن اندازه سینه های مرد اصلی ترین علامت ژنیکوماستی است. در این روش رنگ و ساختار پوست ترمیم شده دقیقاً مشابه با پوست اصلی می باشد و اثر جای زخم هم کاملا مشهود نیست. میتوانید با تجویز پزشک از مکمل ها هم استفاده کنید. برای تامین روی میتوانید از مواد غذایی غلات صبحانه غنی شده، خرچنگ، بادام زمینی، ماست، کشمش، نخود زیر استفاده کنید. استفاده از روی موجب افزایش تستوسترون میشود و برای درمان ژنیکوماستی بسیار موثر است. برخی از خدمات دکتر مهدی آریانا عبارتند از : پروتز سینه، ماموپلاستی، جراحی پلک، ابدومینوپلاستی، جوانسازی پوست و … برای برخی از افراد، کاهش وزن یا ورزش بیشتر می تواند کمک کند اما همیشه نمی تواند شرایط را بهبود بخشد. بزرگ شدن سینه در مردانی که اضافه وزن بیش از حد دارند امری طبیعی است. بعد از تخلیه بافت زیر سینه و کوچک کرد سایز آن برای جلوگیری از افتادگی و شل شدن پوست کشیده شده، پوست اضافه را حذف می کنند. طرز استفاده: دو قاشق چای خوری قاصدک خشک شده را به یک لیوان آب گرم اضافه و پس از گذاشتن درب روی لیوان به مدت 10 دقیقه آن را صاف کنید.

اکثر افرادی که به این جراحی روی آوردند از نتایج بعد از عمل بسیار رضایت داشتند. افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند با این پرسش مواجه اند که عوارض ژنیکوماستی چیست و به چه صورت می توانند عوارض عمل ژنیکوماستی را به حداقل برسانند. چرا که این کار به افرادی با فشار خون بالا و دارای مشکلات قلبی توصیه نمیشود. این کار سوخت و سازتان را تسریع میکند و سرعت فرایند چربی سوزی را بالا میبرد و میزان هورمونها را در سطحی متعادل نگه میدارد. آهسته دویدن و پیاده روی نیز به سوزاندن چربی کمک میکند. طرز استفاده: یخ را مستقیما روی پوست خود قرار ندهید چرا که موجب یخ زدگی میشود. در حالی که گروه دیگر معتقدند مصرف دیانابول هیچ اثری روی تولید این هورمون نخواهد داشت. حمام کردن با نمک سولفات منیزیم به سم زدایی کمک میکند و موجب کاهش هورمون های استروژن میشود. همچنین دانه کتان دارای ویژگی آنتی استروژنیک و فعالیت استروژن را متعادل میکند. این گیاه دارای اثر دیورتیک میباشد که میتواند موجب حذف آب اضافی و سموم مضر و استروژن بیش از بدن و تجزیه کربوهیدرات و کم شدن چربی در بدن شود. این عارضه بر اثر رشد بیش از حد بافت چربی در زیر پستان ها به وجود می آید.

این عمل های جراحی تقریبا همیشه به صورت سرپایی انجام می شوند. درمان جراحی ژنیکوماستی به روش تخلیه بافت چربی و کاهش پوست سینه انجام می شود. سینه را معاینه کند و اندازه دقیق سینه، کیفیت پوست و محل قرارگیری سینه ها را یادداشت کند. دومین روش مورد استفاده به این منظور ماستکتومی است که در آن بافت غدهای سینه با ایجاد شکافهای کوچک در کنار سینه، زیر بازو یا نزدیک سر سینه از محل خارج میشود. هر مرکز درمانی اعم از کلینیک یا بیمارستان دستمزد و هزینه های مختلف و به خصوص خود را دارند. در برخی افراد به خصوص نوجوانان و نوزادان بدون نیاز به جراحی و نهایتا با دارو درمانی و روش های غیر جراحی عارضه از بین می رود و نیازی به درمان خاص ندارد. در صورتی که بزرگی سینه از دوران نوجوانی تا بزرگسالی ادامه پیدا کند، باید به یک جراح ژنیکوماستی مراجعه کنید تا بهترین راه برای درمان این مشکل را پیش پای شما بگذارد.

ژنیکوماستی یک بیماری شایع پستان برای آقایان است که خوشبختانه آمار زیادی از درمان قطعی این بیماری وجود دارد که در نهایت بیماران به سلامت کامل دست یافته اند. با توجه به علت بزرگی سینه آقایان ، روش های درمانی متفاوتی از سوی پزشک تجویز می شود. معمولا این عارضه سبب خجالت آقایان و مخصوصا نوجوانان شده به همین دلیل به دنبال یافتن راهی برای درمان آن هستند. روزانه حداکثر 3 فنجان از آن استفاده کنید. همچنین پیدا کردن جراح مناسب برای کاهش عوارض ژنیکوماستی از اهمیت ویژه ای برخوردار است در نتیجه سعی کنید با تحقیق لازم بهترین جراح را برای عمل خود انتخاب کنید تا عوارض عمل ژنیکوماستی را حد امکان کاهش دهید. سعی کنید بین تمرینات هوازی و وزنه زدن تعادل برقرار کنید. راست بنشینید و انحنای طبیعی ستون فقرات تان را حفظ کنید. جراحی ژنیکوماستی را می توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی انجام داد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از gynecomastia 7 weeks دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.